1

Temat: Adisek

Nie mam kamerki więc nici jak na razie z wizją ale jeśli trafi się okazja to coś spróbuje nagrać. Dawisiek dużo mi pomógł i udało mi się stworzyć mojego małego highway'a.
Jeśli nauczę się czegoś w całości i będzie mi się to trochę podobało to wrzucę do topic'u. Temat tworze z myślą motywacji do dalszego rozwijania umiejętności. Za dobre i złe słowa dziękuję.

PS Przepraszam za solo ale nie mam głowy do tego elementu.


http://adisek1234.wrzuta.pl/audio/6czKKPaHnCb/hayway


Aha jeszcze jedno. Chciałem wgrać tutaj na forum ten obiekt (odtwarzacz) ale jakoś nie da rady.

2

Odp: Adisek

No, porządnie Ci to wyszło smile
Jak długo grasz?

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

3 (edytowany przez Adisek 2010-01-21 21:00:55)

Odp: Adisek

Parę miesięcy ale mało efektywnie nie mam jakoś takiej smykałki więc jest jak jest smile


A oto najbardziej oklepany kawałek coverowany w internecie:
http://adisek1234.wrzuta.pl/audio/0zn0ULxjsgr/nothing
Nie obyło się bez poślizgów ale mam nadzieje, ze wybaczycie.

4

Odp: Adisek

Staaaary,  zastanawiałem się co to jest Hayway, a Ty nagrałeś Highway to hell AC/DC big_smile

Niestety piosenki AC/DC mają to do siebie, że grane powiedzmy na akustyku/klasyku bez reszty (perka, bas, wokal) nie są aż tak super, oklepany motyw przewijający się przez całą piosenkę.

Jednak zagrane bardzo poprawnie wink

nad NEM musisz jeszcze popracować, jednak na tak krótki okres gry to i tak bardzo pozytywnie wink

5

Odp: Adisek

Bardzo nie rowno,kiepsko ci z artykulacja poszlo,w dodatku co chwila sie zacinasz i falszujesz dzwieki.

Vintage V100+Marshall VS100

6 (edytowany przez Adisek 2010-02-02 21:29:30)

Odp: Adisek

Szefo napisał/a:

Staaaary,  zastanawiałem się co to jest Hayway, a Ty nagrałeś Highway to hell AC/DC big_smile

Niestety piosenki AC/DC mają to do siebie, że grane powiedzmy na akustyku/klasyku bez reszty (perka, bas, wokal) nie są aż tak super, oklepany motyw przewijający się przez całą piosenkę.

Jednak zagrane bardzo poprawnie wink

nad NEM musisz jeszcze popracować, jednak na tak krótki okres gry to i tak bardzo pozytywnie wink

Wiem jak się pisze high big_smile

Nemoris napisał/a:

Bardzo nie rowno,kiepsko ci z artykulacja poszlo,w dodatku co chwila sie zacinasz i falszujesz dzwieki.

Nic nie poradzę.

7

Odp: Adisek

Ćwicz, będą efekty smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

8 (edytowany przez Adisek 2010-04-21 15:30:55)

Odp: Adisek

Nie było mnie tutaj trochę ale to nie znaczy, że nie ćwiczyłem. Po prostu nie mogłem niczego skleić, a to co mi się dzisiaj udało wcale nie jest takie wspaniałe.

9

Odp: Adisek

[video]http://www.youtube.com/watch?v=kDb-X9Uqe7g[/video]

10

Odp: Adisek

gdzieniegdzie słychać wyraźne przerwy między frazami piosenki na na ich końcu, takto ok

a dalsza część piosenki gdzie ?

11

Odp: Adisek

Artykulacja lezy i kwiczy.
Szczegolnie w tym pierwszym riffie,najbardziej razi to ze te dzwieki bardzo urywasz,szczegolnie ten ostatni w pierwszym riffie, popraw to.

Vintage V100+Marshall VS100

12 (edytowany przez Adisek 2010-04-21 22:40:54)

Odp: Adisek

Abrams napisał/a:

gdzieniegdzie słychać wyraźne przerwy między frazami piosenki na na ich końcu, takto ok

a dalsza część piosenki gdzie ?

Po tej części zaczyna się solo, a potem to już się powtarza.

Nemoris napisał/a:

Artykulacja lezy i kwiczy.
Szczegolnie w tym pierwszym riffie,najbardziej razi to ze te dzwieki bardzo urywasz,szczegolnie ten ostatni w pierwszym riffie, popraw to.

Zrobię co mogę.

13

Odp: Adisek

nie, po tej części i po solo jest jeszcze zwrotka a późnie 2 outra