Temat: polusia93

Dżem - Whisky... taka wersja melodyczna.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=-P4tIuWq548[/video]

2

Odp: polusia93

fajnie Ci paluszki chodzą ... tylko te odgłosy gadu nie do końca pasują do Dżemu:P

3

Odp: polusia93

Ha ha ha, wiem, ale juz nie chciało mi się kolejny raz nagrywać:P

4

Odp: polusia93

Na początku o mało z krzesła nie zleciałem! Super...
Ale nie wiem czy napewno tak pozniej chwyty idą jak Ty grasz... wink

"Nie ma nic piękniejszego niż gitara."
                           Fryderyk Chopin
no chyba, że to dwie gitary...

5

Odp: polusia93

Napewno tak, ale nie mam dobrego sprzętu do nagrywania a tym bardziej sprzętu na którym gram i nie jest takie brzmienie jak powinno. A dlaczego o mało z krzesła nie spadłeś?

6

Odp: polusia93

No bo dobrze to zrobiłaś! Świetnie! nie bylo znowu: "ej a jakie jest bicie w whisky" ani wogole nie bilas normalnym biciem jak wszyscy tylko przerobilas. super!

"Nie ma nic piękniejszego niż gitara."
                           Fryderyk Chopin
no chyba, że to dwie gitary...

7

Odp: polusia93

Nie sposób jest zrobić to co wszyscy:P Grunt to własna wyobraźnia, trochę wzorca z oryginału i gitara xD Ale znowu nie jest to coś niesamowitego. Gram od ok. 3 miesięcy:)

8

Odp: polusia93

Ale bardzo dobrze wyszło wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

9

Odp: polusia93

no fajnie a gitarka ładna i fajnie brzmi ;D

10

Odp: polusia93

polusia93 napisał/a:

a tym bardziej sprzętu na którym gram i nie jest takie brzmienie jak powinno.

A jaki to model jeśli można wiedzieć?

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."

"Egoisutikku na oretachi ni cheers!"

11

Odp: polusia93

Crafter. Shit i tyle. Tanie to nie ma się co dziwić. Nie mam kasy, ale chciabym e-akustyka najlepiej Takamine:D

12

Odp: polusia93

Good, long life takamine tongue Ladnie zagralas czekam az wrzucisz cos jeszcze ;]

13

Odp: polusia93

Taa... Takamine są cudowne:) Chciałabym mieć takiego elektro akustyka, ale mnie nie stać na razie, cierpliwie czekam:D

14

Odp: polusia93

Witaj w klubie ^^ a jaki model sobie wypatrzylas z ciekawosci zapytam ;p?

15

Odp: polusia93

swietnie ci to wyszlo. to sie chwali:)

Muzyka jest jak sen. Przy niej odpoczywasz.;)

16

Odp: polusia93

Takamine EG33OSC ... taka jest w moim budżecie się mieści, ile moge wydać na gitarę, lecz to jeszcze nie teraz. Ale takie cudeńko jakie chciałbym miec choc to nie jest możliwe to EF261SBL. Oczywiście obydwie e. akustyki

17

Odp: polusia93

tej takamine EG33OSC nie mogę znaleźć, ale ta druga to swietny wybor ;]

18

Odp: polusia93

nom takamine super ale crafter też spoko jak na początek ja mam akustyka i nie narzekam. A tak wogóle pod pojęciem tania to ile miałaś na myśli 200 -300 zł???

19

Odp: polusia93

Tak. Koło 300 zł kosztowała. Ale ta druga Takamine kosztuje ponad 3 tys. nie stać mnie bedzie na nią w najblizszej przyszłosci napewno. Może kiedyś jak będe pracować. Jak tą pierwszą uda mi się kupić w przyszłym roku to będę przeszczęśliwa:D

20

Odp: polusia93

Lol. Za 3 tysiące to ta bym już brał jakiegoś Elektryka
A co wykonania , Super !

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

21

Odp: polusia93

Heh ale nie kazdy lubi elektryki tak jak akustyki lub klasyki^^ Ja sam za 3 tysie kupilbym akustyka tongue

22

Odp: polusia93

No właśnie:D Może kiedyś w przyszłości kupie sobie elektryka ale jak na razie moim marzeniem jest elektro-akustyk i po ostatnich obchodach sklepów muzycznych ostałam przy Takamine:D

23

Odp: polusia93

;] Dobra decyzja chociaz za 3 tysie fajne sa tez fendery i yamahy, za taka kase warto dlugo rozgladac sie za czms lepszym. A teraz - kiedy cos nowego(filmik) ^^?

24

Odp: polusia93

Buu... nie wiem;/ W tym tygodniu mnie nie ma. Idę na operacje kolana;/ Zresztą chyba na razie nie mam się czym pochwalić żeby wstawiać filmik:P

25

Odp: polusia93

buu to ta operacja:p powodzenia u lekarza ^^

26

Odp: polusia93

"W strugach deszczu - NO NAME"
Po zamieszczeniu kolego forumowicza postanowiłam spróbować przy pomocy filmiku i swojego słuchu zrobić ten wstęp. Sprawdźcie czy się udało?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=IgfoBtH9gY8[/video]

27

Odp: polusia93

nieźle big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

28

Odp: polusia93

Widzę, że zaraziłem Was tą piosenką tongue Udało się wink Wystarczy jeszcze trochę przy tym posiedzieć i będzie bezbłędnie wink

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

29

Odp: polusia93

też to nagram jak dojdę do wprawy big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

30

Odp: polusia93

Zapodaj taby Paulinko big_smile

Angus Young The Best

31 (edytowany przez polusia93 2010-02-18 19:18:04)

Odp: polusia93

[video]http://www.youtube.com/watch?v=auL4o7sCDes[/video]
Zagrane na szybko z wieloma błędami;/

32 (edytowany przez Dawisiek21 2010-02-18 17:35:23)

Odp: polusia93

Fajnie, widac ze ogarniasz

Angus Young The Best

33 (edytowany przez polusia93 2010-02-18 21:35:19)

Odp: polusia93

Fragmencik utworu "my way - Frank Sinatra" z nut, bez kilku błędów się nie obyło:P
[video]http://www.youtube.com/watch?v=t2rp8SdpbUE[/video]

ps. proszę o komentarze - wskazówki:)

34

Odp: polusia93

Chciałabym umieć grać z nut big_smile Poza tym całkiem fajnie tylko troche krótkie smile

35

Odp: polusia93

RockGirl napisał/a:

Chciałabym umieć grać z nut big_smile Poza tym całkiem fajnie tylko troche krótkie smile

Naucz się dźwięków na gryfie gitary. I potem jeszcze zostaje ogarnięcie pięciolini.

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

36

Odp: polusia93

nikt nie skomentuje?? łeee:P wiadomo czerwony jak cegła to nie na klasyka ale jak sie nie ma na czym to sie gra na czym sie ma:D

37

Odp: polusia93

IMHO najlepsze whisky, ale czerwony jak cegła też niczego sobie wink

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

38 (edytowany przez polusia93 2010-05-24 04:41:29)

Odp: polusia93

My way-Frank Sinatra/Paul Anka z błędami niestety, nie chciało mi się jeszcze raz nagrywać:P z nut:)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4Q0N-JIQvYE[/video]

39

Odp: polusia93

nikt nie skomentuje?:(

40

Odp: polusia93

Fajnie pzebierasz paluszkami, czasami cie zacinalo, niema sie do czego doczepic w sumie

Angus Young The Best