81

Odp: Dawisiek21

zajebiste też tak chce xD

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

82

Odp: Dawisiek21

No to czemu sie nie bierzez do roboty tongue?A utworek fajny,z jajem tongue

Vintage V100+Marshall VS100

83

Odp: Dawisiek21

hehe niby gram codziennie ale do Dawiska mi jeszcze daaaaaleko tongue

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

84

Odp: Dawisiek21

Pitolenie tongue.Bierzez kilka akordow,jakies bicie i jazda tongue.Gorzej z tekstem ^ ^.

Vintage V100+Marshall VS100

85

Odp: Dawisiek21

TAk jest lapiesz gitare pare chwytow tekst i juz

Angus Young The Best

86

Odp: Dawisiek21

Szkoda Dawisiek21, że grasz z podkładami i w sumie nie wiadomo, czy to Ty czy już Angus...

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

87

Odp: Dawisiek21

Jakimi podkladami? Mam wyciszony Angusowski kanał i w nim jest moja gitara. Moge zrobić covera bez podkladu jak chcesz.

Angus Young The Best

88

Odp: Dawisiek21

No to dawaj smile

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

89

Odp: Dawisiek21

A co mam nagrać?

Angus Young The Best

90

Odp: Dawisiek21

Nie wiem może z AC/DC to Meanstreak albo Big Gun (o ile chcesz)?

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

91

Odp: Dawisiek21

HOUSE OF JAZZ!, Uwielbiam AC/DC, ANGUS RULESS xD

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

92

Odp: Dawisiek21

zgadzam się AC/DC i Angus ROX big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

93

Odp: Dawisiek21

Może Shot Down in Flames? Bo umie to akurat.

Angus Young The Best

94

Odp: Dawisiek21

Dawisiek21 napisał/a:

Jakimi podkladami? Mam wyciszony Angusowski kanał i w nim jest moja gitara.

Odniśnie tego, to jak można wyciszac kanały w pisenkach?? Za pomoca jakiego programu?? wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

95

Odp: Dawisiek21

Audacity

Angus Young The Best

96

Odp: Dawisiek21

a to ma takie opcje?? nawet nie wiedzialem, a używam wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

97

Odp: Dawisiek21

Piosenka jest po prostu zabójcza xd xd
Czekam z niecierpliwością na jakiś nowy kawałek domowej konstrukcji.... ;]

98

Odp: Dawisiek21

hahaa piosenka genialna xd jakie chwyty? ;p tab? xd

"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not." Kurt Cobain.

99 (edytowany przez Dawisiek21 2009-12-25 21:54:42)

Odp: Dawisiek21

e|---3-----------------|
B|---3-----------------|
G|---------------------|
D|---2-----------------|
A|---2-----------------|
E|---------------------|

Pierwszy niestandardowy chwyt potem G i D. Wszystko refren tak samo  Tylko inaczej zagrany

Angus Young The Best

100

Odp: Dawisiek21

przyjemnie się to gra powiem ci ^^ takie proste a sprawia radość big_smile a ten chwyt niestandardowy ma jakąś nazwę czy sam go wymyśliłeś ?? xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

101

Odp: Dawisiek21

Sam jakos na niego wpadlem ale czy jest taki to nie wiem.

Angus Young The Best

102

Odp: Dawisiek21

a mógłbyś podać też akordy do "Toaleta, Wucet, Kibel, Haziel, Sracz" ?? xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

103

Odp: Dawisiek21

G D C D Wszystko, do intra to bym musial taby napisac, bedzie czas to sie zrobi

Angus Young The Best

104

Odp: Dawisiek21

chyba sam rozgryzłem intro ^^ nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać tongue

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

105

Odp: Dawisiek21

|--------3-------3-------3--------3--------3-------3------------3--------3------3--------3---------3--------3---|
|--------3-------3----------------3--------3--------------------3--------3---------------3---------3------------|
|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------3----------3------3-------2---------2--------2--------|
|----3-------3-------3-------3--------3--------3----------------------------------------------------------------|

coś takiego prawda ?? ^^ tej drugiej gitary już nie rozpisze całej bo mi się nie chce ^^ ;p

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

106

Odp: Dawisiek21

Hehe dokladnie, a druga gitara to byla improwizacja

Angus Young The Best

107

Odp: Dawisiek21

zawsze można by nutka po nutce rozpisywać słuchając i szukając dźwięku na gryfie ^^' xD

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

108

Odp: Dawisiek21

No No wiem

Angus Young The Best

109 (edytowany przez polusia93 2009-12-27 13:15:51)

Odp: Dawisiek21

Ten chwyt to jest e7!:D Tylko można go grać na różne sposoby:)

110

Odp: Dawisiek21

Dawisiek21 mam pytanie ile miesięcy już grasz?? jestem pod ogromnym wrażeniem wink szczególnie twórczości własnej < z d##y wieża wymiata big_smile >

111 (edytowany przez lis1994 2009-12-27 16:42:24)

Odp: Dawisiek21

z tego co się orientuje Dawisek gra od około roku tongue

a właśnie Dawisek jakich skal się uczyłeś ??

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

112

Odp: Dawisiek21

cholera Dawisiek jak sie wycisza te kanały, bo nie moge tego rozkminic hmm

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

113

Odp: Dawisiek21

Otwierasz jakis plik muzyczny, na tej calej osi jest taka strzaleczka w dol, klikasz i ci wyjedzie taki maly panel i klikasz podziel sciezke stereo, i teraz masz 2 i gorna to jest lewy a dolna to prawy kanal i wyciszasz tymi suwakami ktora chcesz

Angus Young The Best

114

Odp: Dawisiek21

Lis1994,nie wiem jakich dawisiek sie nauczyl,ale od siebie poradze ze naucz sie jakiejs greckiej i cos z pentatoniki,no i ofc bluesowa.Mi ostatnio sie spodobalo  E z pentatoniki.

Vintage V100+Marshall VS100

115

Odp: Dawisiek21

na razie jedyna jaką umiem to Pentatonik Am ^^' a gdzie mogę znaleźć te "greckie" ??

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

116

Odp: Dawisiek21

Greckie to te eolskie,doryckie itd.Naucz sie minimum 7 skal to bedziesz mogl improwizowac do kazdej piosenki nie zmieniajac tonacji tongue
http://www.all-guitar-chords.com/guitar … p;choice=1

Vintage V100+Marshall VS100

117 (edytowany przez lis1994 2009-12-27 21:28:14)

Odp: Dawisiek21

kontynuuje tutaj jakby co xd
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … 86&p=4

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

118 (edytowany przez grzesiek2805 2009-12-27 22:04:35)

Odp: Dawisiek21

Dawisiek21 napisał/a:

Otwierasz jakis plik muzyczny, na tej calej osi jest taka strzaleczka w dol, klikasz i ci wyjedzie taki maly panel i klikasz podziel sciezke stereo, i teraz masz 2 i gorna to jest lewy a dolna to prawy kanal i wyciszasz tymi suwakami ktora chcesz

ale chodzi mi o to, żeby w jakiejs piosecne wyciszyć np. gitarę, żeby pozostał sam podkład

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

119

Odp: Dawisiek21

eeeee to takiego bajeru nie zrobisz, wycisz poprostu kanał w ktorym jest ta gitara ktora grasz

Angus Young The Best

120 (edytowany przez grzesiek2805 2010-01-10 00:12:48)

Odp: Dawisiek21

Dawisiek21 napisał/a:

Mam wyciszony Angusowski kanał i w nim jest moja gitara.

A to jak zrobiłes??
A z tymi kanałami... no kurde jest prawy i lewy, jak wycisze np. lewy to nie słychać w lewych glośnikach tylko hmm ale cala reszta idzie

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993