Temat: Ćwiczenie na Synchronizację i na szybkość

Witam, chciałbym dziś przedstawić ćwiczenie które sam obczaiłem (mam nadzieje) grając sobie jakieśtam ceregiele.

tab:

e|---------------------------------------9-10-12-10-9----9-10-12-10-9-----12-10-9--------------|
B|------9-10-12-10-9----9-10-12-10-9--10--------------10--------------------------12-10-9------|
G|---11--------------11-------------------------------------------------------------------11---|
D|---------------------------------------------------------------------------------------------|
A|---------------------------------------------------------------------------------------------|
E|---------------------------------------------------------------------------------------------|

Audio:

http://dawisiek21.wrzuta.pl/audio/1uMruEjRZzA

Mam nadzieje że nie jest to plagiat. Myśle że moze się przydać do zsynchronizowania sobie prawej ręki z lewą i do poprawienie szybkości jak i operowania kostką. Aha i mozna to grac też na nizszych progach. POZDRO

Angus Young The Best

2

Odp: Ćwiczenie na Synchronizację i na szybkość

Brzmi nawet nieźle, a faktycznie szybkiego ,,machania" można się nauczyć wink

3

Odp: Ćwiczenie na Synchronizację i na szybkość

Chwytliwe to ćwiczenie smile

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

4

Odp: Ćwiczenie na Synchronizację i na szybkość

Fajny patent, wymyśl jeszcze coś, przyda się xD

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile