1 (edytowany przez Alias 2009-08-29 19:36:48)

Temat: Dżem - Naiwne pytania - jakie bicie ?

Witam smile

Jestem tu nowy i jak się można domyślić początkujący. Kurs przerabiam już po raz enty żeby sobie wszyściutko utrwalić (tak nawiasem: gratulacje dla pana Darka, wszystko pięknie i czytelnie opisane, jednym słowem dzięki) Pomyślałem więc, jak już  co nie co potrafię może spróbować coś zagrać? Nauczyłem się whisky Dżemu, teraz czas na Naiwne pytania (Utwory z kursu umiem wink) Więc pytam, jakie jest do tego utworu bicie ? Przeglądałem różne strony z tabami i na każdej pisze, że bicie samemu sobie dostosować, ale jakoś mi to nie wychodzi, mógłby mi kto pomóc znaleźć? wink

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wink



P. S. Wiem, że w tym dziale raczej "nie wolno" pytać o bicia, ale akurat do tego utworu nigdzie nie ma, a przyznam, że szukałem(Ciekawe usprawiedliwienie ;D )

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

2

Odp: Dżem - Naiwne pytania - jakie bicie ?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=0OLNaBAwKXI[/video]

Bicie trzeba opanować na słuch, dlatego proponuję abyś grał to po kilka uderzeń, aż będzie Ci wychodziło dobrze.

Dla podpowiedzi pierwsze jest z góry na dół (od najgrubszej do najcieńszej) wink

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3

Odp: Dżem - Naiwne pytania - jakie bicie ?

Dzięki, dobra i taka pomoc wink Obiecuję, że będę ćwiczył ;D, chociaż i tak poświęcam temu prawie cały dzień ....

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile