1

Temat: Dżem- whisky

cześc jak kto ma tabulaturę do tego to proszę bo fajna piosenka

Brzmienie idzie z łapy.

2

Odp: Dżem- whisky

http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/p … itare.html tutaj masz krop po kroku akord po akordzie jak się to gra ;] i jeśli cię to interesuje mój cover whisky ;]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=B2rtPny3 … rofilepage[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

3

Odp: Dżem- whisky

lis1994 ile Ty już grasz ba gitarze ;>?

Lepiej jest grac, niż palić i ćpać
gadu-gadu 2817551

4

Odp: Dżem- whisky

Whisky nie gra sie na tabach tylko na całych akordach tongue

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

5

Odp: Dżem- whisky

gram od połowy czerwca tego roku ;] z tym że ćwiczę bardzo nieregularnie tylko w tedy jak mi się zachcę:D

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

6

Odp: Dżem- whisky

Można zagrać taką jakby mini solówkę po 3 zwrotce i po ostatniej, ja przynajmniej mam calą tą piosnkę opracowaną troche po swojemu, chętnie bym nagrała, żeby wam pokazać ale za bardzo nie mam jak, chyba ze aparatem fotograficznym, spróbuje:)

7

Odp: Dżem- whisky

A ja dopracowuje swoją aranżacje Whisky ;p Trochę ostrzejszą, z jako taką solówką nie długo wrzucę na yt ;p

8 (edytowany przez polusia93 2009-08-27 14:23:50)

Odp: Dżem- whisky

To jest moje wykonanie tego utworu. Myślę, że jak na 2 miesiące nauki to nie ma strasznego przypału?

9

Odp: Dżem- whisky

Trącasz bas ^^ Większość (czyt.: ja) tego nie robi.

Ja się tego dopiero uczę, ale wersji z Ogniskowa.
Cover przyjemny.

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

10

Odp: Dżem- whisky

Ten bas trącany jest specjalnie. Jeden bas i 3 wioliny, 2 górne basy grają.

11

Odp: Dżem- whisky

według mnie bardzo ładnie i to na pewno dużo lepiej niż ja big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

12

Odp: Dżem- whisky

Dzięki:) Choć i tak nie do końca wyszło ta czysto jak chciałam. Lepiej byłoby z wokalem ale postanowiłam, że jednak nie będe spiewać:D:D

13

Odp: Dżem- whisky

zaśpiewaj, ładnie proszę! big_smile
nie będziemy się śmiać dopóty, dopóki nie wrzucę mojej "twórczości". smile

14

Odp: Dżem- whisky

Ha ha ha, może kiedyś ... ale jednak wolała bym zostać przy grze, dla własnego spokoju:PP

15

Odp: Dżem- whisky

a masz może taby do tej wersji whisky ?? big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

16

Odp: Dżem- whisky

Spoko. I... wiem że moda czy tam coś xD ale radzę przyciąć paznokcie (chyba że to tipsy, jak tak to je zdjąć) ale to tylko taka moja rada ;p

17

Odp: Dżem- whisky

Co do paznokci to specjalnie takie mam:D U lewej ręki mam całkiem krótkie a u prawej długie by nie grać z piórkiem np a akustyku. Dla wygody i lepszego brzmienia:)

18

Odp: Dżem- whisky

A co do tabów to niestety nie mam, bo to byla wersja troche opracowana przeze mnie i koleżankę, ze słuchu nie z tabów. Moge jedynie nagrać filmik w zwolnionym tempie żeby pokazać jak zagrać tą wstawkę:)

19

Odp: Dżem- whisky

;p aha