1 (edytowany przez Mefisto777 2017-11-05 00:15:28)

Temat: Imieniny

Hej,

Głownie czytam wiadomości na forum, a teraz zakładam temat, ponieważ chciałem się was zapytać co sądzicie na temat obchodzenia imienin - uważacie, że to tradycja z PRLu kultywowana głównie przez osoby starsze czy może została przekazana kolejnym pokoleniom i będzie trwać nadal?

Kupujemy kalendarz do kuchni
Nie oszukujmy się – chcąc nie chcąc kalendarz jest jednym z elementów wystroju mieszkania, bez których tak naprawdę bardzo trudno jest się obyć. Rzecz jasna bez trudu znajdziemy wiele elektronicznych odpowiedników kalendarza, tym niemniej wciąż nie są one aż tak wygodne, jak typowy kalendarz do kuchni. Jak go kupić i co wybrać, by nie tylko wiedzieć, jaki mamy dzień tygodnia, ale jednocześnie zrealizować kilka innych funkcji?
• Zacznijmy może od tego, że kalendarz powinien nie tylko mówić, kto kiedy ma imieniny, ale także pasować do wystroju wnętrza.
• Po drugie, dobrze jest, gdy zawiera ciekawe informacje – w kuchni mogą to być między innymi ciekawe przepisy kulinarne.
• Dobrze jest również, gdy zawiera dość dużo wolnego miejsca, abyśmy byli w stanie coś na nim zanotować, szczególnie w pośpiechu.
Zakup odpowiedniego kalendarza to wcale nie taka prosta sprawa. Na ogół, co bardzo ciekawe, nasz wybór pada na coś zupełnie przypadkowego – na przykład kalendarz firmowy albo taki, jaki akurat stał na półce w sklepie. Nie powinniśmy tak robić – znacznie lepszym rozwiązaniem jest na przykład zamówienie kalendarza przez Internet – na przykład z własnymi zdjęciami lub inną formą personalizacji, dzięki czemu będzie to nie tylko źródło informacji, ale także element wystroju wnętrza, stanowiący naprawdę wartościowy dodatek, a jednocześnie będący czymś rzeczywiście atrakcyjnym i miłym dla oka. Z pewnością wszyscy domownicy docenią Twój wkład w to, by w tym roku nie mieć byle jakiego kalendarza.