1 (edytowany przez glanseba 2015-02-03 16:56:51)

Temat: Dziwne Brzmienie po uruchomieniu przestera

Witam, Jestem dosłownie świerzakiem.
Kupiłem sobie bardzo tanią gitare elektryczną, Dość dobrej cenie Przester i Oczywiscie tanie Combo Piecyk.
Problem polega na tym, że gitara brzmi dobrze na cleanie a na przesterowanym już jakoś dziwnie jakoś nie pasuje mi to, zwłaszcza, że w sklepie muzycznym którym kupowałęm brzmiało to dużo lepiej.
Daje próbkę brzmienia.

Prosze o Pomoc!

Seba

p.s.
może być lekko rozstrojona, ale chodzi o to, żeby pokazac różnice w brzmieniu przestera a Cleanem.

Załączniki posta

probka.wma 517.87 kB, 3 pobrań od 2015-02-03 

Nie masz uprawnień do pobierania załączników do tego posta.

2

Odp: Dziwne Brzmienie po uruchomieniu przestera

Podaj nazwy gitary, piecyka i kostki. Brzmi to nieziemsko źle... ale może coś się da zrobić wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Dziwne Brzmienie po uruchomieniu przestera

Gitara Szału nie robi bo taniocha, Jest to "Vision WV - 460 bk" piecyk napewno na brzmienie nie ma względu chociażby dlatego, że mam także po wujku wzmacniacz z lat 70-tych i na nim po przesterowaniu jest ten sam efekt. A O kostke jeżeli pytasz (oczywiscie mam nadzieje, że nie tą do uderzania w stuny tongue ) To Ibanez DS7, bardzo fajny przester nie fajnie brzmiący u mnie...;/

4

Odp: Dziwne Brzmienie po uruchomieniu przestera

Temat do zamknięcia, znalazłem czas, poszedłem do Sklepu muzycznego doradzili, sprawdzili i juz wszystko działa jak należy wink