Temat: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Kupiłem ją na allegro za 250zł i nie mam do niej zarzutów. Nie wiem dlaczego niektóry twierdzą że dobre gitary zaczynają się od 500zł

2

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Hmmm, a ile czasu ją masz? A stroi? Sprawdziłeś?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Mam ją od 4 miesiące  i się rozstraja po tygodniu (gram ok. godziny dziennie).

4

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Ale czy stroi na progach? Bo i Gibson za 12 koła będzie się rozstrajał...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

5

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Stroi (tak mi się wydaje) bo jak gram jakieś proste piosenki to brzmią one dobrze.

6

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

a co to proste piosenki? na których progach? bo niektóre wynalazki stroją do powiedzmy 7 progu a potem już słabo

www.hobosonwheels.wordpress.com - blog z moich podróży

7

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

a miałeś w życiu styczność z lepszą gitarą? że możesz ją porównywać do innych?

8

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

No niestety nie miałem, bo mnie na lepszą przynajmniej teraz nie stać

9

Odp: Moja gitara - z Allegro za 250zł

Za 250 zł można kupić bardzo przyzwoitą gitarę. Ale trzeba wiedzieć, czego się szuka. I mieć troszkę szczęścia.
http://allegro.pl/gitara-klasyczna-yama … 50312.html

Ja kupiłem c-30'stke swego czasu, dzisiaj gra na niej moja siostra. Właśnie w tej cenie - do tego ze statywem i innymi gadżetami. Osobiście - nie znam nic lepszego w tej cenie.
A - właśnie. Jakiejkolwiek nowej gitary w tej cenie nigdy bym nie kupił. No nie zmusicie mnie. Gra niewarta świeczki.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784