1

Temat: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

Hej,

po długiej absencji znowu postanowiłem nagrać coś nowego. Tym razem popracowałem nad utworem Polonez As dur Op. 53 Fryderyka Chopina. Nagrałem go parę miesięcy temu, lecz dopiero teraz zmontowałem całość.

Zdaję sobie sprawę, że zagrać Poloneza As- dur identycznie na gitarze to zadanie nierealne, więc nie kopiowałem tylko stworzyłem własną interpretację tego utworu.

Co sądzicie? Proszę o wyrozumiałość, ten utwór był naprawdę najcięższą kompozycją nad jaką kiedykolwiek pracowałem smile

http://youtu.be/9I_8ppO8q_A

P.S Ci, którzy uważają, że grzechem jest „ruszać” ten utwór na gitarze lub w ogóle klasykę, niech wybaczą…

Pozdrawiam
lokasz

2

Odp: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

Bardzo dziwna rzecz, ale bardzo pozytywna. Niby nie moje klimaty, ale fajnie się tego słuchało.

3

Odp: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

Temporal napisał/a:

Bardzo dziwna rzecz, ale bardzo pozytywna. Niby nie moje klimaty, ale fajnie się tego słuchało.

dzięki! Ciesze się, że komuś się podoba.

4

Odp: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

widać bardzo wysoki poziom wink

far beyond the sun malmsteen'a miazga wink poleciał subek i czekam na więcej

5

Odp: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

Robi wrażenie.
Trzeba mieć na prawdę sporo samozaparcia i chęci, by opanować coś takiego big_smile

6

Odp: LokaszStrz- Polonez As dur Op. 53 Youtube

Panki napisał/a:

widać bardzo wysoki poziom wink

far beyond the sun malmsteen'a miazga wink poleciał subek i czekam na więcej

Dzięki! miło jak komuś podoba się to co robię smile

Robi wrażenie.
Trzeba mieć na prawdę sporo samozaparcia i chęci, by opanować coś takiego

Powiem szczerze, że były momenty, w których już brakowało mi sił żeby nauczyć się tego do końca smile Ale byłem bardzo ciekawy co z tego wyniknie. Poza tym postawiłem sobie jakiś cel to musiałem go zrealizować smile

Pozdrawiam.