1

Temat: Jakie struny do akustyka?

Jakie struny wybrać do gitary akustycznej chodzi mi o rodzaj stalowe czy nylonowe. Z tego co słyszałem to stalowe. Jak możecie to dajcie linka np z allegro.

2

Odp: Jakie struny do akustyka?

Do akustyka jak najbardziej metalowe, nylony do klasyka.
ja - do akustyka - używam strun grubości 10-47, wydaje mi się, że są najbardziej uniwersalne smile

3

Odp: Jakie struny do akustyka?

@Adamie, jak długi jest twój staż gry na gitarze?

Do akustyka na bank metalowe, tylko jaką grubość preferujesz? Czym grubsze tym lepiej zabrzmią wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

4

Odp: Jakie struny do akustyka?

lewa_nerka napisał/a:

Do akustyka jak najbardziej metalowe, nylony do klasyka.
ja - do akustyka - używam strun grubości 10-47, wydaje mi się, że są najbardziej uniwersalne smile

Ja grubszych w elektryku użwam.. xd
Spróbuj 11stek lub 12, wcale nie jest aż tak ciężko się przyzwyczaić, a brzmi znacznie lepiej smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

5

Odp: Jakie struny do akustyka?

C-c-c-c-co? Kilka lat na jednych strunach? O.o

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

6 (edytowany przez jenny 2015-11-23 09:54:37)

Odp: Jakie struny do akustyka?

Ja do swojego akustyka mam Elixir NanoWeb (10-47) 80|20 Bronze jest moc big_smile