Temat: kkajet007

Witam... chciałbym zaprezentować swoją grę...nie jest to najlepsze ujęcie ale zawsze coś wink

tutaj całość :

http://speedy.sh/7tqkt/skill-test.mp3

a tutaj wg mnie najlepsza część trochę krótka : 

http://speedy.sh/hPFtP/riff1.mp3

Miłego słuchania i komentowania

Pozdrawiam, ~Billy

2 (edytowany przez mikel1994 2013-03-17 00:18:53)

Odp: kkajet007

Po pierwsze wrzucaj na jakiś hosting na którym nie trzeba ściągać żeby odsłuchać, proszę.

Słaba jakość nagrania. Szczególnie podkład "dudni" - telefonem nagrywałeś? ^^

Od 1:10 np. zaczynają Ci się gubić dźwięki. Nie staraj się grać tyle. Wiesz czym jest pauza, co jest dużym plusem. Postaraj się czysto zagrać kilka sensownych dźwięków, powtórz sobie te dźwięki. Zmień coś, później zagraj coś jeszcze innego.

W niektórych momentach mam wrażenie, że rozpoczynasz zagrywkę, czekam na jakieś rozwiązanie i... I znowu ją zaczynasz. I znowu czekam na jakąś dalszą część, i znowu jest początek i nagle... nic. Od 2:18 na przykład. Są dźwięki na których nie powinno się "kończyć" frazy, staraj się to usłyszeć. To nie znaczy oczywiście, że nie można zakończyć frazy na takim dźwięku (wszystko można, jeżeli jest to zamierzone działanie oczywiście), ale nagminne robienie tego nie prowadzi do zainteresowania słuchacza.

Ile czasu grasz?

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

3 (edytowany przez kkajet007 2013-03-17 01:57:28)

Odp: kkajet007

1,5 roku

dzięki za wskazówki ale mowie ze to nie jest nawet dobre. wg mnie nagranie...czasami gram o wieeele lepiej tylko ze jak zaczynam nagrywać( mikrofon od singstar'a i Audacity ;D ) to pojawia się lekka blokada wink a i mam pytanko... Czy jest jakiś sposób aby dłużej brzmiały nutki podciągnięte na np 17 progu struny e wiolinowej( dźwięk A) lub wyżej.

4

Odp: kkajet007

Wrzuć podkład do audacity, daj odtwarzanie istniejących ścieżek podczas nagrywania, a mikrofon daj pod głośnik wzmacniacza.
Wtedy zachowasz dobre brzmienie podkładu, a i głośnośc gitary odpowiednio Ci się uda ustawić.

Metoda na dłuższe wybrzmiewanie dźwięków? Dobra technika, vibrato i konserwacja gitary (szlif progów).

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

5

Odp: kkajet007

Czy jest jakiś sposób aby dłużej brzmiały nutki podciągnięte na np 17 progu struny e wiolinowej( dźwięk A) lub wyżej.

Jeśli podciągnięcie nagle się urywa, bądź szybko wygasa to najprawdopodobniej progi są już mocno wyeksploatowane wink