Temat: Kolejność Nauki

Witam, mam pytanie, od niedawna, zacząłem sobie brzdąkać na gitarze bo inaczej tego na razie nie można nazwać, gram na elektrycznej, bo taką mam w domu. Natomiast me pytanie tyczy się kursu na tej stronie, dobrnąłem do końca tematu Pierwsze Ćwiczenia II i co dalej? Iść pokolei jak lecą czy może coś doradzicie, trzeba jakiejś teorii czy coś, od razu mówię, że o muzyce to wiem niewiele, tyle co że istnieją nuty i pięciolinia i, że mam jako taki słuch rytmiczny bo tańczę. Chciałbym się możliwe jak najlepszym sposobem uczyć i nie musi to oznaczać najprzyjemniejszym, nie wiem czy coś tego wyjdzie, ale wolę porządnie się za to wziąć, póki co ćwiczę sobie te tabulatury, chodź tych dalszych też nie rozumiem, powstawiane są w nie jakieś litery i nie wiem o co chodzi. Uczyć się tych prostych tabul aż je opanuje, jakie ćwiczenia powtarzać codziennie aby wpłynęło to na moją koordynację płynność i sluch? tego typu pytania zamęczają moją głowę. Chcę po prostu codziennie ćwiczyć jak najwięcej, ale na razie więcej czasu zajmuje mi znajdowanie informacji w necie niż nauka.

Przepraszam z góry jeśli się tu wygłupiam, ale jestem kompletnie zielony.

Także przyjmę każdą możliwą pomoc big_smile

Pozdrawiam, Michał z biednej wschodniej lubelskiej ściany tongue

2

Odp: Kolejność Nauki

http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … php?id=425

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3

Odp: Kolejność Nauki

hmm dzięki, nie zauważyłem tego tematu, w takim razie jeszcze jedno pytanie, ile tak średnio uważacie, że powinno się poświęcać czasu na te pierwsze lekcje, w sensie czy przechodzić dalej do akordów, jak jeszcze dobrze nie opanowałem pierwszych lekcji?



PS: Dzięki Wielkie Administratorom za tą stronę smile

4

Odp: Kolejność Nauki

Możesz przechodzić do akordów, nawet jak jeszcze nie opanowałeś, potem wrócić i tak tam i z powrotem na przemian, w międzyczasie palce się rozciągną i ćwiczenia zaczną coraz lepiej wychodzić.

Poczytaj też inne wątki na tym forum:
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … .php?id=16

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

5

Odp: Kolejność Nauki

Ok dziękuję za odpowiedź, postaram się poczytać, po prostu studia+praca trochę czasu mi zżerają.