1

Temat: Damasz

Nagrane starym kodakiem, jutub dodał trochę charczenia od siebie i wyszło jak wyszło. Nie żebym wszystko zwalał na jakość, bo wiadomo że jak się nie umie pływać to się mówi że jest woda za rzadka. Proszę, nie bijcie za moje rzępolenie

[video]http://www.youtube.com/watch?v=T_3kQt_w1P0[/video]

2

Odp: Damasz

Jak długo grasz? Ni ma źle, bo pewnie krótko. Ćwicz, a będzie lepiej. Podejrzanie tam ten kciuk lewej ręki wyglądał poza gryf, ale to prawie wybaczalne tongue Staraj się nie napierdalać tak całą prawą górną kończyną, bo aż się cały od tego ruszasz, a to nieprawidłowe i niepotrzebne. Ruszać może się tylko przedramię. No i staraj się nie dotykać łokciem lewej ręki do ciała, bo to ograniczać może zakres ruchów i tak się nie robi. Amen.
Pozdrawiam, poćwicz.

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

3 (edytowany przez Bezimienny 2012-07-09 13:27:55)

Odp: Damasz

Jak dla mnie za szybko to grasz

Klaudija przerazilas mnie tym bo nie zwracalem uwagi co sie dzieje z moim przedramieniem yikes

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

4

Odp: Damasz

Dzięki Klaudija, to jest rzeczowa wypowiedź : ) Postaram się nie napierdalać : ) a gram 3 lata, tak jak napisałem w innym temacie.....

5

Odp: Damasz

Bezimienny, on gra rzeczywiście nie dość, że za szybko, to jeszcze tam brakuje jednego uderzenia przy każdym akordzie ;P

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

6

Odp: Damasz

Damasz napisał/a:

Dzięki Klaudija, to jest rzeczowa wypowiedź : ) Postaram się nie napierdalać : ) a gram 3 lata, tak jak napisałem w innym temacie.....

  Ojjjjjj ;/ Jak 3 lata to trochę straszna bida sad No ale.
hmmm z tym,  że moja wypowiedź jest rzeczowa, to jakiś sarkazm? :>

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

7

Odp: Damasz

Klaudija napisał/a:
Damasz napisał/a:

Dzięki Klaudija, to jest rzeczowa wypowiedź : ) Postaram się nie napierdalać : ) a gram 3 lata, tak jak napisałem w innym temacie.....

  Ojjjjjj ;/ Jak 3 lata to trochę straszna bida sad No ale.
hmmm z tym,  że moja wypowiedź jest rzeczowa, to jakiś sarkazm? :>


Kazdy rozwija sie w swoim tepie Damasz nie poddawaj sie cwicz dalej

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

8

Odp: Damasz

Bezimienny napisał/a:
Klaudija napisał/a:
Damasz napisał/a:

Dzięki Klaudija, to jest rzeczowa wypowiedź : ) Postaram się nie napierdalać : ) a gram 3 lata, tak jak napisałem w innym temacie.....

  Ojjjjjj ;/ Jak 3 lata to trochę straszna bida sad No ale.
hmmm z tym,  że moja wypowiedź jest rzeczowa, to jakiś sarkazm? :>


Kazdy rozwija sie w swoim tepie Damasz nie poddawaj sie cwicz dalej

 

No niby tak, Bezimienny, ale na zagranie podstawowego, banalnego zombie to na pewno nie 3 lata... Jeszcze gdyby coś z tego dobrego było sad Ja mówiłam, że nie chcę tu ani poniżać ani demotywować, ale jeśli chcesz Damasz grać, to należy sie wziąć za ćwiczenie, a nie narzekać na forum.

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

9

Odp: Damasz

Żaden tam sarkazm. Napisałaś do rzeczy i dziękuję.

Nie narzekam, proszę o rady.

Bida, ale tak jak mówię  od tygodnia gram do krwi, więc może coś z tego będzie. Odezwę się może niedługo x)

10

Odp: Damasz

Trzymam kciuki, i czekam na następne zombie, tym razem takie, które powali nas z nóg  xd

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337