Temat: Wycinacz kostek gitarowych

O_O Właśnie zdałem sobie sprawę, że pierwszy raz mój zakupoholizm gadżetowy na coś sie przydał big_smile jak chyba większość z nas, mam przypadłość do gubienia kostek do gitary big_smile i nigdy nie mogłem znaleźć takich, które by mi się podobały -.- big_smile PACZCIE : http://www.takapaka.pl/Produkt/989/pick … gitarowych big_smile big_smile Mam mam mam !! alb obęde mieć, ale potworek robi wrazenie.

2

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Nie wiem jak można dać za to 100zł.
Przecież łatwo wyciąć samemu.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

3

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Pic na wodę wink Poza tym, że oszczędzasz te 3 minuty czasu to nic więcej to nie daje.

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

4

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Pociąć kartę dla kostki -.- Jednak nie tongue

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

5

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

ale fajne mozna rzeczy zrobic yikes np. masz jakas karte i wycinasz jakis fajny efekt big_smile, i sprzedawac masowo kostki, ot co ! big_smile

Oabliss here ~~
Takamine G320 i pickup Shadow SH330 Soon

6

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

haha ja chciałem wykorzystac dziewczyny karty zniożkowe do sklepów ;d

7

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Tak z ciekawości zapytam: jak często masz kartę do pocięcia? I po co inwestować 100 zł w coś co można zrobić za darmo nożyczkami lub innym tego typu przedmiotem... Kostki nie mają cię podobać, tylko dobrze brzmieć i dobrze leżeć w dłoni, a nie wierze, że takie surowo wycinane z karty będą tak wygodne jak jakieś, powiedzmy, dunlopowe (czy nawet jakiekolwiek fabryczne)...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

8

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Za stówę to wolę kupić sobie komplet moich ulubionych kostek i grać z wygodą smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

9

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

O właśnie, albo kupić 2 komplety dobrych strun/6 kompletów średniej jakości (toż to wystarczy na cały rok...)

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

10

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Kostka kosztuje około złotówki, więc za tą stówę możesz sobie wykupić zapas na kilkadziesiąt lat (jeśli nie gubisz ich codziennie ani nie łoisz tak ostro, że topią Ci się w rękach). A jak chcesz wyciąć sobie dla szpanu z karty to zrób to nożyczkami (tak czy siak ich jakość będzie mizerna).

Z asortymentu tego sklepu bardziej zaciekawiło mnie np. to. Ciekawe, czy jest to skuteczne. I czy tłumi też dźwięk ;-)

11

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

/\ PRO
to tez http://www.takapaka.pl/Produkt/728/grajacy_krawat

Oabliss here ~~
Takamine G320 i pickup Shadow SH330 Soon

12 (edytowany przez DiamondCreature 2012-03-15 14:47:40)

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Według mnie nie warto wyrzucać kasy na taki zakup. Na pierwszy rzut oka wycinarka może wydawać się fajnym gadżetem, ale w rzeczywistości bardzo nie praktycznym. I tak musiałbyć potem te kostki jeszcze spiłować po brzegach i odpowiednio wyprofilować. No i jeszcze ta cena...
Jeśli na prawdę wiecznie gubisz kostki, to proponuję odwiedzić kilka stron internetowych ze sprzętem muzycznym i tam poprzeglądać sobie katalogi z kostkami. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wątpię, żeby 'piórko', które w rzeczywistości jest kawałkiem np. karty kredytowej wyglądało atrakcyjniej niż gotowe kostki.

Fender CD60 BK

13 (edytowany przez Kuba02 2012-03-21 20:03:45)

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Możesz też kupić specjalny "uchwyt" na kostki, było gdzieś napisane w dziale "gitara dla początkujących". Ja sobie kostki trzymam w takim małym pucharze (wygrałem coś) i się nie gubią.

Darek powiedział:
Kuba02 został mianowany oficjalnie forumowym Archeologiem więc [...] ma prawo robić odkopy
big_smile

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

czy ja wiem, mi się podoba. oczywiście że se kupie big_smile

15

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Nie opłaca się, lepiej kupić zapas kostek, np. piórko z firmy Gibson kosztuje 1,30zł. wink

16

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Poza tym ja gram tylko thumbpickami więc i tak by mi się nie przydało wink

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

tu nie chodzi o to, czy mi się przyda big_smile tu chodzi o to by mieć, zresztą przyłapałam się nie raz na tym, że żałowałam, że nie mam takiej maszynki ze sobą, by wycinać z kart sklepowych tongue

18

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Jak to stare chińskie przysłowie mówi "przyjdzie głupi, co to kupi tongue"

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

19

Odp: Wycinacz kostek gitarowych

Kupiłeś to? Dla mnie totalny bezsens. Może fajnie, by to wyglądało, ale czy nie lepiej jednak mieć kostki schowane w czymś? Ja np. mam w zwykłej folijce i jeszcze ani jednej nie zgubiłem ;D