Temat: Gitary Admira - opinie

czy gitara Admira to dobra gitara? jestem początkującym graczem i jak mówie np w sklepie muzycznym że mam admire to tak sie dziwnie na mnie patrzą...  tą gitare dostałam.  to dobra gitara jest?

2

Odp: Gitary Admira - opinie

Admiry ogólnie uchodzą za porządne. Podaj może jaki to model. Powinna byc naklejka wewnątrz pudła, zajrzyj przez otwór rezonansowy.

3

Odp: Gitary Admira - opinie

To są jedne z lepszych gitar klasycznych... pochodzą z Hiszpanii - to już o czymś świadczy smile A jak brzmią? Tak, że nawet największy fan metalu się nad nimi pochyli.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

4

Odp: Gitary Admira - opinie

sam jestem posiadaczem admiry, dokładniej juanity, świetnie się spisuje, nie moge narzekać byla to moja pierwsza gitare i uzytkuje na niej caly czas.

Odp: Gitary Admira - opinie

Ja mam Admirę Artistę- jest rewelacyjna. Świetne, głębokie brzmienie i niesamowicie wygodny gryf..
Miałam też okazję grać na tańszym modelu- Maladze, równie wygodna. Jeden z moich znajomych śmie nawet twierdzić, że wygodniejsza niż Artista.
Nie wiem, dlaczego jesteś w sklepie obdarzana dziwnymi spojrzeniami, masz bardzo dobrą gitarę. Może dziwią się, że dostałaś właśnie Admirę, a nie jakiś tani, chiński szajs z Lidla smile