1

Temat: Vintage - opinie

Witam smile chciałem się dowiedzieć coś na temat tej gitary (Vintage AV1) http://www.vintageguitars.pl/vintage_gu … _id_2.html


-Czy firma Vintage jest dobrą firma ?
-Czy ta gitara jest dobra ?

smile

2

Odp: Vintage - opinie

Osobiście nie wiem nic o tej firmie ale gitara raczej bedzie miala dobry dzwiek, skoro ma przetworniki Wilkinson

Angus Young The Best

3

Odp: Vintage - opinie

no właśnie też tak myślałem dzieki wink

4

Odp: Vintage - opinie

a może ktoś wie coś na temat tej Firmy ?

5

Odp: Vintage - opinie

No jakie to ma znaczenie? Ograj jakiś model i sam zdecyduj, czy będzie ci się dobrze grać na takiej gitarze.

6

Odp: Vintage - opinie

a te giatary są na pewno dobre? kurde blaszka bo bym chciała takom

You ain't nothin' but a hound dog

7

Odp: Vintage - opinie

Jaka krąży opinia na temat w/w gitar ? Jeden użytkownik sobie zachwalał, a jak to z nimi jest dokładnie ?

"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." "Improwizując solówkę automatycznie poddajesz się pewnym wzorcom." - Slash
Cort SFX-E BK

8 (edytowany przez Ellon 2012-05-18 12:31:48)

Odp: Vintage - opinie

@Cindirella TAKĄ, nie TAKOM

@Slassh Myślę, że stosunek jakości do ceny jest korzystny - za taką cenę możesz mieć TAKIE wiosło wink Ale jak zawsze trzeba uważać przy zakupie.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

9

Odp: Vintage - opinie

A wypada lepiej w porównaniu z Epiphone'em ?

"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." "Improwizując solówkę automatycznie poddajesz się pewnym wzorcom." - Slash
Cort SFX-E BK