1 (edytowany przez red 2009-07-16 08:32:25)

Temat: The Kooks - Always where I need to be

Czy ktoś zna bicie do tej piosenki, bo kombinuje sama, ale nie mogę wymyślić?

2

Odp: The Kooks - Always where I need to be

Ja zazwyczaj gram to samo co jest w tabach z capo a pozniej biore to na tych progach co jest opisane tylko ze nizej bez capo ^^ ale nie wiem jak to jest z ta piosenka bo nii sluchalem

3

Odp: The Kooks - Always where I need to be

Chodzi mi po prostu o bicie. Akordy mam, ale nie mogę wyczuć bicia.

4

Odp: The Kooks - Always where I need to be

Mhm no bicie zawsze mi najlatwiej szlo w praktyce a najtrudniej w tabowaniu bo sie ingdy nad nm nei zastanawiam^^ ale dobra co do bicia w tym utworze to jest gura dol gora dol z czego musisz patrzec tez na tlumione struny bo tam miedzy zmiana akordu jest wlasnie tlumienie na poczatku pozniej tez no i z teego co slysze musisz tez dorbze artykulowaci bicie zeby nei uderzac za duzo basowych w niektorych miejscach. DObra rozpisalem sie koncze mam nadzieje ze pomoglem ;p

5 (edytowany przez Sylwestersobinek 2009-07-15 19:34:23)

Odp: The Kooks - Always where I need to be

Jeżeli chcesz zagrać ją bez Kapodastra to albo poszukaj chwytów odpowiadających tym z kapodastrem, lub możesz zawsze przestroić gitarkę tylko musisz wiedzieć jaki strój...
A mam takie pyt. co ma kapodaster do bicia??

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

6

Odp: The Kooks - Always where I need to be

No moze zagrala koelzanka z capo a pozniej doszla do wniosku ze bicia nei zna nie bedzie 2 razy tego samego postu robila ^^

7

Odp: The Kooks - Always where I need to be

Nic nie ma wspólnego - źle zadałam pytanie. Dzięki Pearl wink