1

Temat: Sklepy internetowe

Chciałem się zapytać o wasze doświadczenia ze sklepami internetowmi (oczywiście chodzi mi o sprzedaż gitar i akcesoriów). Z którymi sklepami macie jakieś pozytywne/negatywne doświadczenia? Który moglibyście polecić?

2

Odp: Sklepy internetowe

guitarcenter.pl, guitarproject.pl - jak do tej pory korzystałem z tych dwóch. Szybka przesyłka, wszystko cacy.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Sklepy internetowe

Ja od siebie polecam bratpol.com.pl  - świetny kontakt z klientem - zawsze doradzą, zawsze idzie coś spuścić z ceny.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

4

Odp: Sklepy internetowe

guitarcenter.pl - zawsze tam kupuje i jestem zadowolony. Między innymi mają bardzo konkurencyjne ceny.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

5

Odp: Sklepy internetowe

thomman.de - mimo że niemiecki sklep, to ma polską wersję językową swojej strony, wysyłają do Polski za chyba 20 Euro, a od zakupów za ponad 200 Euro wysyłają za darmo. Duży wybór, chyba największy ze wszystkich sklepów co znam, możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni oraz gwarancja 3 letnia na 95% rzeczy, które sprzedają. Sam tam kupowałem, moi znajomi tam kupowali i zero problemów. Jedyna wada to to, że niektóre rzeczy sprzedają drożej niż w polskich sklepach

6

Odp: Sklepy internetowe

tu masz ranking polskich sklepów muzycznych, nie tylko tych internetowych
http://sklepymuzyczne24.pl/ranking-sklepow-online

7

Odp: Sklepy internetowe

na tej stronie sklepy mają po 2-10 głosów, niezbyt to opiniotwórcze

8

Odp: Sklepy internetowe

ebay.co.uk <3