1 (edytowany przez jarek14 2011-07-29 20:24:33)

Temat: jarek14

Sory, że usuwam ten filmik ale to wiocha była ;p

2

Odp: jarek14

Ja tam mam taką zasadę, że nigdy nie patrze na rozpisane bicia tylko albo porównuję z utworem albo po prostu gram jak mi pasuje. Ogólnie to zawsze raczej można przyspieszać i sobie poeksperymentować z ilością uderzeń i tempem o ile się nie pogubimy i nie zaczniemy grac nierówno, a tobie trochę nierówno właśnie tam wyszło i wydawało mi się, że miejscami ucinałeś pojedyncze uderzenia. Ogólnie spoko, ale po 3 miesiącach mógłbyś już się starac coś trudniejszego zagrać, no i na początku tak zauważyłem, że chyba jeszcze nie do końca się rozluźniłeś przy instrumencie bo tak jakoś nerwowo ci wychodziło bicie.

3

Odp: jarek14

to był taki stres przed kamerą ;p a trudniejsze czyli jakie np ?? bo mam kilka w swoim repertuarze możliwe że trudniejszych obecnie próbuje wehikuł czasu jeżeli chodi o takie piosenki grane z chwytów i oprócz tego próbuje grać "stairway to heaven"

4

Odp: jarek14

Z trudniejszych to np. Dżem - Do kołyski. Jeszcze nie przesłuchałem występu ale jak uporam  się z internetem to napiszę.

5

Odp: jarek14

O, to jak dopracujesz stairway to wrzucaj ^^

6

Odp: jarek14

zanim dopracuje to troche czasu minie chciałem sie do końca tego tygodnia nauczyć całości ale bym sie cieszył jak bym już wstęp idealnie z dobrym tempem zagrał. smile

7

Odp: jarek14

nawet niezle, czasem sie zgubiles D: ale spoko tongue troche jakby nienastrojona gitara albo mi sie zdaje xD

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

8

Odp: jarek14

bardzo mi sie podoba, ja dopiero zaczynam (jestem na etapie nauki szybkiej zmiany podstawowych chwytow) i mam nadzieje ze ze dwa miechy tez tak bede wymiatal. Jak dla mnie to calkiem konkretnie.. smile

takamine G series 220 NEX ns

9

Odp: jarek14

oabliss napisał/a:

troche jakby nienastrojona gitara albo mi sie zdaje xD

raczej jest nastrojona zawsze sprawdzam z ap guitar tuner także raczej jest nastrojona może to wina jakości nagrania . dzięki za opinie smile

10

Odp: jarek14

http://w24.wrzuta.pl/film/77li1pMqWUU/mov00088
Nothing else matters

11

Odp: jarek14

Nierówno i urywasz dźwięki.

12

Odp: jarek14

W SLTSpirit albo coś nie stroi albo grasz na innym stroju niż podkład w tle xD

13

Odp: jarek14

http://w106.wrzuta.pl/audio/3zecqkU5PVw … _from_hell

14

Odp: jarek14

Hm...fałszujesz bendy, rzeczywiście nierówno i urywasz dźwięki. 
Fajny dres i kapciuszki baj de łej big_smile

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

15

Odp: jarek14

Tam w tym wehikuł czasu to Ty śpiewasz? OO

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

16

Odp: jarek14

nie

17

Odp: jarek14

Ale o czym wy mówicie w ogóle? Ta Pantera naprawdę nieźle, fragmentów, gdzie pogubiłeś rytm jest naprawdę mało. Bardzo przyzwoicie zważywszy, że to dosyć trudny numer. Na przyszłość gitara głośniej. wink