1

Temat: Rebell

Gram ~8 miesięcy, a i powyć do księżyca, na nieszczęście współlokatorów, też lubię.
Nie mam cierpliwości do nauki solówek i wolę "ogniskowo", więc przybrzękoliłem i powyłem na modłę "Kogoś Takiego Jak Ty", bo same akordy brzmią nudno:
http://w100.wrzuta.pl/audio/2hFYgqhQ7El … e_like_you

Samo mp3 - nagrane na komórce bo mikrofon w PC pozostawia dużo więcej do życzenia.
Z rytmem wciąż walczę, nawet jak używam metronomu to on swoje, a ja swoje. ^.-

Ujdzie/Słabo/Tragicznie?

Z góry dzięki za konstruktywną krytykę. smile

Co do regulacji gryfu - o tym wiem, tylko ciągle nie mogę znaleźć klucza. roll

2

Odp: Rebell

Mam nieodparte wrażenie, że gitara ci nie stroi. Słychać jak struny ci brzęczą - podejrzewam, że za słabo dociskasz je do progów i że problem sprawiają chwyty barowe smile Popracuj nad tym trochę przesuwając poprzeczkę wzdłuż gryfu, to powinno pomóc smile Poćwicz jeszcze trochę, bo urywasz dźwięki.

Ogólnie nie najgorzej, chociaż mogłoby być lepiej.

Masz super głos, ale nie do takiej piosenki, gdzie trzeba mieć siłę. Szukaj piosenek, które pasują do twojej barwy głosu (Nie wiem czy lubisz Alice in Chains, ale niektóre ich piosenki w wersji unplugged mogą się nadać, jest też parę piosenek Foo Fighters jak Let it die), poćwicz wokal i angielską wymowę - najlepiej śpiewaj dużo po angielsku, czasami nie warto naśladować wokalu z piosenki bo to psuje cały efekt. Nie wiem, może to stres cię zjadł, ale momentami brzmiałeś dość kanciasto.

Nie zniechęcaj się, ale dużo ćwicz. Nagrywaj siebie aparatem lub czymś i słuchaj. Nawet dyktafonem na komórce. I ćwicz tak długo aż nie uznasz, że zagrałeś bezbłędnie.
Jesteś na dobrej drodze. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz big_smile

"(...) I'll try it in the normal key, and if it sounds bad these people are just going to have to wait"