1

Temat: SzateX - ponoć moja twórczość.

Witam was. Uczę się grać na gitarze około miesiąca. Chciałbym się spytać co muszę oprócz rytmiki poprawić. Niestety kamerki nie posiadam dlatego wrzucam audio. Od razu przepraszam za brzmienie akordów ( w szczególności a-mola), gitara została po siostrze i niestety jest firmy echo.

Wczoraj sobie tak usiadłem i zacząłem grać praktycznie przypadkowe akordy( ale molowe), później wcisnąłem G-dur i mi coś takiego: http://w942.wrzuta.pl/audio/2Fe261wYgdT … bez_tytulupowstało. Tylko okropnie mi to coś przypomina (mogłem przez przypadek coś z coverować). Przepraszam przy okazji za 3  wpadki (po 7 nagraniu zrezygnowałem z dalszych prób).

Nagrywane za pomocą Audacity.

2 (edytowany przez Klaudija 2012-01-07 15:35:09)

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

Łapać akordy umiesz xd xd i chyba tyle co do tego nagrania.

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

3

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

A grałeś może w Stalkera?

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

4

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

A co ma Stalker do mojej gry na gitarze?

5 (edytowany przez Sylwester 2012-01-07 19:34:54)

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

Ja grałem big_smile Może mu chodzi o to, że stalkerzy przy ognisku czasem wyjmują gitarę i bardzo ładnie grają tongue I może mu przypominać ta piosenka to co oni grają.

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

6

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

Dokładnie, przypomina mi to motywy ogniskowe ze Stalkera.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

7 (edytowany przez SzateX 2012-01-08 14:31:00)

Odp: SzateX - ponoć moja twórczość.

W Stalkera nigdy nie grałem. A to co zagrałem wyszło mi totalnie przypadkiem. Jeżeli chcesz możesz bez problemu to ściągnąć. Kiedyś jak będę miał czas to poprawie. Bo na razie myślę o coverze czegoś.