1 (edytowany przez możektośpomoże 2012-01-06 03:13:48)

Temat: Jak zagrać Zabić Strach-Lady Pank????

Jestem tu po raz pierwszy więc witam wszystkich:D Ech pewnie mnie odeślecie z kwitkiem ale nadzieja matką głupich.Bo chodzi mi o to czy ktoś mógłby mi tak po kolei opisać tak kroczek po kroczku jak to zagrać no bo taby znalazłam w necie ale nie wiem jakie tam są bicia a piosenka jest trochę skomplikowana i w ogóle troszkę się gubię a muszę koniecznie się tego nauczyć powiedzmy sprawa życia i śmierci.No bardzo proszę nie wrzeszczcie na mnie bardzo za takie głupie pytanie ale baaaardzo proszę i z góry dziękuję jeżeli ktoś się odezwie hmm

2

Odp: Jak zagrać Zabić Strach-Lady Pank????

Proponuję przyjrzeć się coverom na YT, np http://www.youtube.com/watch?v=C-_NYaFIPgE
Może to ułatwić naukę. Pozdrawiam.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

Odp: Jak zagrać Zabić Strach-Lady Pank????

No oczywiście że przeglądałam covery na yt ale to mi za wiele nie pomogło ale problem tkwi w tym że chyba nie potrafię odczytywać tabulatury bo jak oglądam filmiki to wydaje mi się że grają inaczej może po prostu mają inne taby no sama nie wiem ech dobra wiem jestem beznadziejna.

4 (edytowany przez Ziemian 2012-01-07 13:23:36)

Odp: Jak zagrać Zabić Strach-Lady Pank????

Nikt ci tego tak jak byś chciała nie opisze. Słuchaj tego kawałka codziennie, oglądaj covery do znudzenia i próbuj grac po swojemu. Wszystko przyjdzie z czasem wink
Nie próbuj odtwarzac tego idealnie tak jak na linku powyżej, to domena gitarzystów klasycznych.
Graj tak jak to słyszysz i czujesz.