41

Odp: grypek5

powiadam ci ze to zacna gitarka big_smile jak i z wygladu tak i dzwiekowo big_smile ja chce wkoncu swojego elektryka xD moze ktos sie zlozy? xD joke. musze sobie pozbierac, a tu tyle wydatkow sie szykuje ehh ...

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

42

Odp: grypek5

koleś masz talent zajeb*sty big_smile ja nie chce wiedzieć co by było gdybyś siedział przy gitarze 24/7 xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

43

Odp: grypek5

polski jimi hendrix? xD

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

44

Odp: grypek5

Ladnie zagrane, na lampie fajnie bylo by cieplo slychac.
oabliss- Jimi gral mimo wszystko swoje piosenki.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

45

Odp: grypek5

no,ale jakby zaj*biscie gral innych piosenki, to potem sam by dobrze gral no nie? x.X

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

46

Odp: grypek5

oabliss napisał/a:

no,ale jakby zaj*biscie gral innych piosenki, to potem sam by dobrze gral no nie? x.X

nie.
granie coverow i komponowanie zaj*bistej muzyki to 2 inne rzeczy tongue

47 (edytowany przez Rrumcek 2011-01-24 15:36:27)

Odp: grypek5

Dokladnie.
Nie kazdy umie skomponowac wlasne (dobre) kawalki.


Cover bardzo fajny, gitarka rowniez tongue

48

Odp: grypek5

Panki napisał/a:
oabliss napisał/a:

no,ale jakby zaj*biscie gral innych piosenki, to potem sam by dobrze gral no nie? x.X

nie.
granie coverow i komponowanie zaj*bistej muzyki to 2 inne rzeczy tongue

+1000000000000000000

Jak już sobie technikę wyrobiłeś to teraz skup się nad improwizacją.

Vintage V100+Marshall VS100

49

Odp: grypek5

Panki napisał/a:
oabliss napisał/a:

no,ale jakby zaj*biscie gral innych piosenki, to potem sam by dobrze gral no nie? x.X

nie.
granie coverow i komponowanie zaj*bistej muzyki to 2 inne rzeczy tongue

To samo chcialem napisac.
Grac dobrze technicznie to nie znaczy ze ma sie pomysly na wlasna piosenke. Nauczyciele w szkolach np. technicznie zagraja wszystko (no prawie) a drugiego master of puppets nie stworza, bo gdyby mogli juz by na scenach wymiatali.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

50

Odp: grypek5

Krester napisał/a:

Nauczyciele w szkolach np. technicznie zagraja wszystko (no prawie) a drugiego master of puppets nie stworza, bo gdyby mogli juz by na scenach wymiatali.

Znam wiele zespołów z pięknym kompozycjami, ale nie 'wymiatają na scenach', bo popularność zależy bardziej do szczęścia i umiejętności sprzedania się, a nie od talentu muzycznego. Z resztą kompozycja mastera jest dość prosta, takie jechanie po skali chromatycznej (też bardzo lubię tą piosenkę, ale szczytem kompozytorskim to ona nie jest).

51

Odp: grypek5

smile no wlasnie i o to mi chodzi. Nie trzeba wymiatac na gitarze (banalny master albo naparzanie paru riffow(ac/dc)), chodzi o pomysl na dobra piosenke, o kielek w golowie na samym wstepie jak to ma brzmiec.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

52

Odp: grypek5

Rames napisał/a:
Krester napisał/a:

Nauczyciele w szkolach np. technicznie zagraja wszystko (no prawie) a drugiego master of puppets nie stworza, bo gdyby mogli juz by na scenach wymiatali.

Znam wiele zespołów z pięknym kompozycjami, ale nie 'wymiatają na scenach', bo popularność zależy bardziej do szczęścia i umiejętności sprzedania się, a nie od talentu muzycznego. Z resztą kompozycja mastera jest dość prosta, takie jechanie po skali chromatycznej (też bardzo lubię tą piosenkę, ale szczytem kompozytorskim to ona nie jest).

Aby się wybić trzeba zrobić coś nowego,a nie którzy chyba licząc że będąc taką kopią np. acdc,albo jakiegoś zespołu death metalowego się wybiją.
Jak jest się dobrym,zrobiło się coś oryginalnego,oraz na koncertach na scenie nie stoi się jak kołek,tylko ma się jakiś kontakt z publiką,to jest bardzo duża szansa na wybicie.

Vintage V100+Marshall VS100

53

Odp: grypek5

Witam, po długiej przerwie wrzucam solówkę z symphony of destruction. Mam nadzieję, że się Wam spodoba . Acha, sorry za piżamkę wink

[video]http://www.youtube.com/watch?v=3iK5lrHN … ideo_title[/video]

Czekam na komentarze wink

54

Odp: grypek5

zacnie big_smile
licze na full cover

55

Odp: grypek5

Witam,

co powiecie na taką solówkę ? smile
w sumie niecałe 3 dni się jej uczyłem ale wyszło fajnie i fajne brzmienie z poda.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=29CTbIs- … ideo_title[/video]

Pozdrawiam

56

Odp: grypek5

jak zwykle, zajebioza ^^

57

Odp: grypek5

Dzięki Panki za komentarz wink Mam pytanko czy też grasz na gitarce bo nie ,,chwaliłeś" się jeszcze filmikami wink Też jestem z Zielonej Góry smile Pozdro

58

Odp: grypek5

kiedys bylo pare filmikow z dobrymi opiniami big_smile http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … 9147#p9147  . Niestety pewnego pieknego dnia złamałem 3 palce lewej reki, a jakis czas pozniej na prawym nadgarstku pojawił mi sie torbiel, takze gitara zostala sprzedana, obecnie posiadam jakiegos tam akustyka, teraz tylko pobrzdekuje sobie od czasu do czasu tongue
mysle nad zakupem bassu, z tym ze mam pare innych rzeczy ktore zajmuja duzo czasu takze nie wiem jak to bedzie ;P

59

Odp: grypek5

Rzeczywiście zacnie big_smile
Ile Tobie zajęła nauka sola do Symphony i dojscie do takiej wprawy jak na filmie?

Zaskoczyłłeśmnie tym Megadethem, coraz nas wiecej xD
Chyba muszę sie postarać o cover sola do Tornado of souls(końcówka mi została do nauczenia)

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

60

Odp: grypek5

Solo do Symphony było dla mnie w cholerę trudne. Zacząłem się go uczyć chyba z 6 miesięcy przed nagraniem filmiku czyli dość długo a aż tak rewelacyjnie nie zagrałem. Powiem, że solówka do Tornado wygląda na dużo trudniejszą, bym musiał chyba poświęcić kolejne pół roku na naukę lol . Zauważyłem, że warto podnosić sobie poprzeczkę i uczyć się trudnych solówek gdyż rokuje to szybszy progress nauki gry na gitarze. Solo z Mastera zacząłem się uczyć chyba po 2 tygodniach od kupna gitary, jak sobie oglądam filmiki to mi się śmiać chce jak grałem, ale w końcu się nauczyłem tylko tak mi się znudził przez ten czas oraz tak zdarłem wtedy palce przez niego, że nie mogę już go słuchać. Mam misję, żeby jeszcze się nauczyć kilku solówek, które uwielbiam a potem zaimprowizuję własną, wspaniałą:lol: hehe ... także jeszcze parę lat. Pozdro smile

61

Odp: grypek5

kurcze, to tak jak ja z tym solem od symphony...jakies 4 miesiace i jeszcze nie umiem zagrać równo z friedmanem xD
Tworzy cholernie trudne solówki, ale warto sie ich uczyc...wyrobic technikę i sa dobre jako ćwiczenia w sumie big_smile
(i genialne oczywiscie:D)

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

62

Odp: grypek5

Hello,

dawno mnie tutaj nie było :)zamieszczam cover świetnej piosenki. Według mnie wyszło bardzo dobrze a na dodatek zabawnie wink

http://www.youtube.com/watch?v=7um9FM7_ … mp;list=UL

big_smile

63

Odp: grypek5

Toś się chłopie pokazał. Z filmiku mogę tylko wiedieć, że fajne brzmienie ukręciłeś.
PS. żadna piosenka nie irytuje mnie tak jak ta smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

64

Odp: grypek5

dzięki, ja uwielbiam tą piosenkę smile

65

Odp: grypek5

Mistrz 2-go planu mnie rozwalił big_smile

A co do wykonu to dobrze, bo chyba nie miałeś się czym popisac smile

66

Odp: grypek5

Nowa gitara i nowy cover big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=YkdBhHz5HaU

Jest trochę błędów ale nie jest tak źle dlatego wrzucam. I gitarką trzeba się pochwalić bo jest czym smile

67

Odp: grypek5

zajebioza od 3;35 \m/

68

Odp: grypek5

Dzięki wielkie. Jutro jak się wyrobię to nagram w końcu całego mastera. Pozdro

69

Odp: grypek5

nowy cover Slayer - world painted blood

nie jest może jak w oryginale bo całość zagrałem ze słuchu i mogą być błędy. Z solo to już w ogóle smile

http://www.youtube.com/watch?v=0sJz7Nty-BM

brzmienie też nie jest jakieś super. Trochę jest bawienia się z podem ale zawsze to lepsze niż dźwięk z cyfrówki wink

70

Odp: grypek5

Dla mnie wymiatasz. Solówkę rzeczywiście trochę inaczej zagrałeś ale i tak wymiotłeś. Brzmienie gitary jak dla mnie super. Brzmi nawet ciężej niż w oryginale. Zamiast nagrywać covery przed kompem powinieneś  założyć zespól big_smile

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

71

Odp: grypek5

Dzięki za komentarz. Co do zespołu to jeszcze długa droga. Poza tym w mojej okolicy chyba nikt na niczym nie gra a jednoosobowy zespój to za mało wink

72

Odp: grypek5

Dzisiaj, czyli 18 grudnia mijają 3 lata od kupna mojej pierwszej gitary a zarazem nauki gry, także wypada wrzucić filmik wink

http://www.youtube.com/watch?v=iEi8HBXRntQ

73

Odp: grypek5

Bardzo fajnie zagrane, równo, solówka też ok, dobra robota.

74

Odp: grypek5

dzięki smile