Temat: Potencjalnie problematyczne początki.

Witam, albo cześć jak kto woli, moja gitarowa przygoda powinna zacząć się około 25 grudnia, spotkały mnie jednak dylematy natury egzystencjalnej. Jaką gitarę wybrać? Man ma oku (powiekę) gitarę T.Burton za 400 zł, ale kusi mnie też wyprawa do jakiegoś sklepu muzycznego gdzie będę mogła sama ocenić wygląd, stan gitary etc. Gitara musi być czarna >::7 to może utrudnić poszukiwania... tak czy inaczej proszę o porady, oraz wasze zdanie co do producenta którego instrument powinnam kupić na początek. Ale się rozpisałam ::0

Sądzę, iż twe ekstremalne imponderabilia egzemplifikują w twym jestestwie dytyrambiczną akronomiczność w aspekcie gnostycznym.

2 (edytowany przez Vicossess 2011-11-20 20:00:51)

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

Gitara musi być czarna

muszę cię zmartwić że to nie jest dobry wybór wink .

ale kusi mnie też wyprawa do jakiegoś sklepu muzycznego gdzie będę mogła sama ocenić wygląd, stan gitary etc.

i najlepiej tak zrobić wink .

poczytaj sobie ten wątek.

3

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

WIELKIE DZIĘKI smile
"muszę cię zmartwić że to nie jest dobry wybór" Dlaczego, szybciej się brudzi?

Sądzę, iż twe ekstremalne imponderabilia egzemplifikują w twym jestestwie dytyrambiczną akronomiczność w aspekcie gnostycznym.

4

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

ukryte sa wady drewna pod farba

Ibanez S420 + Marshall MG15 CD

5

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

Widac kazdą ryse, przebarwienie, odprysniecie lakieru a nawet odciski palców - to wady wizualne smile

6

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

mar napisał/a:

ukryte sa wady drewna pod farba

lakierem jak już ale masz rację - przy naturalnym kolorze widać słoje drewna i można porównać czy są ładnie, równo rozstawione.

7

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

Czarny ftw big_smile pieprzenie takie, kto nie miał czarnej gitary ten mało co wie ;] sam mam czarną gitarę i nawet nie zwracam uwagi na to, że widac odbite palce. No i co z tego? Mam z tego powodu płakać? Na każdym połysku witać jak gitara jest upaćkana smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

kłamiesz! moja lśni( nie jest czarna):P!!

9

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

Hah, ja mam czarnulkę i poniżej strun widac dosyc spory kawałek w którym lakier jest porysowany, ale głównie od tego, że próbowałem różne bicia z rodzaju rumba, flamenco a do tego paznokcie były już spore wink

Ogółem widac na niej wszystko.

10

Odp: Potencjalnie problematyczne początki.

Hmm zobaczy się smile  bardzo podobają mi się czarne gitary T. Burton, i SignDC choć wyroby tej 2-giej firmy wydają się być dość podejrzane... chciałabym by gitara była dobra dla początkujących, i nie rozpadła się po kilku pierwszych użyciach jak niesławne "gitary" firmy Gitara ::U

Sądzę, iż twe ekstremalne imponderabilia egzemplifikują w twym jestestwie dytyrambiczną akronomiczność w aspekcie gnostycznym.