201 (edytowany przez Ero 2011-11-12 22:58:41)

Odp: O sobie

No więc teraz czas na mnie tongue Nazywam się Eryk (nienawidze tego imienia -.-) mieszkam w Szczecinie (bardzo fajne miasto, polecam), lubie grać na gitarze, nie mogę pić coca-coli bo później nie sypiam, moja siostra jest niemiłosierna, firma butów : nike, nr. buta : 42, mam kolege, który jara sie czarnuchami i myśli że jest jednym z nich,lubie też jeździć na desce, grać w siatke, interesuje się ezoteryką, umysłem itp. Bardzo lubię się objadać big_smile I kocham horrory <3 To chyba tyle. Pozdro big_smile

202

Odp: O sobie

Ero napisał/a:

kolege, który jara sie czarnuchami i myśli że jest jednym z nich

Od razu przypomina mi się Bolec z komedii "Chłopaki nie płaczą" big_smile  "Czasami żałuję że nie urodziłem się czarnym. Moje hasło to [kokodżambo] i do przodu. Niezłe, nie?" big_smile

203

Odp: O sobie

Haha, trafnie wink

204

Odp: O sobie

Ja to nieco szajbnięty na punkcie muzyki gitarzysta, który ćwiekowany pasek łączy z krzyżem na piersi. Cóż, nie tylko na punkcie muzyki (zakochany). Lubię również pograć w minecrafta, od czasu do czasu również w dobrego RPG (Baldur's Gate np.) bądź niebanalnego FPS'a (np. Stalker, Mirror's Edge). Grywam też w stare gry konsolowe, np. Chrono Trigger.
A gusta muzyczne mam szerokie - jazz, metal, rock, blues i wiele innych gatunków - to wszystko mnie interesuje.
Nie pogardzę także dobrą książką, np sagą wiedźmińską. Planuję skusić się na Piknik na skraju drogi.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

205 (edytowany przez DiamondCreature 2013-07-20 16:14:23)

Odp: O sobie

Karolina "Narumi"
woj. Łódzkie
Rocznik 1991
Gram 7 miesięcy.
Ulubiona muzyka: j-rock.
Ulubione zespoły/wykonawcy: D'espairsRay, GACKT, Kanon Wakeshima, X-Japan, Malice Mizer, Fade, THE MICRO HEAD 4N’S.
Gitara: Fender CD60 BK.
Zainteresowania: Karate, gitara, aktorstwo,kultura japonii

Fender CD60 BK

206 (edytowany przez RHCPfan 2012-01-18 13:29:09)

Odp: O sobie

Imię: Wiktoria
Lat: 12 prawie 13
Gram: od kilku tygodni sad
Ulubiony zespół: RHCP
Zainteresowania: muzyka, śpiew, gitara, książki, RHCP
GG: 39820854

Red Hot Chili Peppers to mój ulubiony zespół!!!
"Legendy mówią o legendarnym wojowniku, który w Kung Fu był wręcz legendą!"

207

Odp: O sobie

Więc i ja się przedstawię, Karolina
jako jedna z nielicznych chyba - z Olsztyna,
rocznik 91, studentka, młoda myślę, więc mam nadzieję, że zdążę przyszaleć jeszcze z moją nową gitarą, na którą rzetelnie odkładam ;D a tymczasem uczę się brzdękolić na gitarze -wujka- od jakichś kilku miesięcy.

pozdrawiam

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

208

Odp: O sobie

caarola napisał/a:

młoda myślę

Wydaje Ci się tongue Powitać rówieśniczkę wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

209

Odp: O sobie

dlaczego mam nie myśleć, że jestem młoda...? mam jeszcze tyle czasu, życie kwitnie tongue

ah, to ten    grzesiek2805    od comy, miło poznać kolegę,
i wszystkich obecnych rzecz jasna smile

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

210

Odp: O sobie

bardzo fajnie ze na forum pojawiaja sie nowe twarze smile

211

Odp: O sobie

caarola - tak z ciekawości - jaki kierunek studiów? smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

212

Odp: O sobie

Jak na średni wiek użytkowników tego forum- jesteś niemal stara wink
A mi to już w ogóle czas umierać...

"Va'esse deireádh eap eigean..."

213

Odp: O sobie

Jesteś wredny, Par tongue
Ze mną jeszcze nie jest tak źle, aczkolwiek już prawie pełnoletniość.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

214

Odp: O sobie

Pewnie, że jestem wredny....
Ale mam też wady ;>

"Va'esse deireádh eap eigean..."

215

Odp: O sobie

Par - ciekawa jestem wieku, skoro tak oceniasz swoją sytuację ;]
a ja się czuję młoda, w każdym razie myślę, że jeszcze wiele czeka mnie w życiu, chociaż porównując użytkowników forum, rzeczywiście pewnie jestem jedną ze starszych, choć nie koniecznie dłużej grających tongue
Rouge - a studiuję sobie Systemy Bezpieczeństwa Publicznego

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

216

Odp: O sobie

Rocznik 89'.
Ale są tu też starsi.
Zresztą, ja też się czuję młody i zamierzam czuć się podobnie przynajmniej przez najbliższe kilkanaście lat, o.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

217

Odp: O sobie

89' hm, to wcale nie taki stracony. tongue  podstawa to pozytywne nastawienie.

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

218 (edytowany przez StaryGrom 2014-01-26 00:14:01)

Odp: O sobie

Hej, cześć Wam wszystkim
Karol jestem, z 1993 roku. Pochodzę z okolic Elbląga, aczkolwiek obecnie mieszkam w Gdańsku w związku ze studiami wink. Generalnie gram na basie i to on jest moją główną miłością, choć zaczynałem od gitary akustycznej, przechodząc też przez elektryka. Nie wiem, czy są tu jeszcze jacyś basiści, ale może przyda się Wam zdanie kogoś od tych niższych rejestrów smile.
Pozdro

219

Odp: O sobie

Przewijało się już przez to forum gro ludzi związanych z basem od kiedy tu jestem. Mi też czasem zdarza się wziąć do ręki bas, ale to tylko eksperymentalnie wink
Anyway, witamy wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

220

Odp: O sobie

Nazywam się Kamil i jestem z Warszawy.Na gitarze gram amatorsko od pół roku,zachęciła mnie do tego moja dziewczyna.Sama gra od kilku dobrych lat.Ja powoli uczę się wszystkiego,ale chyba wielkiego gitarzysty ze mnie nie będzie tongue

221

Odp: O sobie

Hej, jestem Krzychu, mam 22 lata, jestem studentem inżynierem big_smile Gram na gitarze elektrycznej.

222

Odp: O sobie

Julia, 15 wiosen za mną, gram już drugi rok (również na elektrycznej) i chciałabym mieć żółwia. I kiedyś miałam żółwia. Ale mama mi go oddała. Bo jak babcia trzymała go na rękach to się posrał. No, trochę też śmierdział. I lubię banany smile

223

Odp: O sobie

Ola, 23 lata, obawiam się, że nie starczy tu miejsca na wszystko, czym się zajmuję big_smile

Głównie to rysuję i animuję w 2d, poklatkowo. Bawię się concept artem postaci, fotografuję. Jeśli chodzi o zainteresowania - niesamowicie jara mnie historia okrętów żaglowych, zwłaszcza z okresu XVIII wieku i okolic, wiecie, złota era piractwa. Wyszukuję smaczki i pochłaniam większość książek w tym temacie (polecam bardzo Cornwella i Patricka O'Briana). Jeśli chodzi o muzykę, której słucham, to chyba nikogo nie zdziwi, że na pierwszym miejscu są szanty wink Pieśni kubryku, ale również muzyka irlandzka i country. Hobbystycznie dmucham w harmonijkę. W tym roku kupiłam sobie gitarę akustyczną, żeby oprócz tego jeszcze do moich ukochanych utworów pobrzdąkać. To tak chyba w skrócie ja smile Pozdrawiam!