1 (edytowany przez Ero 2011-12-06 17:01:07)

Temat: Ero

Witajcie tongue Tak więc na wstępie chciałbym dodać iż to mój pierwszy cover, piosenki nie uczylem się zbyt długo, gram na elektryku ogólnie 1.5 miesiąca, jestem samoukiem i nie mam kolegów którzy grali by na elektryku, dlatego chciałbym żebyście nie byli za surowi, bo sam zastanawiałem się czy opłaca się wrzucać filmik z coverem po lekko ponad miesiącu grania na gitarze, no ale oceńcie sami cool cool cool
Jbc. to filmiki będę się starał żeby nie dodawać zbyt często, bo wtedy sam ja, oraz wy zobaczycie jakąś poprawe cool PS. jakość dźwięku bardzo zepsuł program w którym montowałem dźwięk na tło.

2

Odp: Ero

Czy podoba ci się to? Pytam serio.

3

Odp: Ero

tzn.? ta muzyka, czy ogólnie cover?

4

Odp: Ero

ni ma ; /

5

Odp: Ero

Właśnie... Zabrali... yikes

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

6

Odp: Ero

w 1:15 małe potknięcie i końcówka nierówno, ale ogólnie ok

7

Odp: Ero

zygmen napisał/a:

w 1:15 małe potknięcie i końcówka nierówno, ale ogólnie ok

albo to sarkazm, albo jesteś jakimś mac gayverem... albo razem z Ellon'em jesteśmy debilami xD

8

Odp: Ero

A może obejrzał filmik przed usunięciem i zapamiętał, gdzie błędy były tongue

Lag Tramontane T200DCE

9

Odp: Ero

Panki napisał/a:

albo razem z Ellon'em jesteśmy debilami xD

Podtrzymuję big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Ero

Oo sory, teraz zauważyłem dopiero że usunąłem nie ten film co trzeba tongue teraz już nie mam czasu go uploadować, jak będę miał czas to go wrzuce, bądź nagram cover lepszej piosenki.

11

Odp: Ero

Jasne big_smile wiedziałeś, że pójdzie fala krytyki więc go usunąłeś big_smile tak, widzialem ten filmik smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

12

Odp: Ero

Dreammaker napisał/a:

A może obejrzał filmik przed usunięciem i zapamiętał, gdzie błędy były tongue

tego pod uwagę nie wziąłem xd

@Ero: czekamy na filmik ;P

13 (edytowany przez Ero 2011-11-08 21:17:07)

Odp: Ero

W najbliższym czasie się nie ukaŻe, ponieważ teraz będę musiał zbierać na nową gitare, mam z nią problem i wszystko opisałem w innym dziale.

14

Odp: Ero

W najbliższym czasie się nie ukarze

Dobra, nie musisz siebie karać, naprawdę big_smile

Lag Tramontane T200DCE