Temat: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

Praktycznie chodzi mi o to, że jak wiedzieć jakie muszą być chwyty do danej piosenki. Na ten temat przeleciałam już cały net i nic!!:( Dziwie się jak to robi koleżanka, więc tutaj o to pytam , bo ona mówi ze to jej tajemnica.           
           Bardzo mi na tym zależy i z góry dzięki za odpowiedzi :-*
(jeśli moja prośba jest niejasna proszę pisać)

2

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

tinka1020 napisał/a:

bo ona mówi ze to jej tajemnica.

Hehe co to niby za tajemnica. Poprostu szukasz chwytów do piosenek na różnych stronach np.
www.chords.pl
www.spiewnik.wywrota.pl
www.tabulatury.net
Takich stron jest mnóstwo. Czasami może się zdarzyć że na żadnej ze stron nie znajdziesz chwytów do piosenki, więc naprzykład ja wpisuje w google.pl: "[tytuł piosneki] chwyty" i wyskakuje mi to czego szukam. Mam nadzieję że sobie poradzisz... ;D

Wiesz, że tracisz parę sekund swojego życia, które mógłbyś przeznaczyć na nauczenie się nowego akordu, czytając ten tekst? wink wink wink

3

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

No mozna i tak ale mozna i samemu tabowac w koncu skads te taby sie znajduje smile ale najprosciej jest tak jak napisal moj poprzednik ^^

4

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

Pearl jeżeli chodzi o tabowanie ze słuchu to raczej nie jest dla początkujących wink

Wiesz, że tracisz parę sekund swojego życia, które mógłbyś przeznaczyć na nauczenie się nowego akordu, czytając ten tekst? wink wink wink

5

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

Nom zgadzam sie ale moza zaczynac od prostych piosenek taki pomyslik podsune tongue

6

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

Ja tak słuch ćwiczyłem wink

Wiesz, że tracisz parę sekund swojego życia, które mógłbyś przeznaczyć na nauczenie się nowego akordu, czytając ten tekst? wink wink wink

7

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

No wieciem ja dopiero zaczynam, ale jestem ambitna!! cool
Staram się jak mogę. ;-)

8

Odp: Co zrobić żeby wiedzieć jak grać piosenkę jeśli nie ma akordów?

I dobrze powodzenia w tabowaniu jak i dobrym nasladowaniu oryginalu z tabow na poczatek proponuje zebys korzystala z tabow jak podal maruderkis ale zeby troche pocwiczyc to swoje wyczucie dzwieku poszukaj jakis bledow w tabie, chodzi mi tu o to co Ci w niej nie pasuje i poszukaj w jakims innym tabie ( bo na pewno znajdziesz takich miliony) lepszego rozwiazania. To powinno Ci szybciej pomoc w wlasnym tabowaniu piosenek ^^