1

Temat: Guitar Rig dziwny problem

Witam mam problem z guitar rig 4, podlaczam wzmacniacz przez usb do laptopa i z wzmacniacza do gitary problem w tym ze gdy ustawiam w asio4all dzwiek nie zmienia sie tzn preset nie ulega zmianie nie wiem w czym problem prosze o pomoc!

2

Odp: Guitar Rig dziwny problem

Podpinasz wzmak przesz usb i chcesz grać przez GR? Dobrze rozumiem? Jeśli masz wzmak, to po co podpinać do kompa? Przez USB, to raczej do nagrywania. Jeśli masz GR, to wpinasz Gitarę w linię, i nie potrzebujesz żadnego wzmaka, GR ma wszystko.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Guitar Rig dziwny problem

jak gr to pod mikrofon mi się wydaje

4

Odp: Guitar Rig dziwny problem

Nie. Kabel do linii, oczywiście kompa i grać big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Guitar Rig dziwny problem

mam laptopa wiec niema to efektu najlepszego pozatym wolalbym przeniesc dzwiek z riga do wzamka bedzie lepsza moc itp.

6 (edytowany przez grzesiek2805 2011-10-11 17:46:39)

Odp: Guitar Rig dziwny problem

Aa, myślałem, że odwrotnie, chcesz przenieść sygnał z wzmaka do GR. Wpinasz kabel zamiast głosników (zielone gniazdo) i prowadzisz do line-in wzmacniacza.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

7

Odp: Guitar Rig dziwny problem

Mam laptopa. a pozatym mam wejscie usb z mustanga do laptopa

8

Odp: Guitar Rig dziwny problem

To jeszcze raz powiem wiec chce aby dzwiek z riga szedl do wzmacniacza bo mam laptopa i granie na tym glosniku jest do bani a pozatym dzwiek z gitary do riga idzie od wzmacniacza do gitra i od wzmacniacza przez usb jakby co ;p