81

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Do restauracji?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

82 (edytowany przez CARdinal 2011-07-13 20:50:37)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Nie , kolekcjonerskie.

http://www.google.com/search?q=king+kon … mp;bih=862

83

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Aseru, podoba mi się twój avatar big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

84

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

ja wolnych chwilach przerysowuje okładki płyt zespołów np. grupy zwanej Iron Maiden (kiedyś na kartce A-3 namalowałem Eddiego z Somewhere In Time niestety zapodziało mi się to gdzieś)

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

85

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

@ up
Woohoo! Rysowany Eddie! Mniam!

86

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Dzięki, WiedźMatt wink

RZECZYWISTOŚĆ TO RALPH

'Wszystko, czego zawsze pragnąłem, to prawo do trwania'

87

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

A moją drugą pasją są góry big_smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

88

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Co lubisz z nimi robić? :>

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

89

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

chyba nie powiesz że po nich chodzisz?!

90

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Wsadza sobie do nosa.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

91

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

U mnie(juz jakis czas temu) doszło granie w Magic the Gathering big_smile to takie karty z obrazkami (Najprosciej bedzie jak napisze, ze w stylu Yu-gi-oh wink), każda ma określoną moc, umiejetność i ma za zadanie pozbawic przeciwnika zycia. Bardzo fajnie sie gra big_smile moze ktos na forum cos slyszal? wink

92

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

kostka rubika...:)

Lepiej jest grac, niż palić i ćpać
gadu-gadu 2817551

93

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Oooo, grałem kiedyś MtG smile Jaką talią grasz? big_smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

94

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Zaczynałem grać zielonym, później dołożyłem czarny, a teraz wrzuciłem jeszcze niebieski big_smile Wychodzi z tego całkiem niezły deck tongue A Ty jakim grałeś? wink

95 (edytowany przez Ellon 2011-08-08 21:02:54)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Najpierw zielonym (massive damage) później zielonym + czarnym, a później (i ta talie jeszcze mam) czerwonym na trolle. W miedzy czasie były jeszcze te kolorowe karty i biała + niebieska wink

/Edit Nawet mam jakieś brązowe karty big_smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

96

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Ja łącze damage z zielonego, control z niebieskiego i spalarki z czarnego wink Myślałem jeszcze nad dolaczeniem bialego, bo mam fajna karte multicolor, do ktorej brakuje mi wlasnie białej many big_smile a te brazowe to jakie?? jakaś edycja kolekcjonerska? ;P

97

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Nawet nie wiem, czy kolekcjonerska tongue Kolega mi kiedyś dał kilka takich kart, to mam big_smile

A co do dodania białego. Nie kombinuj za bardzo, bo możesz przedobrzyć i w końcu podczas rozgrywki okaże się, że nie masz many do żadnego koloru... Lepiej umocnij te talie, które masz teraz wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

98

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Haha, nieskromnie powiem, ze juz mam umocnioną talie big_smile A z tym białym to taki luźny pomysł, w koncu ten niebieski mam dopiero od niedawna wink A w razie braku many danego koloru zawsze ma sie karty z basic landcycling tongue Ile miales kart w swojej talii? mnie nieco ograniczają okładki, moge miec max 79 kart (jedna sie zgubila big_smile)

99

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Max w talii turniejowej można mieć 60 kart, tyle też miałem w talii, a ogółem to ze 200/300...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

100

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

@Noodles: To nie Magic jest podobny do Yu-Gi-Oh, to Yu-Gi-Oh jest podobne do Magica ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

101

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

A ja hoduje se Rybki smile
znaczy mam rybki i dbam o nie chyba wink
A tak po za tym to lubie poczytac troche o duchach itp

Epiphone Les Paul Standard 2008-------------Ashton Viper 30Wat Full Lampa
Epiphone Explorer GT

102

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

@MetaLowy o duchach to też lubię poczytać ale wolę okultyzm

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

103

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

ogólnie horory są c00l

Epiphone Les Paul Standard 2008-------------Ashton Viper 30Wat Full Lampa
Epiphone Explorer GT

104

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

nie chodziło mi o horrory ale o prawdziwe książki o okultyzmie np. GOECJA według Aleistera Crowleya XD

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

105

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Jakie książki polecisz konkretnie? smile Powiem ci, że bardzo lubię te tematy, ale nie mam czasu się zakręcić...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

106 (edytowany przez binadra 2011-10-10 19:28:46)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

spróbuj sobie skołować "GOECJA według Aleistera Crowley" Aliester Crowley takie jakby wprowadzenie No poza tym też Aliestera "Księga jogi i magii" i "Magija w teorii i praktyce" ;p

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

107 (edytowany przez Bioły 2011-10-19 20:35:23)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Oprócz gitary powiadacie ? smile

Książki o tematyce "Dzikiego Zachodu" i typu "Sagi o Wiedźminie" smile ,
Motocykle (posiadam jedną sztukę) ,
Muzyka -> AC DC, Guns n' Roses, SOAD, Sabaton, Bullet for my Velentine, Queen (ponad to muzyka country i zdarza się też muzyka klasyczna big_smile )
Ulubionym moim sportem jest oczywiście Piłka Siatkowa smile

Pozdrawiam smile

Gitara akustyczna T.Burton Greengo WC/N big_smile
Motorbike: Yamaha Rider ! big_smile
Pozdrawiam ! smile

108

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Poza gitarą, jeżdże na desce, fingerboardzie, siatkówka, ezoteryka i inne pierdoły dotyczące ciała i umysłu - na prawdę świetna sprawa. Ooo i bardzo lubie oglądać filmy tzn. Horrory. Klasyka horroru jak i nowoczesny, wszystko oglądam bo po prostu mam wielkie zamilowanie do tych filmów <3

109

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

taniec przede wszystkim.  Belly dance tyle, że nieco unowocześniony przeze mnie tongue:)

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

110

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Gra na harmonijce, chociaz ostatnio wolne sobie zrobiłem big_smile gra w piłke ręczną w szkole no i gra na komputerze. Moim zyciem jest własnie gitara, gra na kompie, ale zawsze znajde czas dla znajomych big_smile

Oabliss here ~~
Takamine G320 i pickup Shadow SH330 Soon

111

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Odkopuję. ;D Czytam sporo książek (ostatnio głównie o narkomanii), chciałabym grać na perkusji lub basie, słucham muzyki, głównie Guns N' Roses, Iron Maiden, Nirvana, AC/DC, Aerosmith itp., siedzę przed komputerem (chyba każdy to robi xd), spotykam się ze znajomymi i inne typowo ludzkie zajęcia. wink

112

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

oprócz grania to : sluchanie muzyki, czytanie ksiazek, ogladanie tv, jazda konna, spacery (szczegolnie bardzo dlugie z psem ;p) , spotkania z przyjaciolmi ,  koncerty, sport ( wszelaki-lubie aktywnie spedzac czas, ale trenuje koszykowke i uwielbiam jazde na rowerze) i ogolem to wszystko inne byle nie siedziec bezczynnie w domu ;p

Gitarzysta – osoba na ogół pod wpływem używek, obsługuje gitarę. Gitarzystę można zrobić mieszając odrobinę zapału, odrobinę talentu i odrobinę gówna, ale nie za dużo, bo wyjdzie basista.   ;]

113

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

arowana14 napisał/a:

Ja kocham gitary big_smile Ale lubię również instrumenty klawiszowe - szczególnie pianino.

A tam. Ja wole spaghetti <3

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

114

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

A ja lubie schabowe

Darek powiedział:
Kuba02 został mianowany oficjalnie forumowym Archeologiem więc [...] ma prawo robić odkopy
big_smile

115

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Komputer, czytam książki - głównie fantasy, piszę książki, wiersze - na razie tak dla siebie.

116

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

próbuje sił na saksofonie

117

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

oprócz gitary kręci mnie literatura, pochłaniam książki smile