121

Odp: Alias

No nawet nieźle, ale czasem byl nierówno z podkładem. Ja się uczyłem tego drugiego solo, ale zaciąłem się w połowie i jeszcze go nie umiem. Trzeba będzie dokończyc dzieło wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

122 (edytowany przez Alias 2010-12-22 17:35:47)

Odp: Alias

fałsze?
strojona była...fałsz chyba w jednym miejscu ale to dlatego, ze zamiast na 11 to na 12 progu zrobiłem benda... xD

Jeżeli chodzi o nierównosci, to w których sekundach dokładnie?
Bo jakos nie mogę wyłapać

Tak wgl to mi sie strasznie nie podoba brzmienie mojej gitary w aparacie...bo normalnie to brzmi bardzo łaanie...a w kamerze jakos tak plastikowo...ale raczej nie da sie nic z tym zrobić hmm

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

123

Odp: Alias

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/169/d/1/Platkozerca_from_komixxy_II_by_CrusierPL.png
Wielkie gratulacje za cover SHe-Wolf, ta piosenka przyprawia mnei o ciary big_smile ogólnie fajnie, że nie jestem jedynym fanem IVIegadetI-I ;D. piękny cover ^^
p.s. już zabieram sie za she wolf ;p

Cort X2 + Laney LX12

124

Odp: Alias

Yeah ! wiedziełem, że jest nas wiecej !
Dzieki, czekam na Twój xD

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

125

Odp: Alias

mojego zbyt prędko się nie spodziewaj - wolno łapie co kolwiek,a do tego uczęsie innych piosenek na proby.

Cort X2 + Laney LX12

126

Odp: Alias

[video]http://www.youtube.com/watch?v=yCl-lK2usG4[/video]

Nagrane z koleżanka z Bydgoszczy smile
Wybaczcie jakosć głosu, ale nie miała dobrego mikrofonu smile

Wiem, ze miał byc Megadeth, ale doszedłem do wniosku, ze mój aparat okropnie kaszani dzwiek gitary(przykład: She-wolf)

Gitary nagrywałem u znajomego. On ma takie malutkie domowe studio, wiec mozna sie pobawic smile

Co sądzicie?

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

127

Odp: Alias

Przy solówce pod koniec, gitara rytmiczna jakaś rozstrojona takie mam wrażenie. A oprócz tego zajebisty cover, przyjemnie się słucha, dobra gra, wokal też niczego sobie, dobra robota!

128

Odp: Alias

m...nie...to problem z opóźnieniami. Bo po nagraniu była dosyc duza latencja i trzeb było wszystko odpowiednio poprzesuwać, tak, zeby było rytmicznie...mozliwe, ze pod koniec cos ominęlismy...sam teraz jak słucham, to słyszę, ze w kluczowym momencie solówki jest cos nie tak big_smile
Gitara raczej by mi se pod koniec utworu  się nie rozstroiła smile

Dzieki smile
Czekam na więcej opinii smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

129

Odp: Alias

Pare bledow przy solowkach (pierwszej i ostatniej), uzywaj wiecej vibrato. W pokladzie pod solo (2) tez za szybko troszke tlumisz dzwiek, ale ogolnie to jest dobrze. Tylko wiecej ,,artykulacji,, (nie to nie ironia). Chicialbym uslyszec jak brzmisz na lampie, bo tutaj slychac cyfre, ale to juz nie Twoja wina. Tak dalej.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

130

Odp: Alias

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi w solo(2).

Podaj w którym momencie w minutach.

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

131 (edytowany przez Krester 2011-02-11 14:08:13)

Odp: Alias

Drugie solo, podklad(gitara rytmiczna) od 5,02.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

132

Odp: Alias

To jest wina opóźnień...po nagraniu wszystko było nierytmicznie(mimo iz nagrywając nie było opóźnień) i trzeba było dosłownie po dźwiekach czasem wszystko przesuwac...to moze dlatego takie jest wrazenie z powodu niedopatrzeń...ale robione na szybko, wiec...:D

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

133

Odp: Alias

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ms0DwQxXdnU[/video]


Hm, ten cover nagrany został gdzieś na przełomie października/listopada tamtego roku o ile sie nie mylę. Wrzucam dopiero teraz, bo nie chciało sie robić filmiku xD

To było takie pierwsze poważniejsze nagranie, można by rzec próbne, wiec nie bijcie za błędy xD

Jeżeli chodzi o wokal to nie chcielismy odwzorowac głosu Dave'a, tylko zaspiewac po swojemu....no i jakos mniej wiecej tak to wygląda smile

Oceniać! smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

134 (edytowany przez binadra 2011-04-23 14:06:56)

Odp: Alias

zajefajny cover,muszę stwierdzić że to jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem chciałbym grać przynajmniej tak dobrze jak ty  and merry easter
ps   megadeth to jeden z moich ulubionych zespołów więc jeszcze raz merry christmas xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

135

Odp: Alias

eee noo elegancko smile wokal może nie jakiś pro, ale fajna barwa i pasuje do tej piosenki smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

136

Odp: Alias

Kurcze, dzieki smile
Spodziewałem sie naprawdę ostrej krytyki smile

Binadra - ćwicz, a bedziesz jeszcze lepszy smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

137

Odp: Alias

ładnie, szkoda ze bez obrazu tongue

138

Odp: Alias

<lubię to> ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

139 (edytowany przez Alias 2011-09-27 13:07:07)

Odp: Alias

[video]http://www.youtube.com/watch?v=S7blcenCbFQ[/video]

Coś nowego, nagrałem w Audacity :)Jak się Wam podoba, czy się w ogóle podoba? xD

Jestem z siebie dumny, bo w całości na słuch plus improwizacja xD


P.S. założyłem nowe konto smile
Do starego nie pamiętam hasła big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

140

Odp: Alias

Nikt nie oceni? sad

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

141 (edytowany przez Panki 2011-09-27 16:54:32)

Odp: Alias

nikt cie nie lubi ; /

jakby było video to bym ocenił, a tak to jakoś nie chce się słuchac xD

btw to nasz jubileuszowe posty twój 300 mój 400 xD

142 (edytowany przez Alias 2011-09-27 17:31:51)

Odp: Alias

Nie denerwuj mnie, tylko słuchaj xD
Z takim podejściem to nikt tego nie oceni:D
Moja kamera nie oddaje dzwieku tak, jakbym tego chciał.

O widzisz smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

143

Odp: Alias

Mi się podobać.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

144

Odp: Alias

mi tysz się podobać

145

Odp: Alias

Gdzieś tam wypadłeś z rytmu i zafałszowałeś, ale poza tym gites, cycuś i w ogóle. Wrzucaj częściej, bo tęskniliśmy za Tobą.

Jest wiele prawdy w tym, co napisał jeden kolega wyżej. Kiedy nie widać jak delikwent gra, to się nie chce oglądać. big_smile      Dźwięk z Twojej kamerki był w porząsiu, więc nie marudź i nagrywaj tak jak kiedyś.

146

Odp: Alias

troche za cicho 'tło', ale gitara super ;P
tylko gdzie video ;D

147

Odp: Alias

Moze niedługo zakupię porządny aparat smile

Dzieki za opinie smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

148

Odp: Alias

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ibG6kIcW … e=youtu.be[/video]


No nareszcie upragniony filmik big_smile
Jak na nagrywanie o 8 rano to chyba nie jest źle:D
Nagrywałem z miejsca, na raz. Dlaczego?Bo baterie mi padły w aparacie, wiec wyszło jak wyszło.
(dlatego wolę nagrywać przez komputer)
Rate&comment
(Myślę, ze The scorpion niedługo...zanim ferie sie skonczą )

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

149

Odp: Alias

Nareszcie coś wrzuciłeś. smile   Niemal perfekcyjnie, biorąc pod uwagę, że "tła oryginału" praktycznie nie było słychać.

150

Odp: Alias

No niestety, za cicho ustawiłem sad
ale jeżeli znasz utwór, to wyłapiesz błędy smile
Dzieki:)

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

151

Odp: Alias

szacun za nagranie prawie 5min bez jakis większych błedów, początek solo mógłby byc zagrany bardziej płynnie
imo za mało PM [a może po prostu u nich to lepiej brzmi? lepszy sprzęt itp.]
tak jak sam napisałeś za cicho 'tło'
i kamerka troche kulawo ustawiona ;P

152

Odp: Alias

Kamerka kulawo ustawiona?Tak miało być:D, ładny efekt z oświetleniem xD
I nie bardzo rozumiem "początek solówki bardziej płynne"
Chodzi Ci o pierwsze solo, kiedy gram na początku gryfu? Nie wiem co tam mogłoby być płynniej

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

153

Odp: Alias

3;00 - 3;10 trochę nie równo 3;10 - ... lepiej ;d
nie widac prawej reki wgl, i za bardzo pracy lewej ręki na gryfie, ale w sumie rzeczywiście jakis tam efekt oswietlenia ; p