1

Temat: Sklepy w Krakowie

Witam serdecznie!
Moja prośba jest następująca: czy moglibyście powiedzieć, jakie polecane sklepy muzyczne znajdują się w Krakowie? Gdyż zawitam w tamtejsze okolice i chciałbym się po takowych rozejrzeć.

Takamine G320

2

Odp: Sklepy w Krakowie

>>klik<<

3

Odp: Sklepy w Krakowie

Dziękuję, jednakże nie zabawie w tym mieście dużo czasu, więc zobaczenie choć połowy z nich wydawałoby się nie lada wyczynem. Dlatego też pytałem o polecane i uważane za najlepsze przez was sklepy/z największym asortymentem.

Takamine G320

4

Odp: Sklepy w Krakowie

Najlepiej zajrzeć do tych, które mają chociażby swoją stronę w necie. Będziesz tam miał na pewno ofertę więc nie idziesz w ciemno.

5

Odp: Sklepy w Krakowie

Ja kupuję wszystko w Składzie Muzycznym. I chociaż nie mają tam wszystkiego to jeżdżę tam bo... jest najbliżej. Za to obsługa bardzo sympatyczna: gruziński najemnik, ćpun z dredami, człowiek dżungli i lutnik prawdopodobnie chowający w szufladzie siekierę. big_smile

A tak serio to całkiem fajnie tam moim zdaniem.

www.skladmuzyczny.pl

6

Odp: Sklepy w Krakowie

Bluskaj napisał/a:

Za to obsługa bardzo sympatyczna: gruziński najemnik, ćpun z dredami, człowiek dżungli i lutnik prawdopodobnie chowający w szufladzie siekierę. big_smile

Po takiej reklamie nie ma szans żebym tam nie wpadł big_smile

Dzięki smile

Takamine G320

7

Odp: Sklepy w Krakowie

Co prawda nie zawsze wszyscy są...

Po prawej stronie na... stronie mają gg więc możesz zapytać czy mają to czego chcesz czy coś.