1

Temat: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Jak zagrać na akustyku ww. utwór. Pomóżcie tylko w zagraniu początkowego riffu. Z góry dzięki za pomoc.

2

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

E1--------------|--------------|--------------|--------------|
H2--------------|--------------|--------------|--------------|
G3--------------|--------------|--------------|--5-5-5-7-----|
D4--2---2-------|-5----5-------|-7----7-------|--5-5-5-7--5--|
A5--2---2-------|-5----5-------|-7----7-------|--3-3-3-5--5--|
E6--0---0----0-2|-3----3-------|-5----5-------|-----------3--|

3

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Panki, na pewno tak? Niczego mi to nie przypomina. Ale dzięki za pomoc.

4

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Tak no chyba panki podal Ci nie ten fragment albo nie ta piosenke ;p tak po za tym jesli szukasz tabow znajdziesz cos na tych stronach smile
http://www.ultimate-guitar.com
http://www.911tabs.com

Oczywiście nie wszystkie taby będą takie same co wiąże się z tym ze nie każdy tab będzie tak samo brzmiał co z kolei mówi nam ze nie jest to idealny tab dlatego polecam najpierw na spokojnie przelecieć taby i zobaczyć który najbardziej według was pasuje.

P.S tak po za tym to ja raczej jestem zdania ze samemu najlpeiej sie tabuje ;]

5

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

to gra izzy w czasie gdy slash wali solo big_smile

6

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Ta piosenke gra sie na 14 15 16 progach, ten poczatek na akustyku ciezko to zagrac.

Angus Young The Best

7

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Dawisiek, nawet nie wiesz jak ciężko, a zwłaszcza jeśli gryf jest krótszy niż normalnie. Ja na XII progu mam już pudło, więc troszkę inaczej mi się gra. Dzięki wszystkim za pomoc, ale mam jeszcze pytanie: Czy muszę zakładać nowy wątek, żeby prosić o pomoc w zagraniu Paradise City Gn'R? Jeśli nie muszę, to pomóżcie w tym wątku jeśli możecie.

8

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Luknij na tej stronie co Ci dalem wyzej jak nie bedzioe to sam oblukam ;]

9

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Ja mam cutawaya i i tak mi bardzo ciezko to grac

Angus Young The Best

10

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Pewnie dlatego ze wezsze sa odstepy na progach tak daleko sprobujcie te same dzwieki zagrac nizej ;0

11

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Pearl masz rację, a o tym, żeby zagrać niżej już nawet mi tata mówił. Znalazłem na 911tabs.com taby sweet child o mine acoustic. Nawet łatwiej się gra.

12

Odp: Gn'R-Sweet Child O' Mine

Nom co prawda moze Ci nie pasowac z wysokoscia dziwiekw porownujac sobie z oryginalem ale to tylko wina tego ze zagrasz o wiele nizej niz w oryginale big_smile