1

Temat: Czego używacie do szarpania drutów?

Czego używacie do szarpania drutów?
Kostki, samych palców, a może thumbpicka?
Ja nie tak dawno temu przerzuciłem się w 100% na thumbpick + palce.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

2

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

kostka rlz! jak mam coś grac palcami to tylko intro do NEM ^^

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

3

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Ja w równym stopniu używam zarówno palców, jak i kostki. Z thumbpickami nie miałam za bardzo do czynienia, pewnie za jakiś czas kupię parę sztuk i zobaczę, jak się nimi gra tongue

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

4

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

To zależy co i na czym się gra smile głównie używam kostek.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Beatko, polecam Ci thumbpicki, bo dają fajne możliwości, przy palcowaniu ładnie basy brzmią, można szybko przejść do gry w kostkowanym stylu.
Tak czy siak, warto spróbować smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

6 (edytowany przez WiedźMatt 2011-07-04 12:29:50)

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Mówi się "możesz grać kostką ale nie zaniedbuj palców". Kiedyś opanowałem to w ten sposób że palcami grałem bardzo dobrze a kostką w ogóle big_smile Ale teraz staram się coraz więcej grać kostką.

I często staram się grać jednocześnie kostką i palcami.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

7 (edytowany przez Damiano444 2011-07-05 22:09:55)

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Tylko kostki. Ale czasami lubię się pobawić, i zagrać coś, co powinno grać się kostkami, gram palcami. Ale to bardzo rzadko.

Squier bullet stratocaster HSS | Ibanez GRG250DKX
Stagg 20w | Hiwatt maxwatt G50 R

8

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

kostki które zbieram(a raczej zaczynam, niedługo dojdą do mnie teckpicki dunlopa)
ogólnie gram kostką, czasem bawię się thumbpickiem, a jak trzeba to gram palcami - wszechstronność! ;P

9

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Raniej zawsze gralem palcami, teraz przechodzę na kostke, thumbpicka jescze nie probowalem big_smile

|Cort AD810 | Fernandes Dragonfly |
"When I got my first guitar my fingers wouldn't go to the sixth string so I took off the big E and played with just five strings. I was only 6 or 7. "
Les Paul

10

Odp: Czego używacie do szarpania drutów?

Fajna z nimi zabawa, ćwiczę teraz flażolety sztuczne na thumbpicku, palcem wskazującym zgiętym do tyłu.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784