1 (edytowany przez Ellon 2011-06-10 22:33:59)

Temat: Jaki darmowy program do nagrywania?

Potrzebuje rozbudowanego (mającego dużo opcji i funkcji) programu do: nagrywania, sklejania, mixowania, masterowania i odsłuchiwania nagranej muzyki. OFC chodzi mi o darmowe programy. Czy Audiacity da sobie rade? Może zaproponujecie coś innego... Chciałbym, żeby ten program dawał możliwość stworzenia w miarę dobrej jakości nagrania.

Mówiąc o sklejaniu, mam na myśli na przykład dodawanie do siebie poszczególnych zlepków riffów jednej gitary, odcinanie, doklejanie... nie nakładanie całych ścieżek: rythm+lead+bębny

Szukajka nic nie znalazła, jeżeli wątek się powtarza, to przepraszam...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

2

Odp: Jaki darmowy program do nagrywania?

Dasz rade na Audiacity, mozesz jeszcze uzyc Mixcraft albo Sony ACID.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

3

Odp: Jaki darmowy program do nagrywania?

Dzięki Ci smile Jak coś zmajstruje, to wrzucę od razu smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

4

Odp: Jaki darmowy program do nagrywania?

Reaper jest pobodno dobry do takich rzeczy.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Jaki darmowy program do nagrywania?

Coś mi zgasło... wypróbowałem wszystkie i wyszło, że audiacity jest chyba najbardziej optymalny. Po wrzuceniu nagrania w symulator efektów i dodanie super-przestrzeni dźwięk jest najlepszy smile Dzięki wam za rade.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

6

Odp: Jaki darmowy program do nagrywania?

Reaper.