121

Odp: W jakie gry gracie ?

Rowniez gram na Jamlegend smile
Wiekszosc na insane, niektore na legendary.

122

Odp: W jakie gry gracie ?

Posiadam Fallouta New Vegasi jestem bardzo zadowolony.
Jestem fanem "starych" Falloutów i przyznam że trzecia część mnie rozczarowała.
Każdy kto jest fanem pierwszej i drugiej części, a trójka go zawiodła powinien zagrać w New Vegas- ta część rozgrzesza swoją na wpół-udaną poprzedniczkę. Polecam.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

123

Odp: W jakie gry gracie ?

Call of duty!!!! 4,6,7

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

124

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja przez ostatnie 2 dni w szkole gram na komórce w Age of Empires III big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

125

Odp: W jakie gry gracie ?

Niedawno z kumplem zacząłem grać w splinter cell: chaos theory przez sieć big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

126

Odp: W jakie gry gracie ?

a ja w Heroesa 3:P

127

Odp: W jakie gry gracie ?

Głównie RPG: Wiedźmin! Gothic 1-2 takoż ^^ z falloutów jedynie tactics, M&B
Czasem Call  of duty 4 albo ARMA II(:
W heroesy na fonie;)

128

Odp: W jakie gry gracie ?

Fajne jest ARMA? Chialbym kupic i nie wiem czy warto.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

129

Odp: W jakie gry gracie ?

ARMA II.
Na początku trochę się odbiłem, prostą strzelaniną nie jest.walka bezp. z bliska  (np. w budynkach) dość słabo wygląda gównie przez sterowanie,trudno toto ster. opisać, jest jakby mozolne, utrudnione, trudniej(czyt. wolniej) odwracać sie, czy celować w odległe od siebie kierunki, co pewnie jest celowym ,,urealnieniem".Po przesiadce z łatwych strzelanin, może to nieco przeszkadzać.Wojak męczy się, bieganie,rany i nawet długie strzelanie powodują utrudnienia w celowaniu.Wg. Mnie dobrze to wygląda szczególnie przy ranach -  wojak po cięższym trafieniu pada na ziemię moze jedynie czolgac sie i strzelac(celownik drży i leżąc nie mozna strzelac za siebie!;)
Prócz kampanii jest zbrojownia(testujesz do woli każdy sprzęt) i misje, możesz też sam tworzyć te misje, edytor jest prosty(możesz robic cuda jak umiesz, ja tylko wrzucilem wrogów i  od razu grałem;) Ja siedziałem w tych dodatkach, kamapanie ledwo ruszyłem,wiec fabuły nie ocenie.
Broni jest dużo, sprzętu też(chyba koło 200 szt) wszystko jest prawdziwe, amerykański i rosyjski sprzęt etatowy.Można jeździć wszystkim co jest na ziemii(od cywilnych wozów jak traktor i ural dostawczy,przez ukradziony rower lub cross po pojazdy wojska) śmigłowce, samoloty i łodzie też są dostępne(:
Jeśli chcesz mieć symulator żołnierza, pilota, kierowcy to polecam(;
Dla Mnie najlepsze było samotne zakradanie się lasami  z bronią wyborową pod bazy wroga, strzelanie z rpg7 i walka  pancerna^^  niezle wyglądają pociski smugowe, dzięki nim widać dobre odwzorowanie balistyki
Realizm jest dobry, bo np. pistoletem maszynowym na dystansie pow. 100m nie trafiłem nigdy,browning 0;5 cala nie miał problemów na zetki metrów, a rpg7 musiałem  użyć trzyrazy,zanim bwp3 eksplodował(; zasięg rpega testowałem i powyżej 900m trafiał juz znacznie poniżej celu - w opisie ma zasięg ok. 900(: 
No i teren jest zaje...cie duży, głównie lasy, pola, wzgórza, wsie i woda.Super sie śród tych lasów ucieka hummerem przed wrogiem, albo lata odrzutowcem.
Ale jak niedbasz o realizm to lepiej raczej Call... albo medal... ;)
Sorki za długaśny opis(; widze, Waść grami wojennymi zainteresowany - Cod 4,5,6, arma...

130

Odp: W jakie gry gracie ?

gra ktos w lola? bo nie mam z kim lamic

131

Odp: W jakie gry gracie ?

ja tam szpilam w brutal legend xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

132

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja w kozaków, patch of neo, blackopsa i...... MINECRAFTA xD

133

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja gram w Shaiye; nie czytałem wszystkich  postów ale jeżeli ktoś gra to zapraszam do gildii Rainbow_Warriors (:D czadowa nazwa cool) a mój nick: rastafarian20.
Gram też w Fife11 no i w minecrafta x)
Czekam na Wiedźmina II i na święta muszę ustrzelić Dragon Age II i Assasin's Creed Brotherhood.

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

134

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja obecnie gram tylko w Black Ops na multi, chcialem kupic dzisiaj w promocji Batelfiedla Bad company 2 za 10€ (normalnie u mnie 50 kosztuje), to nie sprzedali mi bo: Nie masz 18 lat....

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

135

Odp: W jakie gry gracie ?

To chwytasz kolesia w sklepie, mówisz że chcesz kupić tą grę na urodziny wujkowi i pytasz, czy nie przeszedłby z tobą przez kasę. big_smile Takie trudne? Ja tak kupiłem Killzone'a 2 big_smile

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

136

Odp: W jakie gry gracie ?

A mnie nigdy nie pytali o wiek... po prostu sprzedali...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

137

Odp: W jakie gry gracie ?

Na xboxie:
-Fifa 11
-COD Black Ops
-Guitar Hero

Na kompie nie gram w nic tongue

Queen Fan / Brian May Fan / Proud to be Polish / Guitar / Manchester United

/Yamaha F-310/\Marshall MG30DFX/\Line 6 POD 2.0\

138

Odp: W jakie gry gracie ?

OGame!
Może ktoś z was też gra?

139

Odp: W jakie gry gracie ?

Bardzo wciąga smile
http://marcocx.mybrute.com
polecam

140

Odp: W jakie gry gracie ?

Minecraft! :d

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

141

Odp: W jakie gry gracie ?

@up OOO tak... Przez to zaniedbuje gitarę... sad

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

142

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja gram w CoD 4 (spodobał mi sie  musze sobie kupić oryginalnego cd keya smile) CoD 2 , Burnout Paradise , Guitar Hero Metallica  smile
i to tyle

Mam cel w życiu - być jak James Alan Hetfield   \m/
Chwała Panu Metallici

143

Odp: W jakie gry gracie ?

@Dituś
ja gram w ogame na gemini

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

144

Odp: W jakie gry gracie ?

CoD`y (wszystkie) i od wczoraj Battlefield BC2

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

145

Odp: W jakie gry gracie ?

To samo co Krester.
Jak mieszkasz w Niemczech, to nie możesz nie grać w te gry, jakieś 80% serwerów jest niemieckich ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

146

Odp: W jakie gry gracie ?

Czemu nie można ?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

147

Odp: W jakie gry gracie ?

A kto powiedział, że gra w multi? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

148 (edytowany przez Dituś 2011-04-21 20:10:36)

Odp: W jakie gry gracie ?

binadra napisał/a:

@Dituś
ja gram w ogame na gemini

Ja na U1 i mam 2 mln pkt. Załóż tam sobie konto to Cię do mojego soja wciągnę tongue

149 (edytowany przez binadra 2011-04-21 20:55:36)

Odp: W jakie gry gracie ?

ok xd ale tak naprawdę nie chce mi się wszystkiego od nowa zaczynać więc jeszcze się zastanowię ;p

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

150

Odp: W jakie gry gracie ?

Bo w BF to sami niemcy grają ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

151

Odp: W jakie gry gracie ?

grzesiek2805 napisał/a:

A kto powiedział, że gra w multi? smile

Gram w multi smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

152

Odp: W jakie gry gracie ?

PokerStars jest wporzo big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

153

Odp: W jakie gry gracie ?

@up Nom grało się w to kiedyś ;p
Obecnie na praktykach z kolegami tniemy w Diablo 2 xD

154

Odp: W jakie gry gracie ?

Oj, ile ja godzin spedzilem na diablo smile teraz czekam na Diablo 3, ale nie wiem czy po tych wszystkich FPS mi wpadnie do gustu

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

155

Odp: W jakie gry gracie ?

Gra ktoś w WarRock'a? Ja właśnie znów zacząłem grać, chętnie z kimś pogram smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

156 (edytowany przez GeNeX 2011-06-05 08:52:23)

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja ostatnio grywam w.. Minecrafta big_smile
Poza tym Baldur's Gate, ostatnimi czasy Dragon Age, STALKER, Mafia (część pierwsza), Chrono Cross (ale jakoś przerwałem, trzeba by wznowić), przeszedłem dwa pierwsze Gothici (III mnie znudziła po jakimś czasie i dałem spokój). Zagrywałem się też w Fallouty (także w 3kę) czy Two Worlds.
Swego czasu też przeszedłem kawał Icewind Dale II, ale mały jeszcze byłem wtedy jak cholera i nie ukończyłem. Gdzieś chyba mam płytki..

Edit:
O, widzę, że Ellon i WiedźMatt też grają w Minecrafta, może pogramy razem? Lubię długawe gry w survivala, ale jedną mapkę straciłem już ze znajomymi, bo jakiś frajer nam wszystko rozwalił przy pomocy TNT. No i po dużej podziemnej budowli... Grało nas sporo osób, każdy miał swoje mieszkanie w bazie.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

157

Odp: W jakie gry gracie ?

Z lunchera, czy ma MC.net? Z lunchera tylko przez hamaka z mojej strony. Mogę hostować server.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

158

Odp: W jakie gry gracie ?

Hm... dziś miałem imprezę u mnie.
Gadam z kumplem jak już miał przyjeżdżac i mówi- "ty a może bym wziął laptopa zamiast x360 to byśmy pograli w minecrafta"- to ja pompa. a potem przychodzi drugi i mówi- "chcieliśmy grać w minecrafta? tzeba było mówićto bym przyniósł dwa laptopy!" xD

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

159

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja też niestety tylko na hamachi, ale mam w planach udostępnić sobie większe możliwości, heh.
W następnym roku szkolnym, gdy będę miał już porządne łącze internetowe, a nie ten limitowany bezprzewodowy.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

160

Odp: W jakie gry gracie ?

A tak propo gier i gitary big_smile

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LZeIzJ2M … r_embedded[/video]

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421