1

Temat: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Cześć.
Mam problem z biciem do piosenki 'gdy nie ma dzieci'
Możecie je podać ?:D

2

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

bum bum bum. Prosze... -.-

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

3

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

ha. ha. ha... bardzo śmieszne -_-

4 (edytowany przez OZKO 2011-05-27 19:54:59)

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

tylko takiej odpowiedzi się spodziewaj, od czegoś masz internet prawda? Jest YouTube, jest wrzuta, wystarczy się postarac i poszukac.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

5

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Nie, nikt nie podaje bić do piosenek w internecie. To cześć nauki gry na gitarze którą opanować trzeba samemu...

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

6

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

chodziło mi o to, że może sobie zobaczyc covery różnych użytkowników i samemu dopasowac bicie smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

7

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Patrzyłem.. ale nie mogę tego wyłapać;/

8

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

to trzeba próbować, i próbować, nic gotowego, a zobaczysz że jak Ci to wyjdzie(tj. usłyszysz, wyłapiesz) to będzie później o wieeeeele prościej
do bycia gitarzystą trzeba kilku ważnych cech m.in. cierpliwości i wytrwałości

9

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Ta.. na youtube tak szybko grają, że nie nadążam za nimi...
Nie mogę przez to usłyszeć;]

10

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

to że grają szybko nie znaczy że nie możesz usłyszeć...wczuj się w tą piosenkę, a to bicie samo Ci zacznie wychodzić po jakimś czasie

11

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Takk..
Coś nie wychodzi....
Czemu  nie możecie podać? Tylko o to was proszę.;]

12 (edytowany przez grzesiek2805 2011-06-03 22:38:48)

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Gdyby się dało podać, to na pewno ktoś by już to zrobił. Ja np. jak gram to nie mam stałego bicia tylko wyczuwam na poczekaniu i dopasowuję do piosenki. Oczywiście znam też parę sztywnych schematów, np: dół, dół, góra, góra, dół, góra (możesz własnie tego użyć), ale to brzmi tak bezbarwnie, bezpłciowo.
Właściwie teraz podałem Ci niby jedno bicie które pasuje, ale tak jak mówiłem jest takie nijakie. Pasuje, ale jest nijakie, imo.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

13

Odp: bicie do 'gdy nie ma dzieci'

Dość dobrze w tej piosence sprawdza się bicie cały czas góra dół, z tym, że przy ruchu ręki do dołu uderzasz tylko 3 górne struny basowe, a przy uderzaniu w górę, trącasz tylko 3 dolne struny.

http://www.GrajGitaro.pl - darmowy kurs wideo gry na gitarze