Temat: Xyanide

Jestem nowy na tym forum, także chciałbym wszystkich przywitać ;]. Na gitarze gram około 3 miesiące. Niczego specjalnego nie ma, gdyż dopiero się uczę, ale liczę na uwagi i rady odnośnie mojej gry.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=sYpP-p6IAf0[/video]

Póki co, jakość jest jaka jest, gdyż mój piec i kamera w telefonie pozostawiają wiele do życzenia...

2

Odp: Xyanide

Wow, jak na 3 miesiace to swietnie. Sam chcialbym zagrac ten soundtrack, ale nigdzie nie znalazlem ciekawych tabow- moglbyc podac swoje taby? Bylbym wdzieczny

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

3

Odp: Xyanide

Dzięki wielkie wink

A oto i taby:
http://www.speedyshare.com/files/284542 … _theme.gp5

Przepraszam, że nie ma skana.

4

Odp: Xyanide

w sumie nuta sama w sobie jest prosta, ale ze po 3 miesiacach udalo ci sie to tak ladnie wszystko polaczyc i jest rowno, jestem pod wrazeniem ^^
czekam na cos bardziej skomplikowanego ;P

5

Odp: Xyanide

Oooo, cześć Xy, nie spodziewałem się Ciebie tutaj smile Pytałeś mnie o opinie, ale zastała mnie wtedy północ... fajnie zrobione, równo, czyli jednym słowem świetne wink

W ten piątek od 16 w szkole gramy z Illim próbę, wiec wpadaj.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

6

Odp: Xyanide

Bry wieczór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=yoKbP47EwOc[/video]

Obraz i dźwięk były nagrywane oddzielnie, więc pewne róznice mogą być widoczne.

7

Odp: Xyanide

fajnie zagrane big_smile widzę, albo raczej słyszę, że oglądałeś Clannad smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

8

Odp: Xyanide

Tak. Nawet obie części + speciale. Na film pełnometrażowy jeszcze się nie zebrałem ^^ Dango mają w sobie to coś co pozwala iść Tobie przez miasto i nucić "Dango, dango, dango..." ; D

9

Odp: Xyanide

O w mordę, dawno takiego ładnego cleana nie słyszałem smile a sam kawałek bardzo fajnie zagrany, przyjemnie się słucha smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Xyanide

Tak jak up
Jakich efektow uzywasz? Naprawde ladnie brzmi

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

11

Odp: Xyanide

Jedyne co używam to Echo filter. Kilka dni temu kupiłem sobie nowy wzmacniacz i "bawiąc się" nim znalazłem właśnie to.

Dziękuję również za opinię i cieszę się, że się podoba ;]

12

Odp: Xyanide

Powiem Ci, że film możesz sobie odpuścić bo to kicz niezły .. graficznie dużo gorzej wykonany od anime a fabuła to prawie wszystko to samo co w anime tyle, że streszczone, gorzej przedstawione i w ogóle nie wzruszające tongue

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

13

Odp: Xyanide

Właśnie tak mi się wydawało, że ten wzmak Yamahy (z pierwszego filmiku) raczej tak nie gra. To jakaś lampa?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

14

Odp: Xyanide

Nie.. To Fender Mustang II ^_^ Przekonał mnie do niego właśnie ten Clean. smile

15

Odp: Xyanide

No szłyszałem, że te Mustangi to fajne zabawki, właśnie ze wzgędu na fajne symulacje smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

16

Odp: Xyanide

Witam znów. Chciałem pochwalić się postępami w nauce "Stairway to Heaven". Nie jest to pełna piosenka, ale jak nauczę się całości i wszystkich gitar to skleję i wstawię pełną wersję ^_^

[video]http://www.youtube.com/watch?v=o1QVY7BPtIQ[/video]

17

Odp: Xyanide

Pomimo kilku pierdnięć, brzdęków spowodowanych użyciem efektu, jest ok. Nie jest to Jimmy Page, ale jest na prawdę ok. Sam lepiej bym tego nie zagrał smile Jednym słowem, GUT DŻOP wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

18

Odp: Xyanide

Dzisiaj pomęcze troszkę wasze uszy, ale nie miejcie mi tego za złe.. ^^"
Pożyczyłem od kumpla akustyka i oto co udało mi się wymodzić.. :

[video]http://www.youtube.com/watch?v=FRrq_gf2MKA[/video]

(Nagrywane znów telefonem, gdyż mikrofon z nieznanych mi przyczyn zaczął odmawiać posłuszeństwa.. ;o )

19

Odp: Xyanide

Nie chce mi się za dużo pisać i nie ma za bardzo po co dużo pisać smile Jest fajnie... GUT DŻOP one more time...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X