1

Temat: Kasia

Ok, to i ja coś wstawię na początek żeby się zmobilizować.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=k5LzbaanGbA[/video]

Wiem, że szału nie ma, ale po kilkudziesięciu próbach żeby wyszło jako-tako i zdartych palcach, cieszy i to.

A jeśli macie jakieś przydatne uwagi, rady itd... chętnie przeczytam i się zastosuję. roll

Pozdr.
K.

2 (edytowany przez mati1921 2011-05-13 06:42:44)

Odp: Kasia

Jak dla mnie całkiem spoko:)

3

Odp: Kasia

Haha, Zgrabnie całkiem smile

Humorystycznie big_smile
Fajny dywan xD

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

4

Odp: Kasia

Mhehehe dzięki chłopaki! big_smile

Alias, też lubię swój dywan. wink

5

Odp: Kasia

Z tego co widze, to masz ladne nogi. A zagrane calkiem fajnie smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

6

Odp: Kasia

Cała jestem ładna, mhehe wink
Dzięki Krester.

7

Odp: Kasia

Fajnie grasz ;p I zgadzam się z Kresterem big_smile

Lag Tramontane T200DCE

8

Odp: Kasia

Kasia napisał/a:

Cała jestem ładna, mhehe wink
Dzięki Krester.

Prosze bardzo wink

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

9

Odp: Kasia

Jakie lizuusyy, fuu tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Kasia

Skoro cała ładna jesteś to czemu cała się na filmiku nie pokazałaś ? ;>

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

11

Odp: Kasia

Boże, jakie hieny.

Jak na 3 miechy to dostatecznie. Można lepiej, ale to nie są żadne zawody, także powoli do celu. Dużo czasu poświęć na ćwiczenia typowo techniczne.

12

Odp: Kasia

lis1994 napisał/a:

Skoro cała ładna jesteś to czemu cała się na filmiku nie pokazałaś ? ;>

To tylko zarty na forum, ale po tym poscie powiem Ci: Powodzenia w poszukimaniu dziewczyny smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

13

Odp: Kasia

nierówno, że tak powiem 'brak feelingu' ,ale skoro grasz 3 miesiace to nic dziwnego tongue
nie widac czy sie garbisz czy siedzisz prosto ale pewnie to 1 ;P usiadz na krzesle/łózku najlepiej gra sie na stojaca ale na poczatku moze byc trudno, i jak grasz na stojaco nie opuszczaj nisko gitary bo jest trudniej.
i jesli chodzi o jakos nagrania to lipnie ustawiona gitara, nie musisz pokazywac twarzy ani calej siebie, ale skoro chcesz zebysmy oceniali gre/technike i wszelkie bledy jakie popelniasz to ustaw gitare jakos tak zeby bylo lepiej widac prawa i lewa reke, a nie dywan i twoje nogi tongue

14

Odp: Kasia

Krester napisał/a:
lis1994 napisał/a:

Skoro cała ładna jesteś to czemu cała się na filmiku nie pokazałaś ? ;>

To tylko zarty na forum, ale po tym poscie powiem Ci: Powodzenia w poszukimaniu dziewczyny smile

nie do końca rozumiem xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

15

Odp: Kasia

lis1994 napisał/a:

Skoro cała ładna jesteś to czemu cała się na filmiku nie pokazałaś ? ;>

Nie pokazuję wszystkiego co mam ładne na pierwszym "spotkaniu". tongue

no_to_frugo napisał/a:

Jak na 3 miechy to dostatecznie. Można lepiej, ale to nie są żadne zawody, także powoli do celu. Dużo czasu poświęć na ćwiczenia typowo techniczne.

Panki napisał/a:

nierówno, że tak powiem 'brak feelingu' ,ale skoro grasz 3 miesiace to nic dziwnego tongue
nie widac czy sie garbisz czy siedzisz prosto ale pewnie to 1 ;P usiadz na krzesle/łózku najlepiej gra sie na stojaca ale na poczatku moze byc trudno, i jak grasz na stojaco nie opuszczaj nisko gitary bo jest trudniej.
i jesli chodzi o jakos nagrania to lipnie ustawiona gitara, nie musisz pokazywac twarzy ani calej siebie, ale skoro chcesz zebysmy oceniali gre/technike i wszelkie bledy jakie popelniasz to ustaw gitare jakos tak zeby bylo lepiej widac prawa i lewa reke, a nie dywan i twoje nogi

Nie wiem skąd wzięły Wam się te 3 miesiące, gram ponad miesiąc. wink
I faktycznie, garbię się podczas grania, siedząc na krześle również. Spróbuję tego nie robić, ale prawdę mówiąc trudno będzie. Jak się garbię widzę więcej. Stać też próbowałam, ale jest to trudne gdy się wiele godzin spędza przy gitarze i tak jak przy staniu prosto, gorzej widać progi, struny etc.

Dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi, są naprawdę pomocne i konstruktywne. smile

K.

16

Odp: Kasia

Przepraszam bardzo, moja pomyłka. Najwyraźniej pomieszały mi się posty z wątku Twojego i użytkownika Xyanide.

17

Odp: Kasia

Spoko-luz, jak na rybach. wink

18 (edytowany przez Kasia 2011-07-13 20:33:26)

Odp: Kasia

oki doki
Minęły trzy miesiące odkąd mam gitarę i w każdym z tych trzech miesięcy brakło mi cierpliwości by nauczyć się piosenek GnR i innych moich ulubionych. sad Nie wiem, może jestem za głupia na to. Ale żeby tak całkowicie nie stać w miejscu zrobiłam coś swojego. Żaden ze mnie Slash, ani Axl, nie mam ani głosu, ani słuchu ale granie i śpiewanie sprawia mi frajdę. Jeśli możecie powiedzcie, co robię rażąco źle. Pozdrawiam. smile
[video]http://www.youtube.com/watch?v=k7cWbXq1fFE[/video]

PS: wiem, że robię głupie miny mhehe mad

19 (edytowany przez CARdinal 2011-07-13 20:47:49)

Odp: Kasia

Podziwiam twoją odwagę, jeżeli grasz od 3 miesięcy to nie jest źle. Pamiętam że na początku jest trudno jednocześnie grać, śpiewać i utrzymać odpowiednie bicie. Ty sobie nieźle radzisz. Także nie jesteś za głupia. Głos jest OK.
Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.
Głos i słuch to tylko kwestia żmudnej pracy.

20

Odp: Kasia

Dziękuję bardzo, to znak, że nie wszystko stracone.  A jako, że już mam wakacje będzie okazja do ćwiczeń, ćwiczeń i jeszcze raz ćwiczeń... wink

21

Odp: Kasia

Kolega Cardinal dobrze prawi, jak na taki okres czasu, całkiem nieźle Ci idzie smile

Kasia napisał/a:

granie i śpiewanie sprawia mi frajdę

I to jest najważniejsze.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

22

Odp: Kasia

Bardzo fajnie ci to wyszło jak na 3 miesiące, ja po takim czasie tak dobrze nie gralem. Na jakiej gitarce grasz??

23 (edytowany przez Ellon 2011-07-14 11:45:06)

Odp: Kasia

Świetnie ci to wyszło wink I potrafisz grac i śpiewać jednocześnie... roll A jeszcze do tego po trzech miesiącach... 'Cut, miut i ozeszki' wink

Przy okazji głupich min. Nawet nie wiesz jakie ja i moi koledzy głupie miny robimy jak gramy...  Czasami tak się zaczynam śmiać, że musimy przerwać grę, poczekać i zaczynać od nowa. A człowieka krew zalewa jak jeszcze raz musi zagrać Seek & Destroy przerwawszy uprzednio w ~6 minucie gry. ( Do tego wszystko szło w porządku...)

Czy to nie jest Cort KX5?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

24

Odp: Kasia

Rzeczywiście cała jesteś ładna...;)
Barowe chwyty po 3 miesiącach z śpiewaniem i biciem jednocześnie(ja przy tobie jestem chyba opóźniony)...
A głos masz bardzo przyjemny.

25

Odp: Kasia

Jej, dziękuję, jest mi naprawdę bardzo bardzo bardzo miło, a granie i śpiewanie sprawia jeszcze większą radość. smile

Gitara na której gram to Omen Schecter 6. smile

Dziękuję jeszcze raz!!!

26

Odp: Kasia

Bardzo fajnie już grasz smile Ciekawa jestem, jak to będzie wyglądać za rok wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

27

Odp: Kasia

Bardzo ładnie Kasiu. wink        Nie masz problemów z biciem i zmianą chwytów, więc dalej też na pewno nie będzie problemów.  Wrzucaj więcej nagrań, z chęcią posłucham... i popatrzę.  smile

28

Odp: Kasia

Prawdę mówiąc myślałam, że będę żałowała wrzucenia nagrania... teraz już wiem, że to uskrzydla, dzięki Wam of course. wink

Dziękuję bardzo! smile

29

Odp: Kasia

Emm... no trudno o jakieś popisy gitarowe, bo są raczej skąpe w poniższym utworze ale znowu bawię się piosenką.
A można powiedzieć, że to tutaj zaczynałam śpiewanie i granie więc wstawiam. smile
Pozdrawiam!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=c9_H7ZL6d5E[/video]

30

Odp: Kasia

no, wokalu porażającego to ty nie masz, ale to się da wycwiczyc, fajnie że 'własny' tekst chociaż trochę drętwy, ale ogólnie nie ma lipy - od czegoś trzeba zacząc.

nie byłbym sobą gdybym nie ponarzekał na obraz, a więc:
-szkoda że nie ma video wink

31

Odp: Kasia

Dzięki Panki! smile))