1 (edytowany przez Adisek 2009-06-17 19:32:58)

Temat: Biały Miś

Jak wygląda bicie do białego misia z tego covera?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9yOGOFwCzU8[/video]
Próbowałem coś stworzyć ale nic nie mogę podpasować chociaż wiem że jest to banalnie proste bicie. Słysze tutaj pewne zróżnicowanie (bicie 3 strunami a potem wszystkimi naraz). Podpowie ktoś co i jak?

2

Odp: Biały Miś

Wygląda raczej na nieskomplikowane- 3 razy od góry, raz od dołu i raz od góry i tak w kółko... Wygląda że facet jedzie po wszystkich strunach, najwyżej jak bije od dołu to omija basowe, nie wiem co Ci nie pasuje wink

A tak swoją drogą, ciekawy repertuar wink

"Va'esse deireádh eap eigean..."

3 (edytowany przez Adisek 2009-06-18 14:50:21)

Odp: Biały Miś

Chciałem się oderwać i kiedyś zaśpiewać białego misia big_smile
Tylko zastanawiam się czy twoje od góry to znaczy że od najcieńszej struny do najgrubszej czy odwrotnie. góra = od e do E czy od E do e? Bo od e do E bardziej mi pasuje.
Dobra nie ważne już opanowałem xD

4

Odp: Biały Miś

osobiście gram białego misia przez palcowanie :]
IMO bardzo fajnie sie komponuje taki styl z tą melodią i melancholijnym nastrojem piosenki wink całkiem ładna balladka wychodzi wtedy:] niestety nie nadaje sie ona na ogniska bo gitara niknie przy wokalu... dlatego też dziękuje za sugestie zagrywki przedstawioną na filmiku :]

5

Odp: Biały Miś

Chemik napisał/a:

osobiście gram białego misia przez palcowanie :]
IMO bardzo fajnie sie komponuje taki styl z tą melodią i melancholijnym nastrojem piosenki wink całkiem ładna balladka wychodzi wtedy:] niestety nie nadaje sie ona na ogniska bo gitara niknie przy wokalu... dlatego też dziękuje za sugestie zagrywki przedstawioną na filmiku :]

Moglbys udostepnic werjse na palcowke? Osobiscie rowniez wole taka wersje : ) bede wdzieczny. Pozdrawiam.

6

Odp: Biały Miś

Poda ktos chwyty?

7

Odp: Biały Miś

z tego co mi sie wydaje to

zwrotka:Am Dm F Gm Am Em
Ref.: C Dm F Gm Am Em

i chyba wydaje mi się dobrze wink

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

8

Odp: Biały Miś

dobrze Ci się wydaje wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993