Temat: Crafter

Jaka krąży opinia o tej firmie? Do gustu przypadł mi pewien model, konkretnie: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/g … sg250eq-ts
Cena przystępna; 100 taniej od Laga, z wyglądu bardzo podobna, kolor mi się podoba...
Może ktoś z was grał na takim modelu?

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

2

Odp: Crafter

Jak chcesz dać 7 stów za pudło z plastiku to smiało kupuj.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Crafter

Skoro ogrywałeś tego laga i Ci się spodobał, to ja nie wiem nad czym Ty się tak długo zastanawiasz...

Odp: Crafter

Bo wiesz, moje marzenie legło w gruzach. Moi rodzice uparli się, że kupię gitarę, jak znajdę nauczyciela i będę chodził się uczyć grać. Mówiłem, że w wątku większość to samoucy, że z tej strony mogę się uczyć, ale NIE!!! Podejście ze średniowiecza.
Co do samego Laga, to wiesz, nie ma ideału, Lag jest extra ale na tej nie grałem, jak by była lepsza to żal stówy a jak gorsza to żal... stówy big_smile Mówię, że może ta gitara jest lepsza.

@ Grzesiek.... pudło z plastiku to lepsze?

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

5

Odp: Crafter

To był sarkazm. Ludzie boją się kupować gitary, bo boją się, że jest za sklejki, a tu prawie cała gitrara jest z plastiku. Więc chyba watro wyłożyć tą kasę na coś porządnego.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

6

Odp: Crafter

Grałem kiedyś na takim pudle z plastiku. Ohydne w dotyku, a dźwięk jakiś taki płaski, słabo wybrzmiewał. A poza tym, nie znajdziesz jakiegoś nauczyciela w Katowicach? Rozejrzyj się po domach kultury.

Odp: Crafter

No właśnie problem tkwi w tym, że wszędzie od września hmm i muszę czekać...

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

8

Odp: Crafter

A prywatnie?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

Odp: Crafter

Też próbowałem, ale większość uczy na klasycznej a ja chcę na e-akustycznej; jedna baba uczyła na akustyku ale coś tam pierdzieliła, że najpierw klasyk itd. bo niby na akustyku trudniej itd. No i chciała 140 zł/ miesiąc - lekcja 1/tydzień po 45 min. więc DUŻO się nauczę...

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

10 (edytowany przez CARdinal 2011-04-11 14:37:52)

Odp: Crafter

Wiesz skoro sam jeszcze nie grasz to może posłuchaj tej baby co pierdzieliła....

Między nauką gry na klasyku, akustyku, a e-akustyku nie ma różnic ;PPP  klasyk ma inne struny a e akustyk ma mikrofon wbudowany i tyle ;PP na klasyku mniej palce bolą początkujących ;P

1 lekcja tygodniowo wystarczy Ci w zupełności a miesięczną  opłatę za lekcje dała Ci całkiem normalną jak na prywatne lekcję. Zwykle to ok 40-50 zł za h. A jak Ci nie pasuję to poszukaj kolegi który umie coś grać i będziesz miał lekcje za darmo ;PP i pewnie nawet wiecej Ci to pomoże bo Ci nauczyciele prywatni to podobno zamiast uczyć technik to pakują jakieś bezsensowne terminologie muzyczne itp. Które dla początkujących w ogóle nie mają sensu.

Craftery są do tyłka, lagi są bardzo dobre.

11

Odp: Crafter

50 zł za godzine?! Ja płace 25 zł na miesiąc, jedna lekcja w tygodniu.

Odp: Crafter

Wiesz co CARdinal, wiem że Lagi są bardzo dobre big_smile
Ja nie powiedziałem  że nie gram wogóle.
W szkole mamy taki chórek i tam z kolegą gramy na gitarach (mam starego klasyka) a 2 innych kolegów na dzwonkach a babka na pianinie i tak przygotowujemy różne akademie itp.itd.
W domu też się uczę piosenek różnych itd.
Ale najgorsze jest to że rodzice nie pozwalają kupić sad

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

13

Odp: Crafter

Pokaz rodzicom tą stronę, niech przeczytają podstawowe informacje. Domyślam się, że chodzi Ci o naukę gry akordowej, więc spokojnie sam to ogarniesz. Na youtubie jest pełno lekcji jakie bicia dobierać (na tej strone też są umieszczone filmiki), a chwytów i tak musisz sie nauczyć sam.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

Odp: Crafter

Chodzi mi nie tylko o naukę akordową ; wiadomo, akordy to podstawa, bez tego ani rusz, ale piosenki też trzeba umieć ; a co do tego to tu też są różne tabulatury i linki...

Spróbuję tak zrobić, jak mówisz, trzymaj kciuki. lol

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

15

Odp: Crafter

Eric Clapton RLZ napisał/a:

Bo wiesz, moje marzenie legło w gruzach. Moi rodzice uparli się, że kupię gitarę, jak znajdę nauczyciela i będę chodził się uczyć grać. Mówiłem, że w wątku większość to samoucy, że z tej strony mogę się uczyć, ale NIE!!!

Wiesz strona nie zastąpi "dobrego" nauczyciela tak jak gumowa lalka nie da ci prawdziwej miłości. Nawet jeśli będzie mówiła "kocham cię"

Chcesz nauczyć się grać? Napisz do mnie - mieszkam w Katowicach i udzielam lekcji. gg 5428084

16

Odp: Crafter

@up, nie ma to jak dobra reklama samego siebie, co nie? big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

17

Odp: Crafter

Wiadomo.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!