Odp: Zawodowa gra.

A ja chcę robić za pauzy big_smilecool:D

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

42

Odp: Zawodowa gra.

Po zastanowieniu zagram gitare rytmiczna od 9 do 11 min

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

43

Odp: Zawodowa gra.

Hold on! Przecież u użytkownicy mogą grać nie tylko jedną frazę/riff/część riffu, można pokombinować smile A pierwsze solo? Chyba trzeba coś zrobić z ludźmi, którzy mają tylko gitary akustyczne/klasyczne... Więc... to chyba musi zostać dla nich... No ale...

Ja z Kresterem będę śpiewał solówki smile OFC jeżeli będzie chciał ze mną śpiewać solówki, bo, jak wszyscy wiecie, śpiewanie solówek nie nie jest taka łatwa sprawa... i solówki śpiewane mają być czysto i dokładnie... rzeczone solówki śpiewane muszą także zawierać bardzo dużo ekspresji... a Bluskaj będzie grał i grał... smile bo ja nie chce w twarz...

I najnowszy nius (strona główna WP prezentuje):
http://teleshow.pl/gid,13287673,img,132 … leria.html

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

44

Odp: Zawodowa gra.

Ha, to ja zagram jeszcze solówki na basie tongue Kilka oktaw niżej big_smile Ciekawie by to brzmiało w połączeniu z oryginalnymi ^^

45

Odp: Zawodowa gra.

a ja zaśpiewam perkusje

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

46

Odp: Zawodowa gra.

zagraj wokal na perkusji

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

47

Odp: Zawodowa gra.

a ja skombinuje browce xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

48

Odp: Zawodowa gra.

@up, no i wreszcie ktoś sensownie gada big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

49

Odp: Zawodowa gra.

Ja mogę robić za wokal, ale uprzedzam, że śpiewam tylko growlem ;p

50

Odp: Zawodowa gra.

http://binadra.wrzuta.pl/audio/0hEWVzJP … of_puupets ja nawet dla żartu tez zagrałem Mastera. Nawet tego nie odsłuchałem xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

51

Odp: Zawodowa gra.

Eee, albo moje głośniki takich profesjonalnych dźwięków nie łapią albo tam jest 80% trzeszczenia big_smile Przez pierwszą połowę ledwo idzie rozpoznać, że to gitara, a że to ta piosenka to dopiero jak są te charakterystyczne "Master" pod koniec refrenu i końcówka tongue Ale nie martw się, sam lepiej bym nie zagrał xD

52

Odp: Zawodowa gra.

no bo to ma trzeszczeć i być kompletnie do niczego(w tym miejscu większość Polaków użyło by słowa na d)xd bo to jest na jaja xd naprawdę miało

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

53

Odp: Zawodowa gra.

Myszon to by było piękne, jestem na TAK!
binadra za wolno, niedokładnie i dziwnego taba masz

54

Odp: Zawodowa gra.

Ah, jeśli to specjalnie to zwracam honor ^^ Muszę kiedyś spróbować na moim klasyku big_smile

55

Odp: Zawodowa gra.

jak co to tab z woodstock '99

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

56

Odp: Zawodowa gra.

Rames napisał/a:

Myszon to by było piękne, jestem na TAK!

No mówiłem, że będzie dobrze. Jeszcze 2x tak i wygramy xD

57

Odp: Zawodowa gra.

TAK!

...może być? smile

@Myszon growl jest spoko, a growl w masterze jest... bardzo spoko (nie chciałem używać za mocnych słów wink) Taka 'trochę własna' interpretacja....

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

58

Odp: Zawodowa gra.

Będę zazdrosna o śpiewanie wink
Dajcie mi zaśpiewać chociaż dwa zdania wink

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

Odp: Zawodowa gra.

Patrzcie: kłócimy się o to co zagramy; fajna rzecz, jest do pośmiania się. Ale to raczej nie wypali, no nie? Z całej polski się zjedziemy i nawet nie odnajdziemy się, bo : po 1. będzie nas ja mrówków po 2. nikt nikogo nie zna
Ale piszcie dalej i się kłóćcie, natomiast, ja jako pomysłodawca, robię za pauzy. big_smile

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

60

Odp: Zawodowa gra.

Jak to nie zna? Ja znam przynajmniej dwie osoby big_smile

@agata3337, nie ma takiej opcji.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

61

Odp: Zawodowa gra.

Aaa, to Wy mieliście tak zamiar na poważnie? tongue To chyba już bym musiał się tego Mastera zacząć uczyć big_smile

62

Odp: Zawodowa gra.

A ja wnoszę wniosek aby skombinować browary bo bez tego ani rusz xd
ja już mastera znam xd musiał bym go tylko doszlifować

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

63

Odp: Zawodowa gra.

Wiesz, niby też coś na swoim klasyku linię basu próbowałem, ale to jednak nie to samo, co na normalnym basie big_smile I w ogóle to ja poproszę soczek, bo w kwietniu dopiero 15 kończę xD

64

Odp: Zawodowa gra.

ja w czerwcu 2 xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

65

Odp: Zawodowa gra.

2? O_o I już na gitarze i piwo? Cholera, niezły jesteś xD

66

Odp: Zawodowa gra.

no ba xd mój kolega jednak w klocki typu ostre chlanie jest lepszy xd właściwie to ja nigdy alkoholu w ustach nie miałem xd w sumie cała inicjatywa nie byłaby by zła gdybyśmy tak od siebie daleko nie mieszkaliśmy

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

67

Odp: Zawodowa gra.

O cholera, faktycznie trochę daleko big_smile Ale to można by się zmówić w jakimś takim uniwersalnym miejscu, np. w Wa-wie tongue W ogóle Twoje ostatnie zdanie wymiata gramatycznie xD

68 (edytowany przez binadra 2011-04-06 20:34:35)

Odp: Zawodowa gra.

i tak jak znam życie nic z tego nie wyjdzie:( chociaż tak naprawdę to wolałbym tam zagrać Pale Blue Eyes Velvet Underground  z jakimś wokalistą ;p
p.s jeśli by się nawet udało to i tak nic bym nie zagrał bo jest beznadziejny w graniu na gitarze

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

69

Odp: Zawodowa gra.

Wiesz, ja bym chętnie zagrał coś LP albo The Killers ewentualnie, zresztą zaśpiewać też mogę xd I nie martw się, ja dopiero niedługo dostaję bas więc zanim ogarnę wszystko to trochę minie big_smile

70

Odp: Zawodowa gra.

najgorsze jest jednak to że chociaż ćwiczę dziennie po kilka godzin i gram już 1,5 roku to nadal słabo gram

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

71

Odp: Zawodowa gra.

Trening czyni mistrza, poza tym, jak to mój kolega mi kiedyś powiedział, muzyka to 90% pracy i dopiero 10% talentu wink Pocieszyłbym Cię i nagrał coś gdyby nie to, że na klasyku tak średnio mam co ^^

72

Odp: Zawodowa gra.

Talent to tak naprawdę ciężka praca wink

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

73

Odp: Zawodowa gra.

Eric Clapton RLZ napisał/a:

Patrzcie: kłócimy się o to co zagramy; fajna rzecz, jest do pośmiania się. Ale to raczej nie wypali, no nie?

http://3.bp.blogspot.com/_fGRPKDg6Qvs/SwssWGDRFKI/AAAAAAAAAAc/5l15bCaM3G4/s1600/no%20kurwa%20rzeczywiscie.jpg

74

Odp: Zawodowa gra.

http://vader.joemonster.org/upload/zlt/550855752521c1tumblr_lh0b92xeCP1qb.jpg

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

75 (edytowany przez szczepak 2011-04-06 21:52:36)

Odp: Zawodowa gra.

http://www.fohguild.org/forums/attachments/screenshots/2158d1050736478-thread-rocks-thread-this_thread_rocks.jpg

Nie mogłem wymyślić nic innego ^^

Odp: Zawodowa gra.

Rames, ja piernicze wyczesana fota x)
Była połowa 1 strony a teraz są całe 3 smile EPIC WIN ;3

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

77

Odp: Zawodowa gra.

Hmm... miejsce spotkania: Wawa, Pałac Namiestnikowski. Wszyscy wiedzą gdzie to jest, a nawet jak nie to pierwsza lepsza zapytana osoba w wawie wam powie ;p  Najlepiej w tą niedzielę.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

Odp: Zawodowa gra.

Uważaj, bo całe forum się zleci cool:D

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

79 (edytowany przez szczepak 2011-04-08 14:55:39)

Odp: Zawodowa gra.

Hahah, jasne i co jeszcze, nawet sam pewnie nie przyjdziesz big_smile

80

Odp: Zawodowa gra.

Sorry, ale ja mam bierzmowanie... Więc nie dam rady... Może za rok? big_smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X