Temat: Zawodowa gra.

Część z Was pewnie jest w jakimś zespole - więc droga mimo że ciężka przed Wami - krótsza niż zwykłego grajka. Wiążecie z gitarą jakieś większe marzenia, koncerty czy też traktujecie ją hobbistycznie? Osobiście żałuję że wcześniej się za nią nie zabrałem. A marzenia raczej nie do spełnienia...

http://demotywatory.pl/278641 smile

2

Odp: Zawodowa gra.

Ja jestem w zespole i jakoś dobrze nam idzie, moje marzenie to koncertowac na takim planerze jak Metallica czy Sabaton tongue A merzenia są do spełnienia, tylko trzeba się postarac smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

3

Odp: Zawodowa gra.

Nikt więcej? tongue

4

Odp: Zawodowa gra.

A jeżeli nie jestem w zespole to też mogę powiedzieć o swoim skrytym marzeniu? sad

5

Odp: Zawodowa gra.

Temat skierowany do Wszystkich tongue
Dobrze by było mieć zespół ale kariery solowe również są możliwe smile

6

Odp: Zawodowa gra.

Owszem, ale jeżeli zauważyłeś to większość osób które robią kariery solowe mają jednak swoje zespoły, i to całkiem niezłe (np. Jeff Beck - zespół marzeń jak dla mnie). Nazywa się to np. John Mayer Trio albo The Robert Cray Band.

7

Odp: Zawodowa gra.

No ja mam zamiar założyć zespół, mam kumpla który ma wokal jak Tankian z SOAD-u i namówiłem go żeby ćwiczył wokal a sam zacząłem grać na gitarze i za rok zakładamy kapele, szukamy tylko perkusisty xD , a na basie uczy się grać mój brat. Pozdr.

8 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-18 00:17:33)

Odp: Zawodowa gra.

Tak więc z moją gitarą wiążę marzenie posiadania wah-waha... A z ambitniejszych to wiadomo, koncerty, festiwale, płyty, bla, bla nikt tego nie czyta, bla bla. Chociaż z moim nieco undergroundowym gustem muzycznym może być ciężko.

9

Odp: Zawodowa gra.

Właśnie wróciłem z udanych wakacji więc witajcie big_smile

I może odświeże temat smile jak mówiłem mam zespolik ale na początku nawet nie przyszło mi do głowy że najlepsi kumple z mojego otoczenia interesują się tym czym ja, może dla tego że nowa klasa i nikogo nie znałem hmm ;P. Jeszcze zanim założyłem zespół z kumplami sam chciałem grac na basie, ale tak pograłem w sklepie muzycznym na kilku i stwierdziłem że to nie dla mnie, wolę jednak szybsze tempo grania i inne takie ;D więc teraz zbieram na porządnego elektryka, narazie mój akustyk daje rade a przypominam że mam MSA ^^
Dobra to tyle mam nadzieję że nie zanudziłem.

Za ewentualne błędy ortograficzne czy inne przepraszam ;p

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

10

Odp: Zawodowa gra.

W moim mieście mamy taki zespół no ja czasami chodze tam pograć ale i tak nie mam nawet co marzyć żeby kiedykolwiek z nimi zagrać np. na rock szantach czy innych imprezach . No cóż może jak jeszcze troche podrosnę to dadzą mi zagrać jakiś fajny kawałek a na razie będę po prostu przyjacielem zespołu powinno wystarczyć smile

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

Odp: Zawodowa gra.

To jako wszyscy forumowicze, zbieramy się gdzieś,wszyscy, i zakładamy zespół.
Najpierw Must Be The Music, później Mam Talent, Xfactor raczej nie bo to dla śpiewaków tylko.
Już widzę te napalone laseczki, dolary, limuzyny itd. cool:D:cool:

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

12

Odp: Zawodowa gra.

Pomarzyć se można ;*)

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

13

Odp: Zawodowa gra.

mi sie ten pomysł podoba big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

14

Odp: Zawodowa gra.

@ Eric - powtórz ostatnie zdanie... Czy tam była mowa o laseczkach, dolarach i limuzynach? W tej kolejności? Ja się na to pisze! smile

Co do kapeli, z kolegami sobie gramy czasami jak jest czas. 2x gitara (opcjonalnie 5x gitara smile) + bas (perkusja musi dojeżdżać...)

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

Odp: Zawodowa gra.

Tak Ellonie, tam była mowa o NAPALONYCH laseczkach, dolarach i limuzynach.
Co do Mam Talent: Od Foremniak mamy na bank "tak", od Chylińskiej też, bo doceni nas- w końcu jesteśmy zaje*iści, a kubuś? Hmmmmmmmmmm..... też "tak" bo jesteśmy kapelą Bluesowo-Regałowo (chodzi o reggae- ja kocham tą muzykę i jestem jej zwolennikiem)- Metalowo- Rockowo-Popowo- ....... ZAJE*ISTA!!! big_smile

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

16

Odp: Zawodowa gra.

Foremniak zjadłaby Cię.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

17 (edytowany przez Bluskaj 2011-04-01 21:40:22)

Odp: Zawodowa gra.

Zagramy rockowy kawałek w stylu reggae na przesterowanych, elektrycznych kontrabasach, a za sekcje rytmiczną posłuży mały murzynek zamknięty w pralce.


3 razy tak - zapraszamy do Warszawy!

18 (edytowany przez Ellon 2011-04-01 21:49:55)

Odp: Zawodowa gra.

Kubusia, to zostawcie mnie, spróbuje go jakoś przegadać wink


A tak sirius, to będę w te wakacje na trochę w warszawie, więc mały jam (na polach mokotowskich? smile) nie zaszkodziłby nikomu smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

Odp: Zawodowa gra.

Widzę, że Bluskaj ma wszystko idealnie przygotowane; ekstra plan! ;3

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

20

Odp: Zawodowa gra.

Przejrzałem ich!

Murzynek tylko dlatego, żeby Foremniakowa się wzruszyła mad.

21

Odp: Zawodowa gra.

Hahaha! Dobre! To do dzieła! Kiedy rusza nastepna edycja?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

22

Odp: Zawodowa gra.

X Factor zastąpił Mam Talent .. wasze plany spaliły na panewce xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

23

Odp: Zawodowa gra.

Zawsze można spróbować swoich sił w ,,Most by the music ''

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

24

Odp: Zawodowa gra.

Chyba Must be...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

25

Odp: Zawodowa gra.

"-Jesteśmy zgrają początkujących gitarzystów którzy połączyli się przez forum internetowe i chcą wygrać główną nagrodę." Pójdą na to na 100%

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

26

Odp: Zawodowa gra.

no to za rok można cos razem popróbowac ;d tylko jaką piosenke zagramy?

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

27

Odp: Zawodowa gra.

Wlazł kotek na płotek!
Albo wiem! Smoke on the water! Wszyscy początkujący to grają!

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

28

Odp: Zawodowa gra.

A może coś bardziej ambitnego? Za rok trochę poćwiczymy... Może Mastera na 20 gitar. Już to widze:
darek, rouge, mpx - dźwięk pierwszy
rouge - dźwięk drugi
mpx- dźwięk trzeci
bluskaj - pierwsze riffy tylko dźwięki na szóstej strunie
WiedźMatt - dźwięki na strunie piątej
Ellon - power chords przy pierwszych riffach...
+ inny użytkownicy forum (nie wszyscy) im wtórują...

Przepraszam, jeżeli kogoś nie wymieniłem... nie dam rady tego na razie rozpisać całego... Jeżeli się zdecydujemy, to postaram się dokończyć smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

29 (edytowany przez agata3337 2011-04-04 15:39:35)

Odp: Zawodowa gra.

Sylwester napisał/a:

Chyba Must be...

No tak sorki za błąd ja to nigdy z angielskiego nie byłam dobra smile
Ale pomysł jest dobry widzicie jak się temat rozwinął ;*)

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

Odp: Zawodowa gra.

No i to od mojego szloonego pomysłu cool

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

31

Odp: Zawodowa gra.

Ellon napisał/a:

A może coś bardziej ambitnego? Za rok trochę poćwiczymy... Może Mastera na 20 gitar. Już to widze:
darek, rouge, mpx - dźwięk pierwszy
rouge - dźwięk drugi
mpx- dźwięk trzeci
bluskaj - pierwsze riffy tylko dźwięki na szóstej strunie
WiedźMatt - dźwięki na strunie piątej
Ellon - power chords przy pierwszych riffach...
+ inny użytkownicy forum (nie wszyscy) im wtórują...

Przepraszam, jeżeli kogoś nie wymieniłem... nie dam rady tego na razie rozpisać całego... Jeżeli się zdecydujemy, to postaram się dokończyć smile

wiesz raczej może użytkowników braknąć jeśli tak każdy ma zagrać tylko kilka dźwięków big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

32

Odp: Zawodowa gra.

Jeśli kiedykolwiek, cokolwiek będziecie chcieli grać to ja się piszę na bas big_smile Którego jeszcze nie mam zresztą tongue

33

Odp: Zawodowa gra.

A w twarz chcecie?!

Wypraszam sobie, ja gram solo!

34

Odp: Zawodowa gra.

Pfff, bez nas i tak nic nie zdziałasz big_smile

35

Odp: Zawodowa gra.

A ja mogę chociaż za metronom robić?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

36

Odp: Zawodowa gra.

Grzesiek wykluczone. Tylko w chórkach 'mas-ter', śpiewasz pierwszą sylabę, czyli 'mas', bo ja chcę 'ter'.

37

Odp: Zawodowa gra.

Ja mogę śpiewać resztę

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

38

Odp: Zawodowa gra.

A co myślicie o bluesowej wersji mastera? hmm

Tak serio-serio to mogło to by być ciekawe \m/ mad!

39

Odp: Zawodowa gra.

grzesiek2805 napisał/a:

A ja mogę chociaż za metronom robić?

To bardziej do moich ambicji by należało tongue

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

40

Odp: Zawodowa gra.

Moge zaspiewac solowki.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!