241

Odp: Dawisiek21

W tym dniu wszyscy jesteśmi nieszczęśliwymi posiadaczami zruchanych kostek.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

242 (edytowany przez Dawisiek21 2010-06-27 10:05:15)

Odp: Dawisiek21

I'm Back !!! Cover z okazji 300 subow !!!

Dedykacja: Dla mojego dobrego kolegi Gitarzystka. Salut !!! \m/

Witam was chlopcy i dziewczynki, chciałbym przedstawic wam mojego covera Rock'n Roll Train.
Podobno gram z PlayBacku wiec tak: pozyczylem se piec od kolegi i zrobilem sobie taka kolumnę.
http://img718.imageshack.us/img718/9025/hpim8456.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nie patrzec na date bo zle ustawiona jest

Struny jakie teraz uzywam to Super Slinky 9-42 o kostce nie wspomnę bo jest totalnie wyruchana.
Hmm co do mikrofony to pozyczylem sobie od siostr z gry Karaoke, ma on dostatecznie dlugi kabel
bym nie musial przestawiac pieca blizej kompa. Co do covera to solo jest wersji Live ktore Angus
gra na obecnej trasie, dla porownania filmik z ktorego ogarnalem to solo. 2:33 do 2:45.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=yIBiQtzrFR8[/video]

Szukalem Backing tracka ale wszystkie jakie znalazlem byly do dupy, wiec jak dojedziecie do solowy to nie pisac
mi tu "Synek co ty grasz?". Co do intra to jest ono z obecnej trasy konertowej, dla niecierpliwych
konczy sie  2:30. Cover z okazji 300subow na YT, wiem ze to nic w porownaniu z innymi ale zawsze jakis
jubileusz. Mam nadzieje ze mnie dalej lubicie tu i jestem mile widziany, hyhy. Na wszelakie pytania postaram
sie odpowiedziec. Komentarze i
uwagi mile widziane. Pozdrawiam Dawisiek21 \m/

[video]http://www.youtube.com/watch?v=KheHEonupQ4[/video]

Angus Young The Best

243

Odp: Dawisiek21

Moim zdaniem możesz spokojnie zastępować Angusa na wypadek, odpukać, problemów zdrowotnych big_smile Poziom moim zdaniem bajeczny jak na ten czas i chciałbym grać kiedyś jak ty wink
Sam pomysł na filmik też bardzo fajny, gratuluję i życzę kolejnych 300 subów, BTW. fajny sprzęcior big_smile Jedyna uwaga ode mnie to to, żebyś trochę zróżnicował repertuar big_smile

244 (edytowany przez jaro 2010-06-26 22:27:57)

Odp: Dawisiek21

no pięknie.Stepujesz jak sam Angus Young,co do gry to zaje******tak trzymac <peace>

Brzmienie idzie z łapy.

245

Odp: Dawisiek21

zgadzam się z poprzednimi komentarzami a moge prosić tytuł piosenki z siłowni

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

246

Odp: Dawisiek21

StahuStah - -Jesteś moją kokainą. Dzięki za pozytywne komentarze

Angus Young The Best

247

Odp: Dawisiek21

ejj no... zaskoczył żeś mnie z tą dedykacja smile GENIALNY COVER... Solówką oczywiście Angus by nie pogardził. Zgadzam się ze wszystkimi - przechodzisz na zawodowstwo. Strona powinna nazywać się gitaradlapoczątkującychiDawiśka.pl (nie no, ok jest jeszcze kilku dobrych na tym forum smile)

248

Odp: Dawisiek21

Gitarzystek, jesli ta strona miała by taki tytul to nieznajac go moglbym zintepretowac tak ze ta strona jest dla jednych poczatkujacych i dla osobneo Dawiśka ze specjalnym tokiem nauczania? big_smile Ale wiem, że nie o to Ci chodzilo tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

249

Odp: Dawisiek21

@up, wydaje mi się, czy czuję w tym nutkę ironii?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

250

Odp: Dawisiek21

grzesiek2805 napisał/a:

@up, wydaje mi się, czy czuję w tym nutkę ironii?

nie tym razem, naprawdę mnie to rozbawiło

251

Odp: Dawisiek21

dzieki dawisiek

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

252 (edytowany przez no_to_frugo 2010-06-29 10:21:23)

Odp: Dawisiek21

Kolego, chyba pomyliłeś branie przykładu z kopiowaniem. Gdy Angus zachowuje się tak jak Angus jest zaje...., ale gdy ktoś inny to robi jest albo śmieszny(pozytywnie), albo żenujący(negatywnie) co jednak do niczego nie prowadzi. Skoro już jesteś na takim mega kosmicznym poziomie(jak uważa większość forumowiczów) to postaraj się wyrobić swój własny styl. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

PS. Poruszając jeszcze temat siłowni. Zgadza się, 15 lat to wiek w którym można już startować, ale bez większego wysilania się, na spokojnie. Zacznij jeść!

253 (edytowany przez bluesman 2010-06-29 10:38:18)

Odp: Dawisiek21

@up - 100%

254

Odp: Dawisiek21

[video]http://www.youtube.com/watch?v=JeT0V-c68Ug[/video]

Długo sie zastanawiałem czy dodać tu moj cover i doszedłem do wniosku ze to ostatni cover ktory
umieszczam tutaj, teraz kto chce ogladac moje covery, filmy to niech mnie subskrybuje i bedzie na bierząco, a kto nie to nara

Angus Young The Best

255

Odp: Dawisiek21

fajny, bardzo fajny będe Cię częściej oglądac big_smile i już cie subskrybuje i dodaje do przyjaciół wink

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

256

Odp: Dawisiek21

Bardzo fajnie zagrane ale... nie za bardzo widać co robisz.

257

Odp: Dawisiek21

jestem zachwycony Twoja gra dawisiek ;]. swietnie zagrane solówki, nie mam sie czego przyczepic. mozesz podac taby do rock n' roll train ?

Cort X2 + Laney LX12

258

Odp: Dawisiek21

Tym solo z shook me mnie powaliłeś. Grasz już po prostu zajebiście i jesteś pokrzepieniem dla wszystkich samouków. Pytanie: grasz z tabów czy ze słuchu?

259

Odp: Dawisiek21

Control napisał/a:

Tym solo z shook me mnie powaliłeś. Grasz już po prostu zajebiście i jesteś pokrzepieniem dla wszystkich samouków. Pytanie: grasz z tabów czy ze słuchu?

Teraz załuję bo jak byłem troche ciotowaty to wszystko tabów szło i wiekszosc piosenek juz umiałem ale teraz juz w ogole na taby nie patrze, tego solo nauczyłem sie jeszcze z tabów ale w wersji studio a to jest live ktorą co prawda malo dzieli ale jednak wiec do tego sam doszedłem, Duzo tez oglądam np SoloDallasa jak gra i mozna by powiedziec ze cos tez zgapiam ze wzroku ale nie szkodzi a pomaga w dalszym kształceniu. Na moim koncie piosenki ktore ze słuchu sie nauczyłem to np: Problem Child i Black Ice, bo w sumie wiekszosc to za czasow ciotowatosci...

Angus Young The Best

260

Odp: Dawisiek21

Pls dawisiek podasz taby do rock n' roll train? bardzooo prosze

Cort X2 + Laney LX12

261

Odp: Dawisiek21

Popróbuj ze słuchu a tabów nie mam, znajdz w necie albo jakis tutorial jak grac

Angus Young The Best

262

Odp: Dawisiek21

Dawisek, tak przytupujesz na każdym "coverku", że mógłby kapustę kisić wink

Ruchasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?

263

Odp: Dawisiek21

Florekk napisał/a:

Dawisek, tak przytupujesz na każdym "coverku", że mógłby kapustę kisić wink

haha, jednak jest to bardzo pomocne przy utrzymaniu tempa:cool:

Angus Young The Best

264 (edytowany przez Dawisiek21 2011-03-03 21:06:03)

Odp: Dawisiek21

I'm back !!! Nie było mnie 100lat na forum, napisalem ze nie bd tu wrzucac, ale wrzuce bo może ktoś chce zobaczyć jak daleko można zajść ucząc sie samemu w domciu. Nie przechwalam sie tutaj teraz, ale jestem bardzo zadowolony co udalo mi sie osiągnąc iwg.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=DZQE5cQcxkE[/video]

P.S Witam wszystkich nowym użytkowników od czasu mojego zniknięcia.
A więc witam, Dawid jestem smile Salut

EDIT: Dajcie se 480p bo przy 360p jest do dupy dzwiek.

Angus Young The Best

265 (edytowany przez lis1994 2011-03-05 13:21:26)

Odp: Dawisiek21

nie no genialnie jak zwykle big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

266

Odp: Dawisiek21

Ja na razie 2-3 mies. na klasyku i mam zajęcia miałam 5 razy (przez mrozy nie było) na razie 3 piosenki ale takie na 3 -4 akordy

267

Odp: Dawisiek21

Jak zwykle epickie, krótkie spodenki yikes.

268

Odp: Dawisiek21

Ale konkretnie was tam uczą, bo kolega tez chodzi i jak zobaczyłem jak lapie chwyty to troszke niedowierzałem

Angus Young The Best

269

Odp: Dawisiek21

Wszkole? Niczego nie uczą. Znam człowieka, który po 3 latach szkoły nie potrafi 'sto lat' zagrać i nie zna żadnej piosenki, tylko musi z nut grać...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

270

Odp: Dawisiek21

Bluskaj napisał/a:

Jak zwykle epickie, krótkie spodenki yikes.

hehe tak jakby moj znak rozpoznawczy lol

Angus Young The Best

271

Odp: Dawisiek21

Ja na przykład chodzę w butach yikes.

272

Odp: Dawisiek21

Bluskaj napisał/a:

Ja na przykład chodzę w butach yikes.

Po domu tez? hmm

Angus Young The Best

273 (edytowany przez CARdinal 2011-03-07 14:46:52)

Odp: Dawisiek21

hehe tak jakby moj znak rozpoznawczy lol

Wydepilowane nogi tongue

Jak chcesz naśladować Younga to podpowiem ze Angus miewał dawniej na koncertach gołą klatę ale nie depilowaną.

274

Odp: Dawisiek21

CARdinal napisał/a:

hehe tak jakby moj znak rozpoznawczy lol

Wydepilowane nogi tongue

Jak chcesz naśladować Younga to podpowiem ze Angus miewał dawniej na koncertach gołą klatę ale nie depilowaną.

Co mam grać z gołą klata? Jeszcze mi tak nie zarosła bardzo

Angus Young The Best

275

Odp: Dawisiek21

gra ładnie, ale przestań naśladować angusa. kreuj swój styl. ;]

Cort X2 + Laney LX12

276 (edytowany przez CARdinal 2011-03-07 19:10:34)

Odp: Dawisiek21

Co mam grać z gołą klata? Jeszcze mi tak nie zarosła bardzo

Słyszałem ze Elvis regularnie golił klatę żeby mu bardziej zarosła , warto spróbować smile

277

Odp: Dawisiek21

kamil napisał/a:

gra ładnie, ale przestań naśladować angusa. kreuj swój styl. ;]

Czym nasladuje?

Angus Young The Best

278

Odp: Dawisiek21

chyba chodzi mu o to, że grasz głównie piosenki AC/DC

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

279

Odp: Dawisiek21

Nasladuje Angusa grajac AC/DC? ...aha ;/

Angus Young The Best

280

Odp: Dawisiek21

nie nie, dobrze, może ciągle grać ac/dc,  ale jak grasz to ja tu widzę normalnie rękę angusa.

Cort X2 + Laney LX12