Temat: Dambo

Witam! Już od dawna chciałem coś tutaj wrzucić, ale nie wiedziałem co, dopiero po przesłuchaniu solówki z "knocking on heaven doors" postanowiłem ze tez się tego muszę nauczyć i nagrałem 2 wersje - jedną z podkładem zrobionym na looperze, a drugą z podkładem z gp. Wiem, że nie są idealne, ale powiedzcie co myślicie o tym:)
1 wersja
2 wersja

2

Odp: Dambo

Bardzo dobrze zagrane, oprócz killku naprawdę małych niedokładności w rytmie i w podciągnięciach. Super. Jesteś lepszy od większośći użytjkowników tego forum o lata świetlne.

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

3

Odp: Dambo

Dzięki! Nie spodziewałem się takiego komentarza, chociaż to z tymi latami świetlnymi jest baaaaardzo baaaaardz przesadzone. Nagrałem jeszcze kawałek sweet child o' mine ale bez tej szybszej solówki na końcu( tzn jest mała próba ale nadal gram to za wolno. Przynajmniej będziecie wiedzieć jak nie należy tego grać:) a i w kilku miejscach są małe sprzężenia ale wg mnie mogą zostać)

4

Odp: Dambo

Fajnie ci brzmi gitara smile

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

5

Odp: Dambo

Całkiem spoko wink)

Musisz mieć dobre przetworniki w gitarze bo masz fajowy sygnał wink

6

Odp: Dambo

co to za gitara?

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

7

Odp: Dambo

Yamaha Pacifica 012, ogólnie spoko gitarka.

8

Odp: Dambo

Witam, przeglądałem kompa przed formatem i znalazłem kilka starych nagrań, pomyślałem, że je tu wrzucę smile to tak: cover motywu z filmu The Rock i 3 improwizacje impro1 impro2 impro3. W najbliższym czasie nagram coś nowego to myślę, że będzie jakaś różnica w jakości smile