41

Odp: Rames

Basik Hohner SL300B. Dzięki za wypowiedź. smile

42

Odp: Rames

Fajnie wyszlo. Nie wiedzialem ze masz bas.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

43

Odp: Rames

cover świetny, a można wiedzieć jakim programem to skleiłeś?

44

Odp: Rames

Dzięki. Nagrania posklejałem w Mixcrafcie, ten program obsługuje też midi więc dodałem perkusje z Guitar Pro. A filmiki w Sony Vegas.

45

Odp: Rames

Swietnie to wyszło, fajnie się słucha.

46

Odp: Rames

Rames coś tak mi się wydaje, że ciebie znam XD chyba że mylę długie włosy z kimś innym tongue

Swoją drogą nieźle wymiatasz smile Ile grasz na obecną chwilę?

47

Odp: Rames

Dzięki wszystkim za komenty. Gram mniej więcej rok. Xyzyk znasz mnie? Jestem z okolic Tarnowskich Gór, na imię mam Rafał, jeśli to ja to napisz kim ty jesteś, bo znam chyba tylko jednego Sebastiana (takie imię masz w profilu podane).

48

Odp: Rames

Nie jednak się mylę, osoba, którą znam wygląda prawie identycznie jak ty jednak ma inne imię i inne miejsce zamieszkania XD

49

Odp: Rames

Fajnie zagrane, mi się chyba nigdy nie będzie chciało zrobić tak filmiku(3 wiosła naraz).

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

50

Odp: Rames

Superowe, Sony Vegas demówka czy pełna?

51

Odp: Rames

CARdinal, sprawdz maila.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

52 (edytowany przez Rames 2011-06-11 20:02:01)

Odp: Rames

[video]http://www.youtube.com/watch?v=cpiXjAsWkdY[/video]
Nagrałem tylko gitary, bas mam za wysoko nastrojony.  Filmik tylko dla jednej ścieżki, przepraszam za beznadziejna jakość, ale paliwa do kosiarki zapomniałem dolać. A tak serio to przy renderowaniu coś musiałem spierniczyć, już mi się nie chce tego po raz kolejny robić, bo filmik i tak mało ważny.

53

Odp: Rames

żaden filmik nie jest mało ważny jeżeli tak się gra jak ty. Dodam to że nie słucham Amonu Amaranth (? dobrze odmieniam?) a mi się podobało, chyba zaczne słuchac ;d

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

54

Odp: Rames

Jestem pozytywnie zaskoczony, cieszę się, że się podobało. A co do nazw zespołów to ja bym nie odmieniał, czyli np 'nie słucham Led Zepplin', to analogicznie 'nie słucham Amon Amarth'

55

Odp: Rames

mhm no dobra ;d

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

56

Odp: Rames

Nowa gitarka Schecter Omen 7 + nowy efekt Zoom G3 (który z pieca brzmi lepiej niż na tym nagraniu)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=nmPYGshTlX4[/video]

57

Odp: Rames

Rewelacyjny cover!! Ukręciłeś na tej gitarze super brzmienie bardzo zbliżone do tego znanego z płyt Death .

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

58 (edytowany przez Rames 2012-01-15 21:40:38)

Odp: Rames

Płyta z 1995 więc w sumie nie wiem czy to dobrze, że brzmienie przypomina oryginał big_smile ale dzięki BTW widzimy się w marcu na Vaderze, w zabrzańskim wiatraku?

59

Odp: Rames

Fajnie zobaczyć nowe nagranie po pół roku smile Włosy Ci trochę urosły, wydaje mi się wink Co do gitarki, brzmienie mi podpasowało, technicznie też jest fajnie smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

60

Odp: Rames

Włosy urosły na szczęście. Dzięki, za tydzień może też coś nagram, bo teraz mam trochę pomysłów. Fajnie, że napisałaś smile

61

Odp: Rames

Dobry smile fajny cover, fajne brzmienie. Fajna gita, też mam smaka na 7mkę, tymczasem stroję się do B i mam taki przedsmak big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

62

Odp: Rames

Ja przez pół roku mojego Washa stroiłem do A, ale brak najwyższej struny trochę ograniczał, więc  zdecydowałem się na najtańszą 7 dostępną w Polsce czyli Omena 7 i spokojnie mogę powiedzieć, że fajne wiosło. Dzięki.

63

Odp: Rames

Świetny cover !! I Dobre włosy wink Mi jeszcze trochę do takich brakuję. Ile już tak wgl. grasz?

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

64

Odp: Rames

Prawie 2 lata, dzięki.

65

Odp: Rames

Ja gram prawie trzy lat i dalej nie umie tak grać sad

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

66

Odp: Rames

Rames zaprzedał swoją duszę szatanowi wink

67

Odp: Rames

Jak na prawie dwa lata to fenomenalnie wink ja gram 2,5 i jakoś specjalnie nie jestem z siebie zadowolony ;D

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

68

Odp: Rames

binadra napisał/a:

Ja gram prawie trzy lat i dalej nie umie tak grać sad

Od żalenia się na forum nie wzrasta skill tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

69

Odp: Rames

Binadra - i tak są 10 letnie chińskie dzieci, które grają dużo lepiej od każdego na tym forum, więc w sumie lepiej się nad tym nie zastanawiać tylko grać dla przyjemności.

Panki - rozgryzłeś mnie

Lis - a gdzie tam fenomenalnie, po prostu łatwe rzeczy gram i nagrywam w dość dobrej jakości. Też nagrywałem metodami studyjnymi, po kawałku, a za jednym ciągiem to byłoby mnóstwo błędów, tak samo solówka, kiepsko wyszła, a to 10 podejście, pierwsze było dużo gorsze.

70

Odp: Rames

A jeśli można wiedzieć to jaką masz metodę nagrywania ?

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

71

Odp: Rames

Z efektu Zoom G3 przez USB + odpowiedzi impulsowe jeśli o to pytasz.

72

Odp: Rames

A jakiego programu używasz?

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

73

Odp: Rames

Cubase 5

74

Odp: Rames

http://soundcloud.com/ravirael/wut2 Ocena brzmienia w mixie, tak na szybko nagrałem i przy okazji wrzucam, możecie coś doradzić? Chcę żeby było zajebiste, ale nie wiem za bardzo co poprawiać, jakoś korekcje może mógłbym popróbować, ale też nie zbyt wiem jakie pasma. Głównie pytam o gitary póki co.

75

Odp: Rames

Przyzwoicie, nie wiem co mógłbyś jeszcze poprawić. To Nevermore, zgadza się?

76

Odp: Rames

O zdziwiło mnie, że ktoś poznał! Tak owszem Nevermore - My Acid Words.

77

Odp: Rames

Dobre zespoły trzeba znać. tongue    Już same partie rytmiczne w ich muzyce są cholernie ciężkie do grania, szacun że Ci się chce. wink

78

Odp: Rames

http://soundcloud.com/ravirael/behemoth … ft-hand-ov

Nowy coverek, bardziej jako test tego czy potrafię już przyzwoite brzmienie wyciągnąc. Sory za beznadziejne solówki i kiepską perkę.

79

Odp: Rames

Co wy z tym brzmieniem, płytę wszyscy nagrywacie? Co chodzę po forach git. to wszędzie komentarze na temat brzmienia, a nie gry, ludzie... Grunt, żeby było słychać gitarę, a nie kosiarkę do trawy. Dobrze jest, w solówce słyszę pewne różnice z oryginałem, ale na pewno nie nazwałbym tego beznadziejnym. tongue   Nagraj "Arcana Hereticae", zobaczymy jak Ci ze sweepem idzie. wink

80 (edytowany przez grzesiek2805 2012-04-10 16:16:38)

Odp: Rames

Lobo, skończ i wyjdź smile Jak ktoś umie grac to nie pyta się czy dobrze zrobił benda, tylko czy tego kawałka da się słuchać. Jakbyś chciał nagrać swój kawałek, to nagrasz, żeby tylko było gitę słychać, czy raczej wolałbyś się postarać, żeby całokształt był dobrze zmiksowany, nadający się do normalnego słuchania? Dzięki temu wrzucasz kawałek do sieci, ktoś słucha, zaczyna mu się podobać, stajesz się rozpoznawalny. Wątpię, żeby ktoś chciał słuchać większosci coverów z tego forum (z całym szacunkiem dla wszystkich smile ).

Rames, brzmienie całkiem w pytkę, widzę stroisz ekstremalnie nisko smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993