161

Odp: Jam Session?

ja bym chcial... ale ehhh x&%$§

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

162

Odp: Jam Session?

Do diaska!

A masz coś z pudłem?

163

Odp: Jam Session?

Niespodzianka. Nagraliśmy z Bluskajem i obnażoną lamą (:P) takie coś:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=EqfWNsw2tzQ[/video]
Co o tym sądzicie? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

164

Odp: Jam Session?

Super!

165

Odp: Jam Session?

Bardzo fajnie wyszło.

A ten tapping w ostatniej solówce jest genialny i bardzo fajnie pasuje do podkładu big_smile
Kto po kolei grał?:)

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

166

Odp: Jam Session?

dzięki smile ale nie używałem tappingu
po kolei to tak jak na filmiku i na jego  opisie : Bluskaj, Grzesiek i ja tongue .

167

Odp: Jam Session?

Przecież podpisali kto gra na filmiku... No ładnie nas wyruchaliście, trzech dobrze gra to uznali, że sami się będą bawić! Fajnie, solówka lamy wymiata.

168

Odp: Jam Session?

oj tam od razu takie mocne słowa... tongue po prostu zgadalismy się na gg i postanowilismy coś nagrać, bo tutaj organizacja jest nieziemska... smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

169

Odp: Jam Session?

Bluskaj, jakich efektow uzywales?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

170 (edytowany przez Bluskaj 2011-02-11 19:39:01)

Odp: Jam Session?

Żadnych...

Użyłbym kaczki jakbym miał jeszcze jeden kabel, ale że nie mam to nie użyłem. Pod wejście liniowe z słuchawkowego pieca podpiąłem.

Ale taki piach chyba trochę jest sad.


O! Użyłem wbudowanego reverbu.

171

Odp: Jam Session?

Wrzucam tu jeszcze to powiedzmy w ramach pewnego eksperymentu, tudzież tezy, której chcę dowieść w istocie ważnej niezwykle.

http://www.przeklej.pl/plik/bez-tytulu- … 273a60u2mv

172 (edytowany przez obnażona lama 2011-02-11 21:03:12)

Odp: Jam Session?

zapomniałeś dodać, że do przeprowadzenia eksperymentu tudzież tezy niezbędne będą  opinie użytkowników.

Edit:
i moim zdaniem za mało shredu