1 (edytowany przez grzesiek2805 2011-02-06 22:29:49)

Temat: Gary Moore nie żyje

... http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ … je,71478,1
Miał grać na Gitarowym rekordzie Guinnessa. Nawet nie wiedziałem, chciałem jechać, no ale nie zobaczymy go już...

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

2

Odp: Gary Moore nie żyje

Nawet nikt o tym w mediach nie wspomniał...dowiedziałem sie z forum Megadethu, ze wzmianki jednego usera.

Jak Jackson umarł to trąbili przez miesiac...
Gdy umarł król bluesa....nikt nie pamieta

Rest in Peace...

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

3

Odp: Gary Moore nie żyje

Ja zobaczylem na fbooku na profilu o tym rekordzie guinnessa... Ehh, ekipa w niebie się powiększa...

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

4

Odp: Gary Moore nie żyje

To jest po prostu okropne i tyle

-Jak kupisz mi jeansy, to zrobię ci loda.
-Chyba cie poj***** dziewczynko.

5

Odp: Gary Moore nie żyje

Po przeczytaniu tytulu myslalem ze sobie zarty robisz. W tamtym miesiacu patrzylem na jego trasy. Byl jednym z moich ulubionych gitarzystow... ;(

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

6

Odp: Gary Moore nie żyje

Chciałbym, żeby to nie była prawda... Wczoraj przemknął mi przed oczami na fbooku profil o tym rekordzie guinnessa. Pomyślałem, że fajnie byłoby sią tam znaleźć. Więc wszedłem i jeszcze nie zdąrzyłem się nacieszyć tym kto tam ma być, a już odotarło do mojej świadomości, że jednak nie...

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

7

Odp: Gary Moore nie żyje

Dowiedziałem sie z TVN 24 dwa dni temu... R.I.P - on zawsze bedzie nam grał

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

8

Odp: Gary Moore nie żyje

sku..ynstwem jest to, ze po smierci Jacksona trabily wszystkie media przez miesiac, a o takim wspanialym czlowieku jakim byl Moore dowiedzialem sie od Grzeska... A do dzisiaj w radiiu nic nie uslaszalem o nim, a nawet w internecie jest malutka wzmianka tylko.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

9

Odp: Gary Moore nie żyje

Bez przesady - na TVN24 mówili. Z reszta o Dio też mało było.

10

Odp: Gary Moore nie żyje

O Dio nic nie było... Dowiedziałem sie miesiac po fakcie z jakiejś gazety muzycznej (było wspomnienie) jakoże nie zaglądam na strony zespołów. Wielkich i zdolnych, mniej znanych sie nie docenia, docenia sie tylko tych bardzo sławnych.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

11

Odp: Gary Moore nie żyje

Bylo mowione. Nawet na interii napisali.

12

Odp: Gary Moore nie żyje

No to widać nie doczytałem, ale i tak śmierć Dio była bez porównania mniej nagłaśniana od śmierci Jacksona; skończmy ten temat...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

Odp: Gary Moore nie żyje

Bóg też chce porządnej muzy; wziął Presleya, jak chciał rock&roll'a posłuchać, wziął Jacksona jak chiał Moonwalka pooglądać, a jak chciał bluesa to wziął Riedela; może chciał czegoś trochę ostrzejszego, to wziął jego. Szkoda ich wszystkich.

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

14

Odp: Gary Moore nie żyje

Biorąc Riedla myślał, że bierze bluesa, jednak zrozumiał błąd i wziął Moore'a. Choć to też dziwny wybór... Pewnie wszyscy czarni idą do piekła ; p