121 (edytowany przez Bluskaj 2011-02-02 10:03:45)

Odp: Jam Session?

O nie... ja muszę pierwszy yikes.

To po wypełnieniu obowiązków domowych zasiądę do nagrywania. A w ogóle to coś zepsułem i o ile przedtem jakość nagrywania przez liniowe była idealna to teraz brzmi jak puszczone na telefonie komórkowym hmm.

Przed czymś czego nie zrobiłem: http://www.przeklej.pl/plik/bez-tytulu- … 26o771v6jo

Po czymś czego nie zrobiłem: http://www.przeklej.pl/plik/bez-tytulu- … 26o77416jo

Nie wie ktoś co się mogło stać?
___________________________________________________________________________

Określona tonacja moim zdaniem brzmi najlepiej... no można z bluesowej jeszcze dodać do zwykłej molowej czy durowej i też jest nieźle. No ale jeżeli coś innego brzmi fajnie to czemu nie. Czy wszystkie kwaki i delaye są dozwolone? smile

122

Odp: Jam Session?

Dałem kable na odwrót i... działa neutral.

Nie wnikam jak i w sumie to mnie to nie obchodzi, ważne, że gra tongue.

Tylko właśnie co do grania, mimo, że bass był na 1 to brzmi to bardzo ee 'grubo'.

Zapisałem to w mp3 bo pliki oryginalne jakimś cudem zaczęły ważyć 80mb. Po prostu każdy po kolei dogrywa to co ma nagrać i zapisuje w mp3. Żeby zapisać jako mp3 musicie pobrać do audacity plik lame.cośtam. Wpiszcie sobie po prostu w google jak wam wyskoczy komunikat i pobierzcie. Potem gotowe uploadujecie i zamieszczacie na forum.

Tu jest moje średniokształtne 'coś'. Nie potrafię czegoś sensownego do tego zagrać tongue.

http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … 26of1j2bq4
______________________________________________________________________________

Wejście liniowe:

http://img155.imageshack.us/img155/9269/beztytuuntl.png

123

Odp: Jam Session?

to ja mam widać coś nie tak ...
http://img52.imageshack.us/img52/5571/audiocity.jpg

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

124

Odp: Jam Session?

masz w ogóle wejście mikrofonowe/liniowe? big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

125

Odp: Jam Session?

http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … 26omake1dc Bluskaja fajna, moja już nie, ale co tam liczy się zabawa, żeby nie blokować kolejki wrzucam takie byle co.

126

Odp: Jam Session?

O fak Rames, neźle dałeś czadu. Ten shred jest niezły smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

127 (edytowany przez Bluskaj 2011-02-02 18:44:56)

Odp: Jam Session?

Uła, to nie wiem Lisie... Może jakieś sterowniki nowe zainstaluj do karty dźwiękowej.

Jeżeli ci się nie podoba to popracuj i zamień się kolejką z kimś tongue. W sumie tak potem możemy zrobić 'edycję II' big_smile.

Całkiem fajne tylko te wyjścia spoza tonację średnio pasują. Nie musisz shreddować przez całe solo wink.

128

Odp: Jam Session?

Hm starałem się trzymać tonacji, czyżbym coś spierniczył? Z tego się uczyłem skali, mam gitarę na D nastrojoną, więc to nie przypadek, że wybrałem strój D - http://www.all-guitar-chords.com/guitar … p;choice=1 BTW jak się nie potrafi nic fajnego melodycznego wymyślić to uznałem, że poudaje shreddowanie.

129

Odp: Jam Session?

Nie no, dobrze jest big_smile.

130 (edytowany przez lis1994 2011-02-02 19:34:21)

Odp: Jam Session?

moja karta dźwiękowa jest dziwna O.o teraz wykrywa mi sygnał tylko z wejścia liniowego ale nie wykrywa w ogóle mikrofonu ... ale dobra nie bd nic ruszał do puki nie nagram swojej części big_smile ale to może jutro bo dzisiaj już nie mam za bardzo czasu...

PS. Mam 6 wtyków w karcie więc ... big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

131

Odp: Jam Session?

Może wejscie mikrofonowe masz zamienne z liniowym i w sterownikach musisz przestawić ktore chcesz wybrać. Przynajmniej ja tak mam smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

132

Odp: Jam Session?

ja mam 2 sumie dwa mikrofony bo jeden podpięty pod kartę a drugi w kamerce podpiętej pod USB i może dla tego takie cyrki big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

133

Odp: Jam Session?

pewnie się nie lubią smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

134

Odp: Jam Session?

Rames, wyjechałeś za tonację sad


D Dorycka
E Frygijska
F Lidyjska
G Miksolidyjska
A Eolska
B Lokrycka

Może komuś pomoże - spis skal które pasują do podkładu.

PS. mnie wsadźcie gdzieś na koniec bo generalnie to mam mało czasu na tygodniu smile

135

Odp: Jam Session?

Myślę, że najbardziej do wyobraźni przemawia jednak pentatonika a-moll tongue.

To możesz ostatni, masz podwójny refren.

136

Odp: Jam Session?

http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … 26po6i103p
Mam nadzieję, że ktoś nie zaczął nagrywać tongue
Ja nagrałem, ale nic ciekawego. Robiłem kilka podejść, ale za każdym razem zaczynały robić się opóźnienia przy nagrywaniu i jedyne sensowne nagranie z tego co wyszło to to.. W następnej edycji bardziej się postaram. W sumie mogłem jeszcze jakiś tapping dolożyć smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

137

Odp: Jam Session?

w 1,44 jest dzwiek gg smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

138 (edytowany przez Bluskaj 2011-02-03 19:07:01)

Odp: Jam Session?

Jak tam Grzesiu?

Edit:

Oj, ominęło mnie coś big_smile.

139 (edytowany przez lis1994 2011-02-03 19:13:37)

Odp: Jam Session?

ja miałem być trzeci !! O.o

@grzesiek2805: jak deklarujesz się, że chcesz być piąty to się nie wcinaj -.-

http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … 26pp6ro6jo pozwoliłem sobie dodać kaczkę bo jakoś lepiej mi to brzmiało ;] nagrałem już jako trzeci więc nie mam zamiaru przesuwać się na czwartą pozycje i nagrywać od początku bo mi się nie chce ...

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

140

Odp: Jam Session?

To ja po Lisie

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

141

Odp: Jam Session?

Krester możesz zaczynać xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

142 (edytowany przez grzesiek2805 2011-02-03 19:31:05)

Odp: Jam Session?

Lisie, spoko, jak już nagrałeś to ja się nagram jeszcze raz. Może uda mi się to dobrze nagrać. Krester, dogrywaj sie do Lisa.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

143 (edytowany przez Rames 2011-02-03 20:35:19)

Odp: Jam Session?

Fajne brzmienie Lis. Krester chyba 'obnażona lama' chciał być 4. Chociaż ja bym w sumie chciał twoją solówkę usłyszeć no ale tak uprzedzam, że mogą być problemy.

//Krester przeczytaj dokładnie post #118 na stronie 5 tego tematu

144

Odp: Jam Session?

No właśnie....
Lisie, przepraszam za to co zrobiłem, kiepsko się z tym czyję sad Ale nic nie stracłeś, to jest ważne wink Ja tylko potwierdzam, że nagrywam jako piąty.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

145

Odp: Jam Session?

Rames napisał/a:

Fajne brzmienie Lis. Krester chyba 'obnażona lama' chciał być 4. Chociaż ja bym w sumie chciał twoją solówkę usłyszeć no ale tak uprzedzam, że mogą być problemy.

? O co chodzi z 'obnażona lama' i z czym maja byc problemy?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

146

Odp: Jam Session?

Chodzi o limit na miejsca. Lama to użytkownik ktory sobie zamówił kolejkę.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

147

Odp: Jam Session?

Krester, jeśli  przeczytasz zawartość poprzedniej strony to może Ci się wyjaśni wiele rzeczy tongue .

148

Odp: Jam Session?

No nagrałem znowu, tym razem jako piąty. Ale spokojnie, zostawiłem miejsce dla czwartej osoby.
http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … 26pu7bdagh
Gdyby ktoś jakimś cudem znowu nagrał wcześniej ode mnie, to zmontuję to do kupy. Wystarczy pobrać i nagrać się po Lisie, bo tam jest wolna partia, potem dopiero jestem ja smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

149

Odp: Jam Session?

obnażona lama napisał/a:

Krester, jeśli  przeczytasz zawartość poprzedniej strony to może Ci się wyjaśni wiele rzeczy tongue .

smile Nawet nie wiedzialem, ze jest uzytkownik o takim nicku tongue

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

150 (edytowany przez lis1994 2011-02-03 21:20:43)

Odp: Jam Session?

@Grzesiek: spoko nic się nie stało po prostu to trochę irytujące jak wchodzę, mam zamiar wysyłać już linka na forum a tu ktoś mnie uprzedził big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

151

Odp: Jam Session?

Lamo droga, przeczytaj moj poprzedni post i dograj się wg instrukcji smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

152

Odp: Jam Session?

Ładnie Grzesiek, ta solówka fajniejsza od twojej poprzedniej szczególnie początek dość przemyślany. W ogóle jak się całości słucha to nawet nieźle wyszło, niech tylko się Lama i Kreth dograją będzie całkiem ciekawy kawałek.

153

Odp: Jam Session?

Tamtą szczerze mówiąc nagrałem na szybkiego, bo długo się nic nie działo a nie mogłem już wytrzymać tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

154

Odp: Jam Session?

Gdzie sie wcisne?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

155

Odp: Jam Session?

Dawaj na końcu.

156

Odp: Jam Session?

No jacha. Przcież ostatnie miejsce zostało wolne smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

157

Odp: Jam Session?

http://www.przeklej.pl/plik/backing-tra … f4te1ql2j6
przepraszam.

158

Odp: Jam Session?

Za to, że zagrałeś lepiej od nas? Nie martw się to dozwolone. Twoja i Bluskaja wymiatają imo.

159

Odp: Jam Session?

daj spokój..:D moja na pewno nie jest  w żadnym stopniu lepsza od waszych..

160

Odp: Jam Session?

I umarło...

Może weźmiemy jakiś inny podkład i nagramy do niego skoro już nikt się tutaj nie chce dograć mad.