Temat: Bluskaj

Więc zrobiłem wczoraj coś takiego:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UixDIdxG … r_embedded[/video]

Pierwsze co w ogóle nagrywałem, może się wam spodoba smile. I ewentualnie co jest ee źle?

2

Odp: Bluskaj

Mi się podoba. Jest to twój utwór tak? jeżeli tak to nie możemy ci powiedzieć co jest źle. To ty powinieneś wiedzieć czy zagrałeś dobrze itp. Technicznie chyba dobrze. Niech wypowiedzą sie inni big_smile
Btw. Zapraszam do oceny moich filmików.

3 (edytowany przez Bluskaj 2011-01-17 16:15:35)

Odp: Bluskaj

No technicznie mi chodzi, tzn ja wiem, gdzie jest błąd ale usunąłem wszystkie ścieżki więc musiałbym nagrywać od nowa...
No i czy się podoba smile.

I nie pytam się jaka była moja wizja tongue.

I tak, moje.

4

Odp: Bluskaj

Jak napisałęm wyżej podoba mi się. Fajna drug gitarka w tle smile

5

Odp: Bluskaj

nie moje klimaty...ale fajne;P

6

Odp: Bluskaj

mega klimatyczne, gitara akustyczna cud miód i orzeszki, szkoda ze nie ma video i tabulatury ^^
i duze brawa jezeli naprawde sam to wymysliles tongue

7

Odp: Bluskaj

Mnie się osobiście bardzo podoba, ma zachowany w sobie ten spokój, który lubię mimo, że słucham na co dzień mocniejszych brzmień. No i jak na początkującego(bo dla takich to forum jest) to jestem pełen podziwu, pomysłu i wykonania ;]

8

Odp: Bluskaj

Brakuje tylko przesterowania w akordowej części utworu, jakiejś wyczepistej solówki na koniec, no i tekstu:) Ogólnie rewelacja.

9 (edytowany przez Bluskaj 2011-01-18 20:48:16)

Odp: Bluskaj

łał, nie... ŁAŁ!

Czyli wystarczyło powiedzieć w rozmowach, że jednak coś nagrałem neutral.

Próżność ze mnie wychodzi, ale co tam.

Uznałem, że przesterowanie bez jakiejś sensownej sekcji rytmicznej w postaci grzechotki i tamburyna nie ma sensu. Śpiewać nie umiem i nie mam zamiaru, chyba, że jak odkurzam. Lubie się znęcać, ale bez przesady. I wszystko było na czystym na elektryku, bynajmniej nie stratopodobnym.

W sumie to jestem zaskoczony jakością mikrofonów słuchawkowych.

Nie chce tabów pisać, ale powiem, że jest w d-mollu w drop d. smile

10

Odp: Bluskaj

Bluskaj napisał/a:

I wszystko było na czystym na elektryku, bynajmniej nie stratopodobnym.

Coś nie tak ze stratami? big_smile

Fajny efekt ta druga gitarka, zdradzisz co to? ;d

11

Odp: Bluskaj

No, że moim zdaniem 'w normalnych warunkach' stratowi na czystym bliżej do brzmienia akustyka niż mojemu lespaulątku.

To jest wah wah z którego jestem średnio zadowolony... Morley Pro Series II. Właśnie z czystego kanału, który nawet całkiem całkiem brzmi tutaj.

12

Odp: Bluskaj

Bluskaj napisał/a:

To jest wah wah z którego jestem średnio zadowolony... Morley Pro Series II. Właśnie z czystego kanału, który nawet całkiem całkiem brzmi tutaj.

No właśnie byłem pewien, że właśnie gdzieś to słyszałem ale właśnie zaintrygowało mnie to "inne" brzmienie.
Drogi... hehe big_smile

13

Odp: Bluskaj

Jesteś pewien, że patrzyłeś na kaczkę a nie na to 'combo' dist/vol/wah?

14

Odp: Bluskaj

ile już grasz?

15

Odp: Bluskaj

Jakoś tak 1,5 roku. 3 czerwca wziąłem gitarę do ręki.

16

Odp: Bluskaj

fajny kawałek, zwłaszcza pod koniec na kaczce dobrze zabrzmiało. Duży plus

17

Odp: Bluskaj

Dobrze się tego słucha.

18

Odp: Bluskaj

powiem ci tyle.

Kontynuuj  swoje dzielo i wymysl cos xD albo zagraj cos innego, bo ciekaw jestem jak zagrasz cos innego big_smile hmmm moglbys zagrac canon rocka? ;3 taka propozycja ode mnie big_smile poniewaz kocham ten utworek <3 cieszylbym sie jabys zagral big_smile

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

19

Odp: Bluskaj

Tak szczerze to chybabym umarł z nudów jak bym miał się nauczyć canon rocka yikes. W ogóle nie do końca mi się podoba...

A tak na poważnie to może kiedyś bo na razie ledwo nadążam ze szkołą i innymi lekarzami, a teraz dojdą mi pewnie jakieś próby w szkole mad.


Jeżeli cię satysfakcjonuje to mogę przez weekend nagrać takie wpół improwizowane purple haze hendrixa do podkładu. cool

20

Odp: Bluskaj

zawsze cos! big_smile

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")